Obrázok v zdrojovom letáku
cottage syr
Dairly
200 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Aktuálne ponuky z letákov. Porovnajte ceny, balenia a podmienky akcie.
149 aktuálnych ponúk · 11 obchodov
Obrázok v zdrojovom letáku
Dairly
200 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Obrázok v zdrojovom letáku
Dairly
200 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
200 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 125 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pilos
250 g
Podmienky over v letáku
30 % t. v. s., bloček
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
150 g
Podmienky over v letáku
Ceny platné od 3. 9. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-CLASSIC
150 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Sierpc
135 g
Pri kúpe viacerých kusov
1+1 zadarmo. Ľubovoľná kombinácia, rôzne druhy. Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov: 0,90 € (6,67 €/kg). Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa: 1,79 € (13,26 €/kg).
2 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
230 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Chef Select
460 g
Podmienky over v letáku
Úspora 46 % v porovnaní s produktom v štandardnej ponúkanej veľkosti z dňa 18. 9. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pilos
500 g
Podmienky over v letáku
Úspora -20 %; porovnanie s produktom v štandardne ponúkanej veľkosti k dňa 18. 9. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Family
500 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Family
500 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mecom
220 g
S KORUNA klub
Cena s KORUNA klubom 1,69 €. Uvedená aj cena 1,89 € (8,59 €/kg). Deklarovaná zľava -31 %.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Plátky. Bežná cena 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Plátky. Bežná cena 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
S Kaufland Card
Pultový predaj. Cena s Kaufland Card 0.79 EUR/100 g; akciová cena bez karty 0.89 EUR/100 g (8.90 EUR/kg). Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
COOP Jednota
125 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Karička
125 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 0,99 EUR; akciová cena 1,19 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 7,92 EUR/kg, A 9,52 EUR/kg. Podmienky označené hviezdičkou nie sú v zábere.
Obrázok v zdrojovom letáku
Galbani
220 g
S XTRA
XTRA -13 %. Pevný podiel 125 g. Bežná cena 1,15 EUR; jednotková bežná cena 9,20 EUR/kg. Hviezdičková poznámka nie je zobrazená.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
Podmienky over v letáku
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.