Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
ZooRoyal Minkas
400 g
2,29 € 5,73 €/kg
S BILLA Bonus
2 druhy. Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 2.99 €. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať vo vybraných predajniach; zoznam predajní v spodnej poznámke je čiastočne odrezaný.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Woolite
2.7 l
7,99 € 0,18 €/pranie
S BILLA Bonus
Rôzne druhy; 45 praní. Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 9.69 €. ** Akciový sortiment sa nemusí kompletne nachádzať vo vybraných predajniach; zoznam predajní v spodnej poznámke je čiastočne odrezaný.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina Dentalife
115 g
1,59 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 2.15 €. 2 druhy. Poznámka ** k akciovému sortimentu a predajniam je v spodnej časti obrázka neúplná.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Pronto
300 ml
2,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 3.99 €. Rôzne druhy. Poznámka ** k akciovému sortimentu a predajniam je v spodnej časti obrázka neúplná.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Bi Home
210 g
3,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 4.99 €. 2 druhy. Poznámka ** k akciovému sortimentu a predajniam je v spodnej časti obrázka neúplná.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Always
58 ks
3,59 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 4.39 €. 58 ks/1 bal. V akciovej ponuke aj iné varianty značky Always. Poznámka ** k akciovému sortimentu a predajniam je v spodnej časti obrázka neúplná.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Babywell
32–42 ks
6,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 7,99 €. Rôzne veľkosti, 32–42 ks. Vytlačená jednotková cena: 1 ks = 0,166 € – 0,218 €. Označenie ** nemá v obrázku viditeľné vysvetlenie.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Jogaila
0.7 l
14,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 18,99 €.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Syoss
300 ml
5,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Rôzne druhy. Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 6,99 €. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Gliss
250 ml
3,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Vybrané druhy. Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 4,49 €. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Pampero
0.7 l
14,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 20,49 €.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Zlatý Bažant
0.5 l
0,95 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,15 €. V akciovej ponuke aj fľaška za 0,75 €; 1 l = 1,500 €; záloh za fľašku 0,13 €. Záloh za plechovku 0,15 €*.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Svijany
0.5 l
0,89 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Plechovka; 10 %, 11 %. S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,05 €. Význam označenia ** nie je na obrázku čitateľný.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Hello
0.7 l
1,19 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Viac druhov. S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,99 €.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Kelt
0.5 l
0,69 € 1,38 €/l
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 0.85 €. V akciovej ponuke aj fľaška za 0.49 €, 1 l = 0.980 €, záloh za fľašu 0.13 €. Akciová ponuka neplatí pre predajne Chorvátsky Grob a Dunajská Streda – Družstevná.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Semtex
0.25 l
0,69 € 2,76 €/l
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1.25 €. Nie je vhodné pre deti a mládež do 18 rokov. Akciová ponuka neplatí pre predajne Chorvátsky Grob a Dunajská Streda – Družstevná.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Relax
1 l
1,39 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 2.09 €. Viac druhov. Akciová ponuka neplatí pre predajne Chorvátsky Grob a Dunajská Streda – Družstevná.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Nocco
0.33 l
2,39 € 7,24 €/l
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 3.49 €. Akciová ponuka neplatí pre predajne Chorvátsky Grob a Dunajská Streda – Družstevná.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Brite
0.33 l
1,59 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; viac druhov. Bez BILLA Bonus 1.99 €. Záloh za plechovku 0.15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
500 g
9,99 € Jednotková cena neoverená
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 14.99 €.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Coca-Cola, Fanta
2 l
1,89 € 0,95 €/l
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 2,99 €. Viac druhov. Záloh za fľašu 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Pfanner
1.5 l
1,19 € 0,79 €/l
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,79 €. Viac druhov. Záloh za fľašu 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Budiš
0.75 l
1,19 € 1,59 €/l
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,69 €. 2 druhy. Záloh za fľašu 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Kubík
0.5 l
0,79 € 1,58 €/l
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 0,99 €. Viac druhov. Záloh za fľašu 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks