Prejsť na obsah

Šunka v akcii

Aktuálne ponuky z letákov. Porovnajte ceny, balenia a podmienky akcie.

Aktuálne ponuky
Filtre a vyhľadávanie

51 aktuálnych ponúk · 11 obchodov

Billa –
Dusená šunka – výrez z letáku Billa

Dusená šunka

BERTO

100 g

0,65 €6,50 €/kg

S BILLA Bonus

Pultový predaj, cena za 100 g. Cena s BILLA Bonus; bez BILLA Bonus 0.79 EUR/100 g. Bravčové mäso pochádza z EÚ. Akciová ponuka neplatí pre predajňu Bratislava – Záhradnícka.

V letáku
Tesco –
šunka – výrez z letáku Tesco

šunka

0,89 €8,90 €/kg

S Clubcard

Pultový predaj, cena za 100 g. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 19,90 EUR). S Clubcard. Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.