
Crema espresso pražená zrnková káva Popradská 500 g
Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
crema, gold

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
crema, gold

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
klasik, čokoládové

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,95 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,47 EUR
0,00 EUR
vanilka, kakao

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. 71 % mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,35 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alternatívne balenie 100 g: 1,99 €, 1 kg = 19,90 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,05 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alebo balenie 100 g za 1,49 €; 1 kg = 14,90 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alternatívne balenie 150 g: 2,99 €, 1 kg = 19,93 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,05 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Varianty: Cisárske párky alebo Cisárske párky paprikové; 97 % mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Varianty Sedmohradská, Zabíjačková, Anglická, Oravská alebo Papriková slanina.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,67 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,45 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Varianty Zipser párky, Zipser párky XXL alebo Zipser párky mini.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Neúdené, údené.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
Originál, ementál.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Porciovaná cca 125 g alebo valec.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
neúdená, údená; neúdená: 1 kg = 13.67 EUR; údená: 1 kg = 14.19 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
originál, s feferónmi

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
tradičná retro, pikant

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,89 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
1 % tuku, 3,6 % tuku

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,50 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
s plesňovým syrom, s pažítkou

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
kukuričné bezgluténové, špaldové celozrnné

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,29 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,15 EUR
0,00 EUR
citrón, pomaranč

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,42 EUR
0,00 EUR
mliečna, citrónová

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
citrón, pomaranč

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
vitalita, imunita

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,53 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,53 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,63 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,53 EUR
0,00 EUR
vanilka, citrón

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
biela, červená

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,59 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
jemne perlivá, perlivá

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,53 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR
jemne sýtená, sýtená

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
jemne sýtená, sýtená

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,19 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,19 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
0,0 %, 12 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
8,59 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
8,49 EUR
0,00 EUR
slivka, hruška

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,49 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
13,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
16,99 EUR
0,00 EUR
52 % klasik

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
37,5 % alebo 38 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
7,59 EUR
0,00 EUR
extra jemná 37,5 % alebo 38 %, limetka 35 % alebo 38 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 1 kg = 23.63 EUR, 1 kg = 29.83 EUR, 1 kg = 31.50 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Guľatozrnná premium queen of rice.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,39 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,09 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,23 EUR
0,00 EUR
drvená, mletá

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
Svetlý, tmavý.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,05 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alebo balenie 100 g za 1,49 € (1 kg = 14,90 €).

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
čokoláda, dvojitá čokoláda

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,43 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alebo balenie 100 g za 0,85 € (1 kg = 8,50 €).

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alebo balenie 100 g za 1,55 € (1 kg = 15,50 €).

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alebo balenie 100 g za 1,19 € (1 kg = 11,90 €).

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,63 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Bez lepku. Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Nugát, marhuľa.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Bez lepku.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,59 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; fermentovaný výrobok: 1 kg = 9.08 EUR; puding: 1 kg = 8.07 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,39 EUR
0,00 EUR
jahoda, čučoriedka

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
mliečna, so škoricou

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
originál, - 30 % cukru

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
so smotanou, s bylinkami

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
klasik, maslová príchuť

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
originál, vanilka

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,80 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,43 EUR
0,00 EUR
čokoládová, pistáciová

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 9.52 EUR/kg a 8.33 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; vytlačená jednotková cena: Original 9,68 EUR/kg, ostatné zobrazené varianty 9,49 EUR/kg

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
176 g: 1 kg = 10.17 EUR; 170 g: 1 kg = 10.53 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny: Derby a Esíčka 7.23 EUR/kg, Koka 8.83 EUR/kg, Špekulky 9.94 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 17,96 €/kg, 14,97 €/kg, 16,33 €/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,39 EUR
0,00 EUR
70 % cocoa, orange intense

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
originál, extra horké

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
originál, mango & kokos

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,43 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 13,27 €/kg, 7,65 €/kg a 11,37 €/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,33 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,27 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
7,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,05 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Alebo balenie 76 g za 0,89 € (1 kg = 11,71 €), alebo balenie 300 g za 3,09 € (1 kg = 10,30 €).

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,09 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,25 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,44 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,12 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g; alebo balenie 350 g za 4,59 €, 1 kg = 13,11 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,29 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,75 EUR
0,00 EUR
neúdené, údené

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,35 EUR
0,00 EUR
vanilkový, kakaový

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,31 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,33 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,36 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; spoločný názov a rozsah gramáže pre tri zobrazené varianty

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,57 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,75 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,48 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,35 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,21 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,46 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Platnosť od 8. do 14. októbra 2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Platnosť od 8. do 14. októbra 2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Tutti fruity, tutti fruity apple.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,35 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,69 EUR
0,00 EUR
Original hydratačné, aloe vera upokojujúce.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,75 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 280 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,05 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 190 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,63 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,09 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,95 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 90 g; v paradajkovej omáčke, v rastlinnom oleji.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,95 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,05 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 285 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 130 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,36 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Objem vreca 120 l.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,25 EUR
0,00 EUR
Objem vreca 240 l.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
mliečna, oriešková

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 25,41 €/kg, 27,71 €/kg a 27,52 €/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,15 EUR
0,00 EUR
Čučoriedka, lesné ovocie.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,15 EUR
0,00 EUR
čučoriedka, lesné ovocie

