Metro 23. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Baldovská
2 l
0,40 € 0,20 €/l
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 2 l pri kúpe 3 balení a viac; balenie 6 × 2 l. Druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 0,43 EUR za fľašu. Spotrebiteľské ceny odvodené z menších cien označených hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.
18 ks za 0,00 €
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
MINERA
1.5 l
0,33 € 0,22 €/l
S Clubcard
Clubcard ceny. 4+2 zadarmo. Cena 0,33 € za 1 ks platí pri kúpe 6 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 0,49 € (1 l = 0,33 €). Záloha za vratný obal 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Budiš
1.5 l
0,35 € 0,23 €/l
Podmienky over v letáku
viac druhov; Cena pre všetkých; Záloha za vratný obal 0,15
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Budiš
1.5 l
0,35 € 0,23 €/l
Podmienky over v letáku
Viac druhov. Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Fresh 24. 9. – 7. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Gemerka
2 l
0,49 € 0,25 €/l
Podmienky over v letáku
+ 0,15 € záloh za obal
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Budiš
1.5 l
0,44 € 0,29 €/l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Metro 23. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Mattoni
1.5 l
0,49 € 0,32 €/l
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1,5 l pri kúpe 3 balení a viac; balenie 6 × 1,5 l. Druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 0,52 EUR za fľašu. Spotrebiteľské ceny odvodené z menších cien označených hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.
18 ks za 0,00 €
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Metro 23. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Hamsik
1.5 l
0,54 € 0,36 €/l
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Balenie 6 × 1,5 l; cena za 1,5 l. Spotrebiteľská cena odvodená z menšej ceny označenej hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Terno 24. 9. – 30. 9. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
KLÁŠTORNÁ KALCIA
1.5 l
0,59 € 0,39 €/l
Podmienky over v letáku
Sýtená, jemne sýtená.
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
1.5 l
0,67 € 0,45 €/l
Podmienky over v letáku
* 0,49 eur
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Metro 23. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Jana
1.5 l
0,70 € 0,46 €/l
Podmienky over v letáku
Balenie 6 × 1,5 l; cena za 1,5 l. Spotrebiteľská cena odvodená z menšej ceny označenej hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Terno 24. 9. – 30. 9. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Gemerka
1.5 l
1,15 € 0,77 €/l
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Billa 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Budiš
0.75 l
1,19 € 1,59 €/l
S BILLA Bonus
S BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 1,69 €. 2 druhy. Záloh za fľašu 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Minera
1.5 l
0,33 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
MINERA
1.5 l
0,33 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Clubcard cena pri kúpe 6 ks; 4+2 zadarmo. Viac druhov.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
1.5 l
0,35 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Metro 23. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Gemerka
1.5 l
0,43 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Balenie 6 × 1.5 l; cena za 1.5 l. Záloh za 1 kus. Význam hviezdičiek a označenie DPH nie sú vo výreze viditeľné.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Cisowianka
0.7 l
0,49 € Jednotková cena neoverená
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 0,79 € (1,13 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Fresh 24. 9. – 7. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Gemerka
2 l
0,49 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
+ 0,15€ záloh za obal; platnosť od 24.9.2026 do 7.10.2026
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Metro 23. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
500 ml
0,49 € Jednotková cena neoverená
Pri kúpe viacerých kusov
Pri kúpe 3 bal. a viac; druhy možno kombinovať. Balenie 12 × 500 ml; cena za 500 ml. Pri kúpe 1 bal. cena 0.51 EUR za kus, jednotková cena 0.11 EUR/100 ml. Záloh za 1 kus. Význam hviezdičiek a označenie DPH nie sú vo výreze viditeľné.
3 ks za 0,00 €
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Mattoni
1.5 l
0,49 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
S Clubcard pri kúpe 6 ks a viac, cena za 1 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 0,79 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Mattoni
1.5 l
0,55 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
1.5 l
0,59 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
3 druhy. Zľava 33 %.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Lidl 28. 9. – 4. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
1.5 l
0,67 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy; + záloh za obal 0,15 €
+ vratná záloha 0,15 € / ks