
Konzumné zemiaky 5 kg
Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,80 EUR
3,99 EUR
5 kg balenie, varný typ-B, prané

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,80 EUR
3,99 EUR
5 kg balenie, varný typ-B, prané

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
49,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
7,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; dlhodobo zlacnené.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
3,79 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 41 % tuku.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR
1 kg balenie, z pliecka. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,69 EUR
4,59 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Rôzne druhy. Cena 2.69 EUR s Lidl Plus kupónom nad 20 €. Cena bez kupónu 2.99 EUR (1 l = 3.99 EUR).

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,99 EUR
kus

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Cena od
Už od 1.79 EUR.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
15,99 EUR
19,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
2,69 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,09 EUR
0,12 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,39 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,59 EUR
s Ricottou

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,45 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,55 EUR
0,79 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,39 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,05 EUR
1,19 EUR
krájaný

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,45 EUR
2,75 EUR
1 kus iba 0.25 €

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,59 EUR
6,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,59 EUR
4,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,95 EUR
1,09 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
1,29 EUR
V sladkom náleve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,29 EUR
4,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
1,29 EUR
33 % tuku.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR
Vo vlastnej šťave.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
2,99 EUR
Podstielkový chov.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,65 EUR
1,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,75 EUR
0,99 EUR
6% tuku

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,95 EUR
1,19 EUR
plátky

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,15 EUR
1,45 EUR
45% t. v s., plátky

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
1,29 EUR
plátky

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
1,79 EUR
plátky

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,95 EUR
2,39 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
2,29 EUR
údený/neúdený

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,35 EUR
1,69 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
3,85 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
1,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
2,69 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,85 EUR
3,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
1,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,35 EUR
1,59 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,19 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,95 EUR
2,19 EUR
krájaná

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
2,55 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
2,79 EUR
krájaná

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,95 EUR
1,29 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
2,49 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
2,79 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
1,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
3,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR
solené/nesolené

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,59 EUR
3,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
3,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,55 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,85 EUR
0,95 EUR
+ záloh za obal 0,15 €

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,52 EUR
0,75 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,67 EUR
0,84 EUR
rôzne druhy; + záloh za obal 0,15 €

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR
3-vrstvové.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
+ záloh za obal 0,13 €

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
1,49 EUR
Maslový. 3 x 100 g = 300 g. 1 kus iba 0,43 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,85 EUR
2,29 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,65 EUR
60 L, zaťahovacie

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,95 EUR
1,09 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,15 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
49,99 EUR
59,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
59,99 EUR
79,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
22,99 EUR
29,99 EUR
Cena za kus. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
11,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
3,99 EUR
Cena za kus. Zobrazené varianty A a B; pri variante A je označenie 2x. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
69,99 EUR
79,99 EUR
kus; parná dýza 2 v 1: výpust horúcej vody a dýza na spenenie mlieka; výkonný 19-barový čerpací tlak na perfektné vyšľahanú crému a ideálnu arómu; s pákovým systémom; vysokokvalitný dizajn z nehrdzavejúcej ocele

