
Arašidová nátierka NUGETA 340 g
Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,14 EUR
4,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,14 EUR
4,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
5,49 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Cena 2,99 EUR/kg pri celkovom nákupe nad 20 EUR s Kaufland Card. Bez tejto podmienky akciová cena 3,29 EUR/kg. V celku, pultový predaj. Akciová ponuka platí do nedele 4. 10. 2026. Podmienka má odkaz na poznámku 1, ktorej text nie je viditeľný.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,00 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
2,69 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,95 EUR
1,79 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,66 EUR
2,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,85 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Rôzne druhy. XTRA -43 %. Cena s Kaufland Card: 1,85 €. Bežná cena: 3,29 €. 1 kg od KC: 5,07 € / BC: 9,01 €.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,72 EUR
1,29 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. 95 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,39 EUR
0,79 EUR
+ záloh za obal 0.13.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,44 EUR
0,59 EUR
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 0,44 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,79 EUR
5,98 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,95 EUR
1,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,35 EUR
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 1,19 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,49 EUR
4,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,15 EUR
3,95 EUR
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 2,49 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,51 EUR
0,64 EUR
+ záloh za obal 0,15; * 0,44 eur

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,62 EUR
0,78 EUR
* 0,49 eur

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
* 0,57 eur

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,44 EUR
1,79 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,56 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,85 EUR
2,69 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,39 EUR
2,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,11 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy. + záloh za obal 0.15 EUR. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
10,99 EUR
19,99 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
Rôzne druhy. Cena 10.99 EUR pri celkovom nákupe nad 20 EUR s Kaufland Card; cena bez tejto podmienky 12.99 EUR. Do konečnej hodnoty nákupu sa nezapočítava hodnota zakúpených darčekových poukážok, počiatočnej a mliečnej výživy, vratných zálohových obalov/fliaš, uplatnených zálohových bonov, produktov zakúpených v priestoroch s označením „Partnerská zóna“ a produktov mimoriadne zlacnených, ktoré sú osobitnou zľavou označené v predajni (napr. produkty s končiacim sa dátumom minimálnej trvanlivosti). Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,89 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,69 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,69 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,59 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,69 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,59 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -44%: 0.89 EUR; bežná akciová cena 0.99 EUR (-37%). Podmienky XTRA ceny nie sú uvedené.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. Priemer kvetináča: 12 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
2,19 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,89 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. 2-výhonková; priemer kvetináča: 12 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,99 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland XTRA
Kupón XTRA -46 %, aktivácia 10 bodov. Cena bez kupónu 1.89 EUR (-36 %).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,35 EUR
2,29 EUR
Žlté: varný typ A, B alebo C; červené: varný typ B.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,49 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
2,49 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,65 EUR
0,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 1. 10.; do vyčerpania zásob. Priemer kvetináča: 10,5 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 1. 10.; do vyčerpania zásob. Rôzne druhy. Priemer kvetináča: 9 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy; dĺžka kytice: 50 cm; do vyčerpania zásob. Mimoriadna ponuka.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 1. 10.; do vyčerpania zásob. Priemer kvetináča: 12 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. V rozložiteľnom kvetináči. Priemer kvetináča: 13 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,59 EUR
0,00 EUR
Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. Priemer kvetináča: 12 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 0,00 EUR
Kúpte 2 kusy a cena za 1 kus je 0.49 €. Mega cena platí na uvedený počet kusov a jeho násobky. Cena mimo tejto akcie je 0.56 € (=1 kg 3,61).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,59 EUR
syr alebo syr - špenát

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,18 EUR
0,23 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,08 EUR
0,09 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,62 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,25 EUR
0,32 EUR
Od štvrtka 1. 10. Kúpte 4 × ružový donut 54 g a získajte 1 × krabičku na donuty zadarmo. Bežná predajná cena krabičky je 0.39 €. Vezmite si krabičku na donuty a naskenujte ju s celým vaším nákupom. Hodnota krabičky vám bude z nákupu automaticky odpočítaná.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,59 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 1. 10.; mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Mimoriadna ponuka, do vyčerpania zásob.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
Mimoriadna ponuka, do vyčerpania zásob.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,49 EUR
3,27 EUR
+ 5 bodov navyše

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,39 EUR
0,47 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,92 EUR
1,15 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,65 EUR
0,79 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,63 EUR
0,79 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,44 EUR
0,55 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,29 EUR
5,99 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Od štvrtka 1. 10.; pultový predaj. Cena 3,29 EUR za 1 kg pri celkovom nákupe nad 20 EUR s Kaufland Card. Cena bez tejto podmienky 3,69 EUR za 1 kg. Pri podmienke nákupu je vytlačený odkaz 1; text poznámky nie je viditeľný.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Na pečenie. Pultový predaj. Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
7,19 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,09 EUR
4,19 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,39 EUR
7,19 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,69 EUR
9,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,39 EUR
0,69 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,79 EUR
5,79 EUR
Cena za hmotnosť
cena za 1 kg

