Obrázok v zdrojovom letáku
Zrnková káva Barista
Popradská
500 g
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 14.99 €.
Aktuálne ponuky z letákov. Porovnajte ceny, balenia a podmienky akcie.
115 aktuálnych ponúk · 12 obchodov
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
500 g
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus. Bez BILLA Bonus 14.99 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Segafredo
250 g
S BILLA Bonus
Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 5,49 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nescafé
155 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena 3,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Starbucks
450 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 16,99 €. Platí od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 6,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
1000 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 25,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 14,49 EUR (1 kg = 28,98 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tassimo Jacobs
112 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 8,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Lungo
10 ks
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,79 EUR. Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rudohorská, Bošany, Brezová pod Bradlom, Komjatice, Leopoldov, Nová Dubnica, Rohožník, Ružomberok-Adria, Turany, Zvolen-Sekier.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 4,75 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tassimo Jacobs
112 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 8,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 14,49 EUR (1 kg = 28,98 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Starbucks
450 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 16,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 6,49 €. Platí od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lucaffé
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 13,49 EUR (1 kg = 26,98 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Nescafé
155 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena 3,99 EUR (1 kg = 25,74 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Kimbo
1000 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Zľava 28 %. Bežná cena 27,99 EUR (1 kg = 27,99 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Lungo
10 ks
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,79 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Eduscho
1 kg
S BILLA Bonus
BILLA Bonus price; without BILLA Bonus 20.99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Davidoff
100 g
S BILLA Bonus
rôzne druhy; cena vyžaduje BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 11.99 EUR
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
250 g
Podmienky over v letáku
-20%
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Starbucks
220 ml
S BILLA Bonus
BILLA Bonus price; chilled coffee, various types
Obrázok v zdrojovom letáku
Eduscho Family
250 g
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 ks pri kúpe 1 ks = 5,99 €; cena za 2 ks = 5,98 €.
2 ks za 5,98 €
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.