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
49,99 EUR
66,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
24,99 EUR
32,99 EUR
Špeciálna ponuka na lidl.sk; 5. 10. do 11. 10. 4 nadstavce na cielené používanie na rôzne svalové skupiny; tichý motor s bezkefkovou technológiou s dlhou životnosťou; v praktickom obale na skladovanie a transport.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
139,00 EUR
179,00 EUR
Cena za kus. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. alebo do vypredania zásob. Ceny sú bez dekorácie. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
49,99 EUR
69,99 EUR
Cena za kus. Cca 122 x 38 x 45 cm (Š x V x H). Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. alebo do vypredania zásob. Ceny sú bez dekorácie. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
1,49 EUR
Cena za kus. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
3,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,80 EUR
3,99 EUR
5 kg balenie; varný typ - B, prané. Platí od pondelka 5. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
2,29 EUR
Cena za kus.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,19 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,59 EUR
0,99 EUR
Cena za kus.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
Úspora na jednotkovej cene v porovnaní s produktom v štandardne ponúkanej veľkosti z dňa 24. 9. 2026. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
2,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
2,49 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,99 EUR
Platí od pondelka 5. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Cena za 1 kg. S Lidl Plus 0,69 EUR; bez Lidl Plus 0,79 EUR.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; s kosťou a kožou.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
2,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g; s kožou. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; z mladého býka. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
3,39 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR
1 kg balenie, z pliecka.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,49 EUR
9,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
5,79 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; v celku, bez kosti.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,19 EUR
4,39 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; polené, bez kosti.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
5,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
2,29 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Platí od 3. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
13,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; z mladého býka.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
12,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
13,89 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,59 EUR
3,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; horné/dolné.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
90 % mäsa.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,79 EUR
0,00 EUR
80 % mäsa. Úspora na jednotkovej cene v porovnaní s produktom v štandardne ponúkanej veľkosti z dňa 25. 9. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,49 EUR
Od 5.10. do 11.10.2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
2,79 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,12 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus 6 + 2 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 8 kusov = 0,12 €. Cena za 8 kusov = 0,96 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,16 €. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
1,25 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,35 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
1,89 EUR
Od pondelka 5. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Úspora oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu. Platí od 5.10. do 11.10.2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,09 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Cena bez Lidl Plus 1.19 EUR. Platí od 5.10. do 11.10.2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Dlhodobo zlacnené. Platí od 5.10. do 11.10.2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,44 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus od 2 kusov. Rôzne druhy. Cena bez Lidl Plus 0.49 EUR. Úspora oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu. Platí od 5.10. do 11.10.2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
3,99 EUR
Rôzne druhy. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,59 EUR
3,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
1,49 EUR
Z tvrdej pšenice. Dlhodobo zlacnené. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,75 EUR
0,00 EUR
Varianty Radegast 12° alebo Ratar, svetlý ležiak. Platnosť od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. V ponuke aj Kofola Originál, 2 l za 1,29 € s Lidl Plus. Cena bez Lidl Plus 1,69 € (1 l = 0,85 €). Platnosť od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
27,99 EUR
0,00 EUR
Platnosť od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Balenie 8 x 0,5 l = 4 l. Cena bez Lidl Plus 7,99 € (1 l = 2,00 €). 1 plechovka od 0,94 €. Záloh za obaly 1,20 € za balenie. Platnosť od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
74 praní. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Úspora oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
44 x 85 g = 3740 g. 1 kapsička iba 0.34 €. Úspora na jednotkovej cene v porovnaní s produktom v štandardne ponúkanej veľkosti z dňa 4. 9. 2026. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
22,99 EUR
0,00 EUR
Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
Margherita

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR
šunka-syr-kukurica

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
52 % t. v s.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,29 EUR
3,29 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
2,49 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
14 mesiacov zrejúci; rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
24 mesiacov zrejúci

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy; porovnávacia cena vytlačená ako „100 g = 1,64/PP“

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
plnené mortadelou a šunkou

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
4,65 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný len v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Ušetri -33 %. Úspora z najniž. bežnej predaj. ceny, t. j. bez akciových cien, zistených zberom cien dňa 25. 8. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy; vytlačené jednotkové ceny: 1 kg = 8,87/7,98.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
Celé zrnká. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Platnosť 5. 10. – 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
1 kus iba 0.33 €. Platnosť 5. 10. – 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Profiteroles 450 g: 1 kg = 8.87 €; Tiramisu 500 g: 1 kg = 7.98 €. Platnosť 5. 10. – 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
2 x 80 g = 160 g. 1 kus iba 0.60 €. Cenový hit.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
1,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR
5. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Pri balení 350 g: 5.69 EUR/kg. Ponuka platí od 5.10. do 11.10.2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5.10. do 11.10.2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,95 EUR
rôzne druhy; Dlhodobo zlacnené; -27 %; vytlačené: 100 g = 0,29/1 kg = 2,76/2,65/PP

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Tlačené jednotkové ceny: 1 kg = 5,68/4,65/4,21 EUR podľa veľkosti balenia.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
V slnečnicovom oleji. Jednotková cena podľa pevného podielu (PP).