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
XXL; Mimoriadna ponuka; do vyčerpania zásob

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
XXL; Mimoriadna ponuka; do vyčerpania zásob; cena za 1 kg

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 1. 10.; mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
10,90 EUR
12,90 EUR
Cena za hmotnosť
cena za 1 kg

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,79 EUR
4,59 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,69 EUR
2,29 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
4,29 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,99 EUR
14,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,69 EUR
7,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,19 EUR
6,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,69 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,39 EUR
7,39 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,19 EUR
8,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,59 EUR
4,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; pultový predaj. 75 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,59 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; pultový predaj. 100 g vyrobených zo 140 g mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,69 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. 73 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,44 EUR
0,59 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,19 EUR
S vernostnou kartou
Pultový predaj. XTRA -16 %. Cena KC: 0,99 EUR/100 g; cena A: 1,09 EUR/100 g (10,90 EUR/kg). 90 % podiel mäsa. Pri jednotkovej cene je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,95 EUR
1,19 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.; pultový predaj. 94 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,69 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,75 EUR
0,89 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,95 EUR
Cena za hmotnosť
pultový predaj

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Pultový predaj. Cena za 100 g. Cena XTRA 1,89 EUR; bežná cena 2,29 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 18,90 EUR/kg, BC 22,90 EUR/kg. Podmienky označené hviezdičkou nie sú na obrázku viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,59 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. 100 g vyrobených zo 103 g mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
1,09 EUR
Pultový predaj.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,19 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,95 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Pultový predaj. Cena XTRA 0,95 EUR; akciová cena bez XTRA 1,05 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 9,50 EUR/kg, A 10,50 EUR/kg. Podmienky označené hviezdičkou nie sú na obrázku viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,79 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
2,15 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,16 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
5,99 EUR
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,89 EUR
5,99 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Cena s Kaufland Card 3.89 EUR; bez karty 4.19 EUR (8.38 EUR/kg). Text poznámky označenej hviezdičkou nie je viditeľný.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
1,35 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
Cena XTRA 0.79; cena bez karty 0.99. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5.27 EUR/kg, A 6.60 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,15 EUR
Rôzne druhy; s hračkou; 1 balenie. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,35 EUR
0,59 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,75 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
1,09 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,66 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,74 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -50 %. Bežná cena 1.49 EUR; bežná jednotková cena 8.28 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré na obrázku nie sú viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
XTRA -31 %. Bežná cena 0.95 EUR; bežná jednotková cena 9.50 EUR/kg. Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
2,09 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -52 %. Cena bez zvýhodnenia XTRA 1.49 EUR (-28 %), jednotková cena 12.42 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré na obrázku nie sú viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,49 EUR
5,05 EUR
+5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,59 EUR
+ 5 bodov navyše

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,29 EUR
7,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
1,39 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,39 EUR
3,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,19 EUR
5,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; 92 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -36 %. Bežná cena 2.33. Vytlačené jednotkové ceny: KČ 8.05/kg, BC 12.59/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky mimo viditeľnej časti.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,29 EUR
8,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,67 EUR
0,75 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
+5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,99 EUR
S vernostnou kartou
XTRA cena 0.69; cena bez XTRA 0.75.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,39 EUR
3,79 EUR
Od štvrtka 1. 10.; +5 bodov navyše; 80 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,99 EUR
S vernostnou kartou
XTRA cena 1.19; cena bez karty 1.49. Vytlačené jednotkové ceny: KČ 8.50/kg, A 10.64/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky mimo viditeľnej časti.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA cena 0.69; bežná cena 0.78.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,69 EUR
3,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,49 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
1,09 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. XTRA -47 %. Bežná cena 0.85 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
4,55 EUR
Pevný podiel 104 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
2,99 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 1.49; cena bez vernostnej zľavy 1.99. Vytlačené jednotkové ceny: KC 9.31/kg, A 12.44/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
4,99 EUR
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA -40 %: 2.99 EUR; ďalšia uvedená cena 3.29 EUR (-34 %). Jednotková cena od KČ: 11,96 / A: 13,16 EUR/kg. Význam označení KČ a A a podmienky XTRA nie sú v zábere vysvetlené.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
7,99 EUR
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy. Jednotková cena od 11,32 za kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
3,89 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 2.29; cena bez XTRA 2.49. Od štvrtka 1. 10. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,59 EUR
3,99 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Rôzne druhy. XTRA -35 %; cena s Kaufland Card 2.59 EUR, akciová cena bez karty 2.99 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 7.62 EUR/kg, A 8.79 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú v zábere.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 7.49; bežná cena 11.99. Vytlačené jednotkové ceny: 1 kg od KC: 74,90 / BC: 119,90. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 1.19; bežná cena 1.49. Od štvrtka 1. 10. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,79 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,39 EUR
6,59 EUR
+5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,49 EUR
10,99 EUR
Rôzne druhy, 37,5 % alk. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,99 EUR
12,99 EUR
rôzne druhy; 37,5 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
13,99 EUR
18,99 EUR
rôzne druhy; 35 - 40 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
12,99 EUR
17,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,49 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
4,39 EUR
rôzne druhy; Poľsko

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,69 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
0,92 EUR
rôzne druhy; 4,3 - 5,1 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
10,99 EUR
13,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,45 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 1,79 €; cena bez XTRA 1,89 €. Vytlačené jednotkové ceny: KC 6,63 €/kg / A 7,00 €/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,35 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 0,99; bez zvýhodnenia 1,09. Printed comparable prices: 1 kg KC: 2,48 / A: 2,73. Hviezdičková podmienka nie je viditeľná. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,89 EUR
2,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,59 EUR
+5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,49 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Cena XTRA 0,99 €; bežná akciová cena 1,19 €. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5,50 €/kg / A 6,61 €/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,59 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,79 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,75 EUR
1,95 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,89 EUR
6,79 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
Cena XTRA 4,89 €. Cena bez karty 5,09 €; jednotková cena bez karty 13,39 €/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, jej vysvetlenie nie je vo výreze viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,29 EUR
S vernostnou kartou · KC
Rôzne druhy. XTRA cena s KC: 0.99 EUR; akciová cena bez KC: 1.09 EUR. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,19 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,29 EUR
S vernostnou kartou · KC
Rôzne druhy. XTRA cena s KC: 0.89 EUR; akciová cena bez KC: 0.99 EUR. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,29 EUR
6,99 EUR
+5 bodov navyše. 100 g vyrobených zo 159 g mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,19 EUR
3,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,09 EUR
2,65 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,55 EUR
3,19 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,89 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Pultový predaj; cena za 100 g. XTRA -20 %. Cena za 1 kg: KC 15,90 EUR / BC 19,90 EUR. Bežná cena 1,99 EUR za 100 g. Pri údaji o jednotkovej cene je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,70 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 4 ks za 2,78 EUR
Rôzne druhy. Kúpte 4, zaplaťte 2. Cena 0,70 za 1 kus platí pri kúpe 4 kusov; cena za 4 kusy 2,78. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,39.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,00 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 1,99 EUR
Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena za 1 kus 1.00 platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 1.99. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusu 1.99.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 1,69 EUR
Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena za 1 kus platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 1.69 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1.69 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,00 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 1,99 EUR
Rôzne druhy. Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena za 1 kus platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 1.99 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1.99 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 2,49 EUR
Od štvrtka 1. 10. Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena za 1 kus platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 2.49 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 2.49 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,43 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 6 ks za 2,55 EUR
Od štvrtka 1. 10. Rôzne druhy. Kúpte 6, zaplaťte 3 (3+3). Cena za 1 kus platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 6 kusov 2.55 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0.85 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,64 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 4 ks za 2,56 EUR
Kúpte 4, zaplaťte 2 (2+2). Cena za 1 kus 0.64 platí pri kúpe 4 kusov. Cena za 4 kusy 2.56. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1.28.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,35 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 6 ks za 2,07 EUR
3+3. Kúpte 6, zaplaťte 3. Cena za 1 kus platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 6 kusov 2.07 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0.69 EUR. Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,25 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 2,49 EUR
Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena 1.25 za 1 kus platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 2.49. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 2.49. Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,30 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 6 ks za 1,77 EUR
Rôzne druhy. Kúpte 6, zaplaťte 3 (3+3). Cena za 1 kus 0.30 platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 6 kusov 1.77. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0.59.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,20 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 6 ks za 1,17 EUR
Kúpte 6, zaplaťte 3 (3+3). Cena 0.20 za 1 kus platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 6 kusov 1.17. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0.39. Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,70 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 4 ks za 2,78 EUR
2+2. Kúpte 4, zaplaťte 2. Cena platí pri kúpe 4 kusov. Cena za 4 kusy 2.78 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1.39 EUR. Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,04 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
2,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,75 EUR
0,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,39 EUR
6,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,75 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,65 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,69 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,69 EUR
2,19 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,89 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 1,29; cena bez XTRA 1,49.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,49 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,59 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 3,59; bežná cena 4,99. 1 kus KC: 0,36 / BC: 0,50. Pri ponuke je vytlačená hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 4,99; bežná cena 6,99. 1 kus KC: 0,42 / BC: 0,58. Pri ponuke je vytlačená hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
17 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy. BIO. + záloh za obal 0,15.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,49 EUR
5,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
3,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,78 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,89 EUR
2,47 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,95 EUR
1,19 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,49 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,85 EUR
2,09 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,09 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
3,99 EUR
materiál: plast; 1 kus

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,48 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR
materiál: plast; 1 kus

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,27 EUR
0,31 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,49 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,79 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,35 EUR
0,45 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,39 EUR
0,55 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
15,99 EUR
19,99 EUR
objem: 1,7 l; príkon: 3100 W; 3 roky záruka

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,79 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,58 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,28 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,79 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,79 EUR
3,69 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Cena s Kaufland Card 0,99 EUR; bez karty akciová cena 1,09 EUR (4,36 EUR/kg). Pri porovnávacej cene je vytlačená hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Mimoriadna ponuka do vyčerpania zásob. Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,69 EUR
3,59 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,99 EUR
Pevný podiel 380 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
Od štvrtka 1. 10. Rôzne druhy. +5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR
Rôzne druhy. + 5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
3,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,79 EUR
3,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,69 EUR
Rôzne druhy. + záloha za obal 0,15.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
1,09 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Bežná cena 3.49 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Rôzne druhy. Bežná cena 1.99 EUR. Printed comparable prices: 1 kg KC: 3.18 / BC: 3.98. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
Rôzne druhy. XTRA -25 %. Bežná cena 2.13 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
Cena s Kaufland Card XTRA. Bežná cena 4,99 €. Bežná jednotková cena 9,98 €/kg. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card XTRA
Cena s Kaufland Card XTRA. Bežná cena 0.79 EUR. Bežná jednotková cena 7.90 EUR/kg. Pri ponuke je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,05 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
XTRA; rôzne druhy. KC: 2,63 EUR/kg, BC: 3,48 EUR/kg. * vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,49 EUR
9,99 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
XTRA; KC: 14,98 EUR/kg, BC: 19,98 EUR/kg. * vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA -23 %. Bežná cena 2,59 EUR; bežná jednotková cena 6,91 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
5,49 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
XTRA; rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 4,79 EUR; bežná jednotková cena 27,37 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. XTRA -25 %. Bežná cena 3.99 EUR; bežná jednotková cena 5.32 EUR/l. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,55 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
XTRA; rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,39 EUR
6,59 EUR
Od 1. 10. do 7. 10. 2026. Pri nákupe s Kaufland Card XTRA získate 5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Card XTRA
S Card XTRA. Platnosť od 1. 10. do 4. 11. 2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,65 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA -17 %. Bežná cena 1.99; bežná jednotková cena 13.27/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Od štvrtka 1. 10. Cena XTRA; bežná cena 6,44 EUR (16,10 EUR/kg). Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,29 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Bežná cena 2.99 € (14.95 €/kg). Pri cenách je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 2,77 €. Bežná jednotková cena 27,70 €/kg. Pri cenovom texte je hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 2.39 EUR; bežná jednotková cena 4.78 EUR/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 0.99 EUR; bežná jednotková cena 4.95 EUR/l. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Pevný podiel 145 g. XTRA -20 %. Bežná cena 1.99 EUR; bežná jednotková cena 13.72 EUR/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA -20 %. Bežná cena 2.26 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5.11 EUR/kg, BC 6.46 EUR/kg. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 4.49 EUR; bežná jednotková cena 17.96 EUR/l. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Od štvrtka 1. 10. XTRA -22 %. Bežná cena 2.19.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
XTRA -26 %. VEGAN. Bežná cena 2,99 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
4,19 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,49 EUR
3,56 EUR
+5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,49 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Pevný podiel 175 g. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,49 EUR
13,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,79 EUR
3,99 EUR
pevný podiel 400 g

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,99 EUR
pevný podiel 220 g

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
2,19 EUR
Pevný podiel 390 g. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
3,29 EUR
S vernostnou kartou · KC
Rôzne druhy. XTRA -33 %. Cena KC: 2.19 EUR; cena A: 2.49 EUR (24.90 EUR/kg). Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
5,99 EUR
S vernostnou kartou · KC
XTRA -33 %; cena KC 3,99 €, cena A 4,19 €. Porovnávacia cena KC: 26,60 €/kg; A: 27,93 €/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
10,99 EUR
14,99 EUR
Rôzne druhy. Balenie obsahuje 2 kusy; jeden kus len 5.50 EUR. Jednotková cena od 27.48 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,22 EUR
0,32 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,54 EUR
0,97 EUR
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 0.54; cena bez karty 0.79. Vytlačené jednotkové ceny: od 6.75 EUR/kg s KC a 9.88 EUR/kg bez karty. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
1,05 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,49 EUR
4,99 EUR
Rôzne druhy. XXL. +5 bodov navyše. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,66 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,59 EUR
rôzne druhy; + záloh za obal 0,15

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,69 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
1,05 EUR
rôzne druhy; + záloh za obal 0,15

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; rôzne druhy; + záloh za obal 0,15.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,69 EUR
3,65 EUR
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 0.89; bežná akciová cena 0.99 (1 l: 1.98). Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,39 EUR
40 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
26,99 EUR
34,99 EUR
38 % alk.; 1 darčekové balenie.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,89 EUR
7,49 EUR
Rôzne druhy. + 5 bodov navyše. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,95 EUR
+ záloh za obal 0,15

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,94 EUR
+ záloh za obal 0,15

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,49 EUR
3,59 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
6,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 0,00 EUR
Od štvrtka 1. 10. Pri kúpe 2 kusov je cena za 1 kus 0,49 €. Mega cena platí na uvedený počet kusov a jeho násobky. Bežná cena 0,56 € (=1 kg 3,61 €).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,54 EUR
0,97 EUR
S vernostnou kartou · Kaufland Card
Od štvrtka 1. 10. XTRA cena 0,54 €; bežná akciová cena 0,79 €. Cena za 1 kg: KC 7,71 € / A 11,29 €. Pri jednotkových cenách je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,65 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,39 EUR
4,45 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,79 EUR
16,49 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,49 EUR
7,39 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
6,39 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
13,99 EUR
15,99 EUR
v ponuke aj ďalšie varianty

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,69 EUR
7,49 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,39 EUR
3,95 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
6,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; rôzne druhy; +5 bodov navyše.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,59 EUR
4,59 EUR
Rôzne druhy. V ponuke aj ďalšie varianty.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
3,45 EUR
Rôzne druhy. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,11 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,75 EUR
2,19 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
3,89 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
5,89 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
15,49 EUR
Rôzne druhy. 1 pranie len 0.16, 0.17 alebo 0.26 podľa variantu.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
18,49 EUR
V ponuke aj ďalšie varianty.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,59 EUR
5,49 EUR
rôzne druhy; + 5 bodov navyše

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,59 EUR
4,59 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
13,59 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA -20 %. Bežná cena 16,99 EUR; bežná jednotková cena 5,00 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
20,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -25 %. Bežná cena 27,99 EUR; bežná jednotková cena 5,49 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Od štvrtka 1. 10.; XTRA -23 %. Bežná cena 0.85 EUR; bežná jednotková cena 10.00 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Od štvrtka 1. 10.; XTRA -20 %. Bežná cena 1.63 EUR; bežná jednotková cena 27.17 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Od štvrtka 1. 10.; XTRA -25 %. Bežná cena 1.99 EUR; bežná jednotková cena 33.17 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA -24 %. Bežná cena 4,49 EUR; bežná jednotková cena 22,45 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -24 %. Bežná cena 2.76 EUR. Jednotková cena KC: 0.42 EUR/kg; BC: 0.55 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je na obrázku vysvetlená.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
Mix príchutí. XTRA -23 %. Bežná cena 2.99 EUR. Jednotková cena KC: 7.95 EUR/kg; BC: 10.38 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je na obrázku vysvetlená.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,89 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -22 %. Bežná cena 2,45 EUR; bežná jednotková cena 21,30 EUR/kg. Cena označená KC; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
10,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -25 %. Bežná cena 13,99 EUR; bežná jednotková cena 4,66 EUR/kg. Cena označená KC; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,19 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -25 %. Bežná cena 4,29 EUR; bežná jednotková cena 3,58 EUR/kg. Cena označená KC; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA -22 %. KC 1,39 €, bežná cena 1,79 €. Podmienky označenia KC a poznámky * nie sú na obrázku vysvetlené.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. 1 kg od 8,95 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Rôzne druhy. Bežná cena 2,99 EUR; bežná jednotková cena 37,38 EUR/kg. Cena označená KC; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
XTRA -24 %. KC 3,79 €, bežná cena 4,99 €. Podmienky označenia KC a poznámky * nie sú na obrázku vysvetlené.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,79 EUR
Rôzne druhy. Zľava -28 %.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
15,99 EUR
0,00 EUR
XTRA CENA. Bežná cena 16.99 EUR. Ušetríte 1 EUR. Prešívaná. Rozmery: 140 x 200 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
XTRA CENA. Bežná cena 8.99 EUR. Ušetríte 1 EUR. Materiál: 100 % recyklovaný polyester. Rozmery: 130 x 170 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
9,99 EUR
Veľ.: M - XXL.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
7,99 EUR
Veľ.: M - XXL.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Veľ.: M - XL.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
39,99 EUR
49,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; 7-zónový vlnitý prierez; stupeň tvrdosti: H2 stredný; rozmery: 90 x 200 x 10 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
15,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; materiál: 100 % polyester; rozmery: 220 x 240 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
9,99 EUR
Dámske veľ.: S - L. Pánske veľ.: M - XL.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
26,99 EUR
0,00 EUR
XTRA CENA. Bežná cena 29.99 EUR. Ušetríte 3 EUR. Rozmery: 190 x 65 x 8,5 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
5,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; individuálne prispôsobenie výšky; rozmery: 40 x 80 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
12,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; rozmery: 53 x 44 x 12 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
12,99 EUR
Veľ.: 36 - 46.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
19,99 EUR
24,99 EUR
Veľ.: 37 - 41.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Veľ.: 36 - 44. Imitácia kože.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
Veľ.: S - L.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
9,99 EUR
Veľ.: S - L. 1 balenie obsahuje 2 kusy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
14,99 EUR
Veľ.: S - L.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
15,99 EUR
veľ.: M - XL

