Obrázok v zdrojovom letáku
Smotana kyslá 16 %
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,55 EUR (1 kg = 2,75 EUR). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Aktuálne ponuky z letákov. Porovnajte ceny, balenia a podmienky akcie.
53 aktuálnych ponúk · 11 obchodov
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,55 EUR (1 kg = 2,75 EUR). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
250 ml
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena s Clubcard bez kupónu 0,69 EUR (3,45 EUR/kg). Bežná cena 0,71 EUR (3,55 EUR/kg).
Obrázok v zdrojovom letáku
Mlékárna Kunín
375 g
S Clubcard
S Clubcard. Platí 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,99 €. Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mlékárna Kunín
375 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
375 g
S Clubcard
Cena s Clubcard.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
Cena s Clubcard.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
250 ml
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
Digitálny kupón iba v aplikácii Clubcard
Obrázok v zdrojovom letáku
Chute Slovenska
250 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
180 g
Podmienky over v letáku
Cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks.
Obrázok v zdrojovom letáku
75 g
Podmienky over v letáku
Dopečené v našej peci
Obrázok v zdrojovom letáku
75 g
Podmienky over v letáku
Dopečené v našej peci
Obrázok v zdrojovom letáku
Pilos
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
500 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
250 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
375 g
Podmienky over v letáku
14 % tuku.
Obrázok v zdrojovom letáku
115 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
200 g
Podmienky over v letáku
Cena za 200 g. Ceny s DPH.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
250 ml
Podmienky over v letáku
Balenie: 18 × 250 ml. Cena za 250 ml. Ceny s DPH.
Obrázok v zdrojovom letáku
FRESH
100 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Slovakia
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
FRESH
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
180 g
Podmienky over v letáku
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.