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,29 EUR
0,00 EUR
Mliečne, mix.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
mliečna, lentilky

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
peppermint, lemonmint

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
originál, čierne ríbezle

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
originál, biele

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
10,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
zemiakové, so syrom

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
sriracha, kajenská paprika

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
originál, kečup

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
pomaranč, lesné ovocie

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
originál, zero cukru

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; alebo v pôvodnom obale

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; jablko 100 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
jablko

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
originál, zero cukru

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,73 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; multivitamín

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
originál, zero cukru

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
jahody, mango

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
pomaranč

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; pomaranč 100 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
10,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Fľaša.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
20,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
vodka, borovička

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
exclusive 35 %, solera sistema 38 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
8,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
15,99 EUR
0,00 EUR
Slivovica, marhuľovica.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
original 40 %, honey 35 %

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
2 v 1, 3 v 1. 2 v 1: 16.36 EUR/kg; 3 v 1: 13.47 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
6,19 EUR
0,00 EUR
Crema, crema delicate. Crema 200 g: 30.95 EUR/kg; crema delicate 180 g: 34.39 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
Prírodné, holandské. Prírodné 70 g: 34.14 EUR/kg; holandské 100 g: 23.90 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
crema, crema gold. Tlačené jednotkové ceny: 33,28 €/kg a 35,24 €/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,35 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Kuracie, hovädzie.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Tekuté korenie: 1 l = 7.44 €; sójová omáčka: 1 l = 6.26 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Zobrazené varianty: francúzska, gulášová, rajčinová s cestovinovou ryžou. Vytlačené jednotkové ceny: 1 kg = 12.11 €; 1 kg = 9.86 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,25 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
adult, junior

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
Jemný, jemne pálivý. Jemný: 1 kg = 4,59 €; jemne pálivý: 1 kg = 4,66 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
Sladký, ostrý.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,69 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 360 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
1 ks

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Objem vreca 60 l.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
mix motívov; rozmery 25 cm x 35 cm

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,15 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
mix motívov

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR
vybrané druhy; 25 ks: 1 ks = 0.36 EUR; 22 ks: 1 ks = 0.41 EUR; 19 ks: 1 ks = 0.47 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,75 EUR
0,00 EUR
triple action, whitening

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Pri variante 64 pracích dávok: 1 pranie = 0.06 EUR; pri variantoch 50 pracích dávok: 1 pranie = 0.08 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,39 EUR
0,00 EUR
sensitive cotton cloud, fresh blue splash

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,49 EUR
0,00 EUR
originál, na bielenie

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,59 EUR
0,00 EUR
Varianty: relaxing zen, pure clean linen.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Dino, Bob & Bobek prima

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,59 EUR
0,00 EUR
speed clean, ultra care; 1 pranie = 0,26 €

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
6,89 EUR
0,00 EUR
lemon, tea tree & mint

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,39 EUR
0,00 EUR
Dino, Bob a Bobek soft white

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
Varianty: červené kvety, jarné kvety.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Mliečna, tmavá čokoláda. Platnosť od 01.10. do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
8,69 EUR
0,00 EUR
Platnosť od 01.10. do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Platnosť od 01.10. do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
29,99 EUR
0,00 EUR
Obsah alkoholu 40 %. Platnosť od 01.10. do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
Varianty: Pieniny, Tatry.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Prémiová ponuka od 01.10.2026 do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,55 EUR
0,00 EUR
S náplňou slivkovo-lekvárovou, tvarohovou.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,63 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,40 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Prémiová ponuka od 01.10.2026 do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,55 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Variant jahoda 118 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR
Varianty: Honey, Crunchy Oats. Platnosť od 01.10.2026 do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Platnosť od 01. 10. 2026 do 14. 10. 2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Čokoládová, vanilková príchuť.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,69 EUR
0,00 EUR
Mliečna, horká. Platnosť od 01. 10. 2026 do 14. 10. 2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
Tatarská omáčka alebo originál majonéza.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Vybrané druhy. Tlačené jednotkové ceny: 12.23 EUR/kg pre čedar a ementál; 13.25 EUR/kg pre chilli čedar.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Varianty Blooming Fresh, Aqua Fresh. Platnosť od 01.10.2026 do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Čistiace tablety 30 ks alebo fixačný krém extra silný 40 g. Cena 1 ks = 0,17 € sa vzťahuje na tablety.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Whitewater: tuhý dezodorant 50 ml + sprchový gél 250 ml. Captain: dezodorant telový sprej 150 ml + sprchový gél 250 ml.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,35 EUR
0,00 EUR
Varianty: limetka/pomaranč, marakuja/mango.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Varianty Classic, Crema.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
4,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
2,69 EUR
0,00 EUR
Varianty Junior, Sterilcat. Sortiment z prémiovej ponuky je dostupný do vyčerpania skladových zásob.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
3,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Varianty: Zlatý Bažant, Krušovice Originál.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
1,05 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Variant Original Lemon 41 ks. Platnosť od 01.10.2026 do 14.10.2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 14. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Limitovaná edícia.
Nenašiel sa žiadny zodpovedajúci produkt.