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; veľ.: M - XL.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,99 EUR
12,99 EUR
veľ.: M - XXL

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; veľ.: M - XXL.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
12,99 EUR
veľ.: M - XXL

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Veľ.: 62/68 - 86/92.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,99 EUR
12,99 EUR
veľ.: 98/104 - 122/128

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
8,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; veľ.: 98/104 - 122/128.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
veľ.: 25 - 30

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
12,99 EUR
veľ.: 25 - 30

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
15,99 EUR
veľ.: 25 - 30

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
19,99 EUR
24,99 EUR
Rozmery: 65 x 62 x 30 cm alebo 74 x 36 x 144 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
14,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; 4 odkladacie priehradky; rozmery: 35 x 26 x 82,5 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
34,99 EUR
49,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; 3 kusy; obsahuje: 1x stôl, rozmery: 60 x 60 x 50 cm, nosnosť: 50 kg; 2x stoličku, rozmery: 30 x 30 x 55 cm, nosnosť: 35 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
12,99 EUR
rozmery: 30 x 28 cm alebo 30 x 50 x 30 cm; nosnosť: 30 kg alebo 60 kg

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
15,99 EUR
20,99 EUR
Stavebnice, rôzne druhy. V ponuke aj iné druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; rozmery: 130 x 60 cm alebo 140 x 64 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
3,99 EUR
Veľ.: 62/68 - 86/92.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
3,99 EUR
Veľ.: 62/68 - 86/92.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Materiál: 100 % bio bavlna. Veľ.: 62/68 - 86/92. 1 balenie (2 kusy).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
8,99 EUR
Osuška: rozmery 85 x 85 cm. Detský župan: veľ. 98/104 - 122/128.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
9,99 EUR
Materiál: 100 % bio bavlna. Veľ.: 62/68 - 86/92. 1 balenie (3 kusy).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
18,99 EUR
25,49 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
18,99 EUR
23,99 EUR
Stavebnice, rôzne druhy. V ponuke aj iné druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
6,99 EUR
Materiál: 100 % bavlna. Na matrace do výšky 20 cm. Rozmery: 90 - 100 x 200 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
Materiál: 100 % polyester. Rozmery vankúša: 70 x 90 cm a prikrývky: 140 x 200 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,99 EUR
12,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; materiál: 100 % polyester; rozmery vankúša: 47 x 38 cm a deky: 75 x 100 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
17,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou
1 balenie: 4x neutrálna a 2x levanduľová záhrada. Cena pri použití kupónu: 17.99 EUR (1 kus 3.00 EUR); bez použitia kupónu: 19.99 EUR (1 kus 3.33 EUR). XTRA zľava 2 EUR. Aktivovať za 30 mincí. Platné: 1. 10. - 7. 10. 2026.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
2,29 EUR
1 kus; od štvrtka 1. 10.; vytlačená porovnávacia cena pre varianty: 1 kg 4,75 – 5,27.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
12,99 EUR
Rozmery: 55 x 39 x 14 cm alebo 55 x 39 x 19 cm; od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
1 kus. XTRA CENA. Ušetríte 1 EUR. Bežná cena: 12.99 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
19,99 EUR
24,99 EUR
5 políc; materiál: kov, MDF doska; rozmery: 90 x 180 x 40 cm; nosnosť 1 police: 175 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
7,99 EUR
Rozmery: 50 x 80 cm; od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
21,99 EUR
29,99 EUR
3-stupňové; materiál: oceľ; nosnosť: 150 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
22,99 EUR
0,00 EUR
Dĺžka šnúr: 20 m. Plynule vyťahovací: 110 - 200 cm. Nosnosť: 20 kg. XTRA CENA. Ušetríte 2 EUR. Bežná cena: 24.99 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
99,99 EUR
0,00 EUR
2v1: s odnímateľným ručným vysávačom; Li-Ion technológia; výdrž batérie 40 min.; od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,99 EUR
1,19 EUR
Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
9,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
5,99 EUR
dĺžka tyče: 120 cm