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,29 EUR
0,00 EUR
1 kus iba 0.82 €; 4 x 0.2 l = 0.8 l

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
13,99 EUR
11 % alkoholu

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
5,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,29 EUR
2,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
7,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,49 EUR
6,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,66 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Rôzne druhy. S Lidl Plus 4 + 2 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 6 kusov = 0,66 €. Cena za 6 kusov = 3,96 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,99 €. Plus záloh za obal 0,15 € za kus. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
1,95 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
v slanom náleve

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. 100 g = 2,98/2,71/2,29 EUR podľa balenia 50/55/65 g.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
extra panenský

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
3,49 EUR
guľatozrnná

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
3 × 130 g; 1 kus iba 0,50 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,59 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR
V ponuke aj Rajo Acidko rôzne druhy, 450 g za 0,79 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
Údená/neúdená. Vytlačené jednotkové ceny: 100 g = 1,29/1,26 €. Ušetri -21 %: úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,85 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
2,19 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
2,45 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
Plátky, rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
1,25 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR
rôzne druhy; 100 g = 0,40

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
1,19 EUR
100 g = 0,45

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
1,39 EUR
Rôzne druhy. Od pondelka 5. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
2,79 EUR
V ponuke aj Čerstvá šťava z červeného pomaranča 1 l za 1,99 € a Čerstvá mandarínková šťava 1 l za 2,19 €. + záloh za obal 0,15 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
1,79 EUR
V ponuke aj Treska Cottage Exklusiv a feferónky, 140 g za 1,29 €. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
1,29 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Tlačená jednotková cena: 100 g = 0,42-0,38. Ušetri -57 %: úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Ušetri -36 %. Úspora z najnižšej bežnej predajnej ceny, t. j. bez akciových cien, zistených zberom cien dňa 25. 8. 2026. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
S kari a čili dipom.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
1,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,33 EUR
0,39 EUR
pistáciová

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,59 EUR
0,00 EUR
Úspora od odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej ceny výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,39 EUR
5,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
0,00 EUR
Množstevná akcia
Akcia: 3 ks za 0,00 EUR
Od 3 kusov cena 0.89 EUR za kus; pri menšom množstve 0.99 EUR za kus. Printed comparable price: 100 g od 1.11 EUR.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,19 EUR
1,95 EUR
rôzne druhy; vytlačená jednotková cena: 100 g = 1,32-1,19

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Vytlačená jednotková cena: 100 g = 1,21-1,02.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Vytlačená jednotková cena: 100 g = 1,18/1,13. Úspora 33 % z najnižšej bežnej predajnej ceny, t. j. bez akciových cien, zistených zberom cien dňa 25. 8. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
2,49 EUR
Zľava 28 %. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Dlhodobo zlacnené. Supercena. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Rôzne druhy. S Lidl Plus 4 + 2 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 6 kusov = 0,45 €. Cena za 6 kusov = 2,68 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,67 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
35 % alkoholu. Úspora 31 % k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu. Ponuka platí od 5.10. do 11.10.2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
9,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus −20 %. 38 % alkoholu. V ponuke aj Spišská Borovička rôzne druhy, 0,7 l za 7,99 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus od 10 kusov. Cena bez Lidl Plus 0.69 EUR; jednotková cena bez Lidl Plus 1.38 EUR/l.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Úspora 25 % oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
16,99 EUR
0,00 EUR
40 % alkoholu. Ušetri -26 %. Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. 2-vrstvové.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
2,49 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus od 2 kusov -28%; rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,95 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
Ušetri -51 %. Úspora z najniž. bežnej predaj. ceny, t. j. bez akciových cien, zistených zberom cien dňa 25. 8. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Extra dlhé. Úspora 37 % k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
16,99 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; cena bez Lidl Plus 18.99 EUR. 70/85/100 praní. Vytlačené jednotkové ceny: 1 l = 0.27/0.22/0.19 EUR; s Lidl Plus 1 l = 0.24/0.20/0.17 EUR. 1 pranie od 0.17 EUR. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Balenie 2 x 1.35 l = 2.70 l. 1 kus iba 3.50 EUR.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Rôzne druhy. Cena s Lidl Plus 2.49 EUR, bez Lidl Plus 2.99 EUR. Vytlačená jednotková cena sa vzťahuje na cenu s Lidl Plus. Úspora oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobku.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Úspora 26 % k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka tovaru v letáku platí do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
+ záloh za obal 0,15 €. Ponuka tovaru v letáku platí do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
10,99 EUR
0,00 EUR
kus; Ø kvetináča: 23 cm; výška: cca 29 – 35 cm

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
kus; rôzne druhy; Ø kvetináča: 10,5 cm; výška: cca 27 – 38 cm

