
Bravčové karé bez kosti 1 kg
Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,39 EUR
5,49 EUR
Cena pre všetkých; digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard; s kupónom cena za 1 kg je 2,89 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,39 EUR
5,49 EUR
Cena pre všetkých; digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard; s kupónom cena za 1 kg je 2,89 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,53 EUR
0,69 EUR
viac druhov; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Vyžaduje digitálny kupón v aplikácii Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,59 EUR
7,19 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
2,99 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
3,69 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
Viac druhov. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,35 EUR
2,49 EUR
Viac druhov; pevný podiel 120 g; cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,59 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s kupónom v aplikácii Clubcard. Viac druhov.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,42 EUR
0,86 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov; digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
1,79 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,55 EUR
0,71 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,79 EUR
3,95 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s kupónom v aplikácii Clubcard. Clubcard cena: 1,99 EUR. Pevný podiel 360 g.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,55 EUR
0,87 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s kupónom v aplikácii Clubcard; digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,79 EUR
5,79 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s kupónom v aplikácii Clubcard; pultový predaj.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
2,25 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Digitálny kupón v aplikácii Clubcard; viac druhov. Záloha za vratný obal 0,15 EUR. S Clubcard: 1 l = 1,13; s kupónom: 1 l = 0,79.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia · Clubcard
Akcia: 2 ks za 4,49 EUR
1+1 zadarmo; Clubcard ceny. Cena 2,24 EUR za 1 ks platí pri kúpe 2 ks.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,25 EUR
0,39 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S kupónom v aplikácii Clubcard; viac druhov.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
2,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Digitálny kupón v aplikácii Clubcard; viac druhov. S Clubcard: 1 kg = 6,70; s kupónom: 1 kg = 5,89.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
2,29 EUR
Balené. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,29 EUR
0,69 EUR
Cena pre všetkých; voľný predaj

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,75 EUR
1,99 EUR
Platí 1. 10. – 4. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
1,59 EUR
Cena pre všetkých; voľný predaj

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
1,99 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,89 EUR
2,59 EUR
Platí 1. 10. – 4. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,59 EUR
0,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých. Ponuka platí 1. 10. – 4. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,99 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s kupónom v aplikácii Clubcard. Ponuka platí 1. 10. – 4. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,55 EUR
0,99 EUR
Cena pre všetkých. Ponuka platí 1. 10. – 4. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,35 EUR
2,29 EUR
Balené. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,54 EUR
0,89 EUR
Cena za hmotnosť
voľný predaj; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,39 EUR
2,79 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,39 EUR
2,79 EUR
−14%; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
3,49 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,35 EUR
2,19 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,19 EUR
3,79 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,62 EUR
0,89 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
1,49 EUR
Balený

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,94 EUR
1,75 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
1,59 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,05 EUR
1,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
1,79 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
1,59 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,39 EUR
4,89 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
1,79 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
1,99 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,59 EUR
3,69 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,19 EUR
2,99 EUR
Cena pre všetkých; −26%

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
2,49 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,19 EUR
5,69 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,19 EUR
4,19 EUR
Cena pre všetkých; viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,59 EUR
4,89 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,67 EUR
Viac druhov; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
1,99 EUR
Viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,79 EUR
2,59 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,99 EUR
5,39 EUR
Cena pre všetkých; mrazené

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,85 EUR
Viac druhov; cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,99 EUR
8,49 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,59 EUR
6,99 EUR
Viac druhov. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,49 EUR
3,29 EUR
viac druhov; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
2,59 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,35 EUR
0,65 EUR
viac druhov; Cena pre všetkých; Záloha za vratný obal 0,15

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,69 EUR
5,39 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,54 EUR
0,85 EUR
Plechovka. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
2,19 EUR
viac druhov; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
17,99 EUR
0,00 EUR
viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,99 EUR
6,59 EUR
viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
10,95 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,29 EUR
0,00 EUR
Viac druhov; cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
13,99 EUR
16,99 EUR
Viac druhov; cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
viac druhov; 1 pranie = 0,21–0,17 €

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,99 EUR
6,49 EUR
Viac druhov; cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,19 EUR
7,19 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
11,50 EUR
12,99 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj*; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
11,50 EUR
12,99 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,59 EUR
3,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,59 EUR
3,29 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,39 EUR
1,89 EUR
Cena za hmotnosť
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,69 EUR
2,79 EUR
Chladené, balené; Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,79 EUR
3,29 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,59 EUR
5,69 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,29 EUR
2,79 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,59 EUR
3,89 EUR
**Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Komárno, Revúca, Trebišov, Veľký Meder, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,99 EUR
4,75 EUR
1. 10. – 6. 10. 2026; **Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Komárno, Revúca, Trebišov, Veľký Meder, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
7,09 EUR
8,99 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,59 EUR
3,39 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,29 EUR
6,79 EUR
Cena pre všetkých; chladené, balené

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
22. 9. – 5. 10. 2026; viac druhov; 1 PD = 0,13 – 0,10

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 340 g

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,15 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,25 EUR
0,00 EUR
22. 9. – 5. 10. 2026; viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,66 EUR
0,00 EUR
viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,75 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,45 EUR
0,00 EUR
**Neplatí pre hypermarket Bratislava

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
Ilustračné foto

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,15 EUR
2,95 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,79 EUR
7,29 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Priemer črepníka 17 cm, 1 ks. Ilustračné foto.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,79 EUR
2,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena. Neplatí pre hypermarket Nitra Prior.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR
1 ks. Ilustračné foto.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,79 EUR
3,99 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,39 EUR
1,95 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,95 EUR
2,69 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
1,59 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,79 EUR
7,89 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; neplatí pre hypermarkety: Trebišov, Veľký Meder, Vráble

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,29 EUR
5,59 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Mrazené; Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,14 EUR
2,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; údené alebo neúdené

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
1,29 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
3,19 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
2,99 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; balené

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,69 EUR
2,29 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov; Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,69 EUR
2,29 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov; S Clubcard; 30. 9. – 6. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov; S Clubcard; 30. 9. – 6. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
16,99 EUR
31,99 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard; ponuka platí 30. 9. – 13. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena platí s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
1,95 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; 30. 9. – 13. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,39 EUR
2,79 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
viac druhov; Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
1,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov; S Clubcard; 30. 9. – 6. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov. Cena platí s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
2,55 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; 30. 9. – 6. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
1,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena platí s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,29 EUR
5,19 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
viac druhov; Clubcard cena; neplatí pre hypermarkety Trebišov a Vráble

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,53 EUR
0,79 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard ceny; 4+2 zadarmo; cena 0,53 € za 1 ks platí pri kúpe 6 ks; viac druhov; platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,34 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia · Clubcard
Akcia: 3 ks za 2,34 EUR
23. 9. – 6. 10. 2026; 2+1 zdarma; Clubcard; cena 1.17 €/ks platí pri kúpe 3 ks; viac druhov; záloha za vratný obal 0.15 €

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,97 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena; 3+1 zadarmo; cena 0,97 € za 1 ks platí pri kúpe 4 ks.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena; 6+4 zadarmo; cena 0,45 € za 1 ks platí pri kúpe 10 ks.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena; pri kúpe 10 ks, 6+4 ks zadarmo. Záloha za vratný obal 0,13 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,33 EUR
0,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena pri kúpe 6 ks; 4+2 zadarmo. Viac druhov.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,37 EUR
2,05 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard cena pri kúpe 3 ks; 2+1 zadarmo. Viac druhov.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,89 EUR
2,35 EUR
S vernostnou kartou · S Clubcard
S Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,99 EUR
7,89 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
10,89 EUR
20,99 EUR
S vernostnou kartou · S Clubcard
S Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 5,09 EUR. Text ponuky uvádza 10 kg, obal zobrazuje 10 l.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,29 EUR
8,49 EUR
S vernostnou kartou · S Clubcard
12 × 85 g, viac druhov; cena platí s Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
14,99 EUR
26,49 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; viac druhov

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,29 EUR
8,39 EUR
S vernostnou kartou · S Clubcard
12 × 100 g, viac druhov; S Clubcard cena

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,83 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; viac druhov. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 1,60 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,99 EUR
5,59 EUR
S vernostnou kartou · S Clubcard
S Clubcard

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,99 EUR
16,99 EUR
S vernostnou kartou · S Clubcard
Cena platí s Clubcard; 22. 9. – 5. 10. 2026

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,59 EUR. Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,49 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,99 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,38 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 1,99 EUR. Tlačená jednotková cena s Clubcard: 1 kg = 8,63–6,90 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Súťaž pri kúpe 3 produktov Haribo a registrácii účtenky na www.haribo-sutaz.sk; termín súťaže 23. 9.–31. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť: 22. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 5,19 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 5,59 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 3,15 EUR (1 kg = 9,26 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 3,79 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 6,99 EUR (1 kg = 6,85 EUR). Zľava 28 %.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 5,89 EUR (1 kg = 8,66 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 4,49 EUR (1 kg = 22,45 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,99 EUR (1 kg = 10,38 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,66 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 4 ks za 0,00 EUR
3+1 zadarmo. Kúpte 4 ks a zaplaťte 0,66 EUR za 1 ks. Cena za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 0,88 EUR (1 kg = 10,35 EUR). Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,39 EUR
1,69 EUR
Cena pre všetkých. ** Vysvetlenie označenia nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
1,79 EUR
Cena pre všetkých. ** Odkaz na poznámku, ktorej znenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,85 EUR
0,95 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,79 EUR
0,89 EUR
Cena pre všetkých. Ponuka platí pre obchody s vlastnou pekárňou. Vytlačená jednotková cena 1 kg = 0,92 nezodpovedá cene a hmotnosti.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,80 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,44 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 0,65 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,29 EUR (1 kg = 10,75 EUR). Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Význam označenia **** nie je na obrázku čitateľný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarket Tesco Extra Spišská Nová Ves. Bežná cena 1,79 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,97 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,49 EUR. ***Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Nitra Prior, Veľký Meder, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Vegánske. Význam označenia ** nie je zobrazený.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 1,45 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,99 EUR (1 kg = 9,97 EUR). Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 1,89 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,95 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,95 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,77 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Plátky. Bežná cena 0,97 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,25 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Vanilka alebo čokoláda. Bežná cena: 0,64 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 8,19 EUR (1 kg = 17,24 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,33 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,49 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,15 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Balená. Bežná cena 1,49 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,79 EUR
1,99 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,25 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,49 €. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,73 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Clubcard ceny. 1+1 zadarmo. Cena 0,73 € za 1 ks platí pri kúpe 2 ks. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,25 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,79 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,45 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 0,65 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 0,97 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 2,29 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 1,25 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,45 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 3,75 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Dva druhy. Bežná cena: 4,49 EUR (1 l = 5,99 EUR). Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,35 EUR
3,99 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
2,19 EUR
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Mrazené. Bežná cena 4,49 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,49 EUR
4,15 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,49 EUR
5,09 EUR
Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
8,99 EUR
13,99 EUR
Cena pre všetkých

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Mrazený, viac druhov. Bežná cena 7,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,82 EUR
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,39 EUR
4,05 EUR
Cena pre všetkých. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,09 EUR
3,79 EUR
Chladené, balené. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,89 EUR
4,69 EUR
Cena za hmotnosť
Chladené, balené. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 14,21 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
19,90 EUR
22,99 EUR
Cena za hmotnosť
Chladený, balený. Zrejúci 21 dní. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
1,49 EUR
Cena za hmotnosť
Chladené, balené, cena za 100 g. Cena pre všetkých. ** Odkaz na poznámku, ktorej text nie je viditeľný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,29 EUR
4,99 EUR
Chladené, balené, max. 20 % tuku. Cena pre všetkých.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Pultový predaj*, cena za 100 g. Bežná cena: 1,09 EUR za 100 g (1 kg = 10,90 EUR). S Clubcard: 1 kg = 8,50 EUR. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Balená. S Clubcard. Bežná cena 2,39 EUR. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,99 EUR. Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Pultový predaj, cena za 100 g. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 19,90 EUR). S Clubcard. Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,49 EUR (1 kg = 12,42 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Pultový predaj, cena za 100 g. Bežná cena: 1,09 EUR (1 kg = 10,90 EUR). S Clubcard. Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Označenie ***; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,78 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia · Clubcard
Akcia: 3 ks za 3,78 EUR
Viac druhov. 2+1 zadarmo s Clubcard. Cena 1,26 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Bežná cena za 1 ks 1,89 €. Neplatí pre hypermarkety Komárno a Trebišov. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Označenie ***; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,39 EUR
1,99 EUR
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,29 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,35 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platí 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,99 €. Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Neplatí pre hypermarkety Komárno a Trebišov.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Veľkosť L.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 11,49 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,99 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 8,99 EUR. Platnosť od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,20 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov. S Clubcard. Bežná cena 0,27 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,19 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,99 EUR. Platnosť od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,33 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov. S Clubcard. Bežná cena 0,39 €. S Clubcard 1 kg = 8,68–7,17 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Guľatozrnná. S Clubcard. Bežná cena 2,35 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,38 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
30. 9. – 6. 10. 2026. S Clubcard. Bežná cena 0,77 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,62 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
30. 9. – 6. 10. 2026. Viac druhov. S Clubcard 2+1 zadarmo; cena 0,62 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Bežná cena za 1 ks 0,93 €. S Clubcard 1 kg = 15,12–8,27 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,86 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 0,86 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
3+1 zadarmo s Clubcard. Cena 1,79 € za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 2,39 €. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,25 €. Záloha za vratný obal 0,15 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 1,25 EUR (1 l = 3,79 EUR). Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,19 EUR (1 l = 3,61 EUR). Záloha za vratný obal 0,13 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,39 €. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,34 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Fľaša. Cena s Clubcard. Bežná cena 0,60 EUR (1 l = 1,20 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Plechovka. Bežná cena: 0,85 € (1 l = 1,70 €). Záloha za vratný obal 0,15 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 2,05 EUR (1 l = 3,61 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov, plechovka. Cena s Clubcard. Bežná cena 1,25 EUR (1 l = 2,50 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 1,19 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Neplatí pre hypermarkety: Detva, Senica, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,83 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 1,19 EUR. Záloha za vratný obal 0,13 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,15 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,33 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
2+1 zadarmo s Clubcard. Cena 1,33 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 1,99 € (1 kg = 22,11 €). Ponuka platná od 30. 9. do 6. 10. 2026 s použitím karty Clubcard v predajniach Tesco a prostredníctvom služby Tesco Online Nákupy. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,64 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2.19 EUR; bežná jednotková cena 21.90 EUR/kg.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 1,89 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 0,99 EUR. Záloha za vratný obal 0,13 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
10,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 14,49 EUR (1 kg = 28,98 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena 3,99 EUR (1 kg = 25,74 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 6,49 €. Platí od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
19,99 EUR
27,99 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Zľava 28 %. Bežná cena 27,99 EUR (1 kg = 27,99 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 13,49 EUR (1 kg = 26,98 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 16,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 2,65 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 5,99 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 2,39 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 0,99 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 8,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
30. 9. – 6. 10. 2026. Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,79 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard pri kúpe 6 ks a viac, cena za 1 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 0,79 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,95 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 4,75 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 5,49 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,05 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
16,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 23,99 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; viac druhov. Bežná cena: 10,29 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 4,15 EUR. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 26. 10. 2026. Neplatí pre hypermarket Bratislava Kamenné námestie. Bežná cena: 7,49 EUR (1 l = 18,72 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 7,99 EUR. Platnosť 8. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; 3-vrstvové; 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 2,69 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
7,25 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 8,09 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 6,39 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 9,59 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
17,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; viac druhov. Bežná cena: 21,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 8. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 4,89 EUR (1 ks = 0,31 EUR).

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. 2-vrstvový. Bežná cena 0,75 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena 7,69 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
10,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena: 12,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 4,09 EUR. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané hypermarkety; zoznam je orezaný, čitateľné sú Fiľakovo a Nitra Prior.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 6,49 EUR. Vytlačená jednotková cena s Clubcard: 0,14 – 0,11 EUR/ks.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,65 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 2,95 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 3,19 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
20,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 24,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Tesco Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 4,29 €.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,15 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 1,45 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 29. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 1,75 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,15 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Tesco Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 7,49 €. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Nitra Prior, Pezinok, Senica, Trebišov, Veľký Meder, Vráble, Žilina Obvodová.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 1,05 (1 kg = 5,25). Význam označenia ** nie je viditeľný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,99 EUR.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Ceny platia od 22. 9. do 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Viac druhov, hmotnosť sviečky 30 g, doba horenia 9 h. S Clubcard: 5,39 €. Bežná cena: 6,09 €. Zľava 11 %. Podmienky poznámky **** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
15,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard: 15,99 €. Bežná cena: 19,99 €. Zľava 20 %. Podmienky poznámky *** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 1,39 EUR. Rozmery: 110 × 42 × 42 mm, na 2 batérie R6, dĺžka svietenia 1200 hodín, viac farieb svetla. Podmienky poznámky *** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard: 1,99; bežná cena: 2,59. Výška 18 cm, doba horenia 120 h. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; plastová; výška 18 cm; doba horenia 45 h. Bežná cena 1,99 EUR. Ceny platia od 16. 9. do 1. 11. 2026 alebo do vypredania zásob. ****Výnimka pre hypermarkety je na spodnom okraji orezaná a nečitateľná v celom rozsahu.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard; sklenená; viac druhov; výška 29 cm; doba horenia 36 h. Bežná cena 3,19 EUR. Neplatí pre hypermarket Bratislava Saratovská. Ceny platia od 16. 9. do 1. 11. 2026 alebo do vypredania zásob. ****Ďalšia výnimka pre hypermarkety je na spodnom okraji orezaná.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 6,39 EUR. Veľkosť 35 cm. Podmienky poznámky **** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard: 5,69. Bežná cena: 6,39. Priemer 36 cm. Odkaz **** na poznámku, ktorej znenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
5,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Ø 15 cm. S Clubcard: 5,39 €. Bežná cena: 5,99 €. Zľava 10 %. Podmienky poznámky **** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Vôňa perníka. Platnosť 30. 9. – 14. 10. 2026. Bežná cena 1,69 EUR. Označenie **, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 45 × 45 cm, čierny. Bežná cena: 9,99 EUR. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
9,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 45 × 45 cm. Bežná cena: 11,99 EUR. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
7,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 45 × 45 cm. Platnosť 28. 9. – 22. 11. 2026. Bežná cena 11,99 EUR. Označenie **, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
4,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,89 EUR. *** – vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
33,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Sivá. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 15,99 EUR. ** – vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
10,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Rozmery 70 × 90 cm a 140 × 200 cm. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 14. 10. 2026. Bežná cena: 2,99 EUR. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 14. 10. 2026. Spiced Apple. Bežná cena: 1,29 EUR. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
45,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. 12 V, 45 Ah. Bežná cena: 54,99. Podmienky označené ***** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
9,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Textilný obal. Bežná cena: 11,99. Podmienky označené ***** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
21,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 45 × 36,5 × 24,5 cm, viac druhov. Význam označenia **** nie je viditeľný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
71,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. 1470 W, 1,8 l, 5 programov, nastaviteľná teplota (150 – 190 °C), automatické otváranie veka. Bežná cena: 89,99. Podmienky označené ** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
47,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 59,99 EUR. **Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
3,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. 14″. Bežná cena: 4,49. Ušetríte 20 % na všetky kryty na kolesá. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Podmienky označené *** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
25,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. 62,5 × 39,5 × 23,5 cm. Bežná cena: 42,99. Podmienky označené **** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Otočný o 360°, s prísavkou, kompatibilný s Magsafe. Význam označenia *** nie je viditeľný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
23,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Neplatí pre produkty vo výpredaji. 1 800 W, nepriľnavá plocha, systém odvápňovania, objem nádržky 200 ml. Význam označenia ** nie je viditeľný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
26,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. 300 W, 5 rýchlostí a funkcia turbo, so šľahacími metlami a s hnetacími hákmi. Bežná cena: 33,99. Podmienky označené ** nie sú viditeľné.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
27,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 34,99 EUR. 1 500 W. Platnosť od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané hypermarkety; zoznam predajní je vo výreze neúplný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
31,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 39,99 EUR. 700 W, nepriľnavý povrch. Platnosť od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané hypermarkety; zoznam predajní je vo výreze neúplný.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
35,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 18 V, Li-ion, 2 rýchlosti: 0–400/0–1 400 ot./min, LED osvetlenie. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,49 EUR (1 ks = 1,24 EUR). Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 4 stupne. Neplatí pre hypermarket Veľký Meder. Bežná cena: 29,99 EUR. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Viac farieb, vodoodolná, rýchloschnúca. Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 3,49 EUR. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Tónovateľný, paropriepustný, rýchloschnúci. Bežná cena: 12,99 EUR (1 kg = 0,81 EUR). Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Bežná cena: 15,99 EUR (1 kg = 8,88 EUR). Podmienka označená *** je v spodnej časti obrázka orezaná a nečitateľná.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
29,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
6,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. 23. 9. – 6. 10. 2026. Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
21,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Neplatí pre produkty vo výpredaji. 900 W, voľnobežné otáčky 11 000 ot./min. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Hladký matný vzhľad, ľahko sa aplikuje a rozotiera. Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
64,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. 1000 W, 15 l nádoba, patrónový filter, 4 m kábel, 2 m hadica. Bežná cena: 84,99 EUR. Označenie **** bez viditeľného vysvetlenia.

Platí od 30. 9. 2026 do 6. 10. 2026
0,95 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Bežná cena: 1,29 € (1 l = 2,58 €).
Nenašiel sa žiadny zodpovedajúci produkt.