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Materiál: plast; rozmery: 38 x 78 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
7,99 EUR
materiál: polypropylén, oceľ; rozmery: 39,7 x 22,1 x 33 cm

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
9,99 EUR
vhodný aj na laptopy; rozmery: 54 x 14 x 25,5 cm

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,99 EUR
1 balenie (10 kusov)

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
9,99 EUR
materiál: bambus, oceľ; rozmery: 40 x 36 x 20 cm

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
6,99 EUR
ideálny na balkón; dĺžka šnúr: 3 m

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; objem: 43 l; nosnosť: 10 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; 1 balenie; odstráni až 99 % baktérií.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Filter na vodu alebo odvápňovač EcoDecalk. Objem odvápňovača: 500 ml.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
20,99 EUR
0,00 EUR
3+1 kus; 1 balenie. Bežná cena 25.99. Ušetríte 5. Cena za kus: KC 7.00 / BC 8.66; označené hviezdičkou, vysvetlenie nie je viditeľné. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
21,99 EUR
0,00 EUR
=1 kus KC: 7,33 / BC: 9,00; označené hviezdičkou, vysvetlenie nie je viditeľné. Bežná cena 26,99; ušetríte 5.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
7 úrovní opekania; príkon: 930 W; 3 roky záruka.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
59,99 EUR
0,00 EUR
2 sitové vložky na 1 alebo 2 šálky. Príkon: 1100 W. 3 roky záruka.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,99 EUR
9,99 EUR
Na 8–9 šálok kávy; objem 70 g; príkon 180 W. 3 roky záruka. Zľava 10 %. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
24,99 EUR
0,00 EUR
Na mletie mäsa a výrobu klobás; príkon 300 W. 3 roky záruka. Bežná cena 29.99. Ušetríte 5. Od štvrtka 1. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
5 rýchlostných stupňov; príkon: 300 W. 3 roky záruka.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
1 kus; príkon: 2200 W; 3 roky záruka.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
39,99 EUR
0,00 EUR
Využiteľný objem: 3,6 l. Príkon: 2000 W. 3 roky záruka. Bežná cena 49.99 EUR; ušetríte 10 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
15,99 EUR
Príkon: 600 W. 3 roky záruka.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,49 EUR
3,99 EUR
Materiál: plast. Objem: 0,5 l, 0,75 l, 1 l, 1,25 l alebo 2 l. Balenia s 2, 3, 4 alebo 5 kusmi. Vytlačená cena za 1 kus: 0,50 – 1,25.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Materiál: nehrdzavejúca oceľ. Pogumovaná protišmyková rukoväť.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
11,99 EUR
Materiál: nehrdzavejúca oceľ, sklo. 1 kus. Vhodný na plyn, sklokeramiku, indukciu a elektro.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
2-poschodový. Objem každej nádoby: 0,7 l. 1 kus.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
17,99 EUR
24,99 EUR
Modrý na papier, žltý na plast a zelený na sklo. Objem jedného koša: 25 l. Vrátane koša na bio odpad.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
11,99 EUR
Materiál: plast. Objem: 25 l.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,49 EUR
11,99 EUR
Panvica: Ø 24 cm. V ponuke aj iné druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
11,99 EUR
14,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
6,99 EUR
Rozmery: 29 x 23 x 4,5 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
6,49 EUR
8,99 EUR
Rozmery: 34 x 26 x 5 cm.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,99 EUR
11,99 EUR
Od štvrtka 1. 10.; materiál: plast; rozmery: 32 x 19,5 x 22,5 cm alebo 39 x 26,5 x 20,5 cm; 1 balenie; 3 alebo 4 kusy; uvedené 1 kus 2,00 – 2,66.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 3,49 EUR
Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo. 1+1. Rôzne druhy. Platí od soboty 3. 10. do nedele 4. 10. Jednotková cena je uvedená od 31,16 EUR/kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,39 EUR
2,99 EUR
Platí od soboty 3. 10. do nedele 4. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 4,99 EUR
Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo. 1+1. Zaplatíte iba 4,99 EUR.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,95 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 2,95 EUR
Rôzne druhy. Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo (1+1). *** Fairtradové kakao; vysvetľujúca poznámka na spodnom okraji je neúplná.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 2,19 EUR
Rôzne druhy. Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo. 1+1; zaplatíte iba 2.19.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,28 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 1,28 EUR
Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo (1+1).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 2,99 EUR
Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo (1+1).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,67 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 2,67 EUR
Pevný podiel 260 g. Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo (1+1).

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,98 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 4 ks za 0,98 EUR
Kúpte dva kusy a ďalšie dva dostanete od nás zadarmo. 2+2. Zaplatíte iba 0,98.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,35 EUR
0,49 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,49 EUR
Od nedele do stredy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,35 EUR
1,69 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,99 EUR
Cena za hmotnosť

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,29 EUR
1,99 EUR
Od nedele do stredy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,89 EUR
3,79 EUR
Cena za hmotnosť
Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
2,39 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,89 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,47 EUR
0,59 EUR
Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,99 EUR
Cena za hmotnosť
Od nedele do stredy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
Cena za hmotnosť
Pultový predaj. 85 % podiel mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,69 EUR
2,19 EUR
Cena za hmotnosť
pultový predaj

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
3,39 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,05 EUR
1,29 EUR
Pultový predaj. Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10. 100 g vyrobených zo 127 g mäsa.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,99 EUR
S vernostnou kartou
Pultový predaj. XTRA -30 %: 0.69 EUR; alternatívna cena 0.79 EUR (-20 %). Vytlačené jednotkové ceny: KC 6.90 EUR/kg, A 7.90 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,29 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
2,99 EUR
Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,97 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
0,97 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,05 EUR
rôzne druhy; pevný podiel 160 - 170 g; jednotková cena od 5,24 EUR/kg

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR
+ záloh za obal 0,15

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,89 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 1,39 EUR; cena bez XTRA 1,49 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 3,50 EUR/kg, A 3,75 EUR/kg; označené hviezdičkou, vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,89 EUR
1,49 EUR
S vernostnou kartou
Pevný podiel 102 g. V ponuke aj v paradajkovej omáčke. XTRA cena 0,89; cena bez XTRA 0,99. Printed comparable prices: 1 kg KC: 8,73 / A: 9,71. Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10. Hviezdičková poznámka nie je viditeľná.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,79 EUR
0,97 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,89 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,99 EUR
2,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,49 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,35 EUR
1,89 EUR
Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,39 EUR
3,79 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
2,99 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Cena XTRA 2.19 EUR; cena bez XTRA 2.39 EUR. Vytlačená jednotková cena: KČ 10,95 / A 11,95 EUR za kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú v obrázku viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,55 EUR
0,00 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,19 EUR
2,88 EUR
Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10. Pri názve je označenie ***, jeho vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
4,99 EUR
6,99 EUR
Pevný podiel 370 g.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy. Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,79 EUR
2,26 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,69 EUR
0,98 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,75 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
7,29 EUR
8,49 EUR
38 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
2,29 EUR
4,19 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,59 EUR
2,29 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 1.59 EUR; cena bez XTRA 1.79 EUR (10.59 EUR/kg). Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10. Pri porovnávacej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,39 EUR
1,99 EUR
Svetlý ležiak 11 % alebo nealkoholické svetlé pivo. Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
1,19 EUR
1,39 EUR
rôzne druhy

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
3,19 EUR
5,49 EUR
Cena za hmotnosť
V celku, pultový predaj. Od nedele 4.10. do stredy 7.10.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
8,79 EUR
12,99 EUR
38 % alk.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,59 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 0.45 EUR; bežná cena 0.55 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 3.21 EUR/kg, BC 3.93 EUR/kg. Od nedele 4.10. do stredy 7.10. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,95 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 2 ks za 1,89 EUR
Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena za 1 kus 0.95 platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 1.89. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1.89. Rôzne druhy.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,95 EUR
Rôzne druhy; vytlačená jednotková cena za 1 kg od 6,88.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,85 EUR
1,49 EUR
S vernostnou kartou · XTRA
XTRA cena 0.85 EUR; akciová cena bez XTRA 0.99 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 4.72 EUR/l, A 5.50 EUR/l. Od nedele 4.10. do stredy 7.10. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

Platí od 1. 10. 2026 do 7. 10. 2026
0,55 EUR
0,99 EUR
Od nedele 4.10. do stredy 7.10.
Nenašiel sa žiadny zodpovedajúci produkt.