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
kus; rôzne farby; Ø kvetináča: 9 cm; výška: cca 20 – 26 cm; 5. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne farby; Ø kvetináča: 17 cm; výška: cca 30 – 36 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Ø kvetináča: 21 cm; výška: cca 70 – 130 cm. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ceny sú bez dekorácie. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. do 11. 10. Ponuka platí do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. do 11. 10. Ponuka platí do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. do 11. 10. Ponuka platí do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
59,99 EUR
79,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Špeciálna ponuka na lidl.sk. Platí od 5. 10. do 11. 10. alebo do vypredania zásob. 5-dielna súprava z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele; objem: max. 5,9 l, max. 3,5 l, max. 2,9 l, max. 1,85 l, max. 1,45 l. Ceny sú bez dekorácie.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
24,99 EUR
39,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Špeciálna ponuka na lidl.sk. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. alebo do vypredania zásob. Kus; na hranie, škriabanie, relax a spanie; cca 70 × 115 × 50 cm. Ceny sú bez dekorácie.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
29,99 EUR
0,00 EUR
Kus; mixovacia nádoba z robustného skla a odmerkou. Objem 1,75 l. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
Kus; vrátane 500 ml multidrviča na sekanie orechov, kapusty a syra. 600 W; nádoba 700 ml. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
49,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob. Aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob. Aj online. 2 rýchlostné stupne, vhodný aj na drvenie ľadu. 500 W, objem 0,5 l.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob. Aj online. 5 rýchlostných stupňov, turbotlačidlo na maximálnu rýchlosť v každom stupni, s 2 šľahacími metličkami a 2 hnetacími hákmi. 400 W.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
22,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus. Odporúčaná bežná maloobchodná predajná cena výrobcu je 23,95 €. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Balenie. A: 16 x 16 x 5 cm, 200 kusov v balení, 1 kus = 0,02 €. B: 20 x 20 x 5 cm, 120 kusov v balení, 1 kus = 0,04 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus. Odolná voči teplotám od -40 do +250 °C. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
69,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10.; aj online. kus

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Z kovu s práškovou vrstvou; uzáver s tichým zatváraním; rozmery: cca 30 x 20 x 16 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
Kus. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
54,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10.; aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
Kus. Aj online. Automatické bezpečnostné vypnutie a ochrana proti chodu nasucho. Výkon: 2 600 – 3 100 W.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Na čaj: 285 ml, 2 kusy v balení, 1 kus = 2,50; latte macchiato: 455 ml, 2 kusy v balení, 1 kus = 2,50; na cappuccino: 325 ml, 3 kusy v balení, 1 kus = 1,66; na espresso: 75 ml, 4 kusy v balení, 1 kus = 1,25.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10.; aj online. Z nehrdzavejúcej ocele; dvojstenová izolácia; udržiava nápoje dlho horúce/studené (cca 18/24 hod.).

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Protišmyková gumová spodná strana, rozmery: 65 x 180 cm. Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
0,00 EUR
Kus, s 2 vložkami, cca 20 x 14 x 8 cm. Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Cena od
Aj online. Rozmery: A: 54 x 18 x 71 cm za 5,99 €; B: za 7,99 €. Max. 5 kg. Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
14,99 EUR
19,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus -25 %. S 3 odkladacími plochami a 4 plastovými háčikmi. Od pondelka 5. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. Kus/2 kusy v balení. Materiál: bavlna. A: cca 70 × 140 cm; B: 50 × 100 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
S protišmykovou spodnou stranou; 60 x 90 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Kus. Ø cca 17 x 26 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
kus; s pohybovým senzorom (dosah: 2 m); 8 rôznych farieb – zmena farby každých 15 sekúnd alebo trvalé svetlo; rozmery: 9 x 8 x 2 cm. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
kus; dávkovač mydla: 400 ml; pohár na zubné kefky; dóza s vekom. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,49 EUR
8,48 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus pri spoločnej kúpe príslušenstva do kúpeľne za 2.49 € a WC kefy za 5.99 €; úspora 1.99 €. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
kus; znížená spotreba vody vďaka regulátoru prietoku; vhodná pre všetky bežné prípojky G 1/2″ (vonkajší priemer 21 mm); dĺžka: 175 cm

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
kus; prírodný vodný filter z 3 druhov minerálnych perál; väčší tlak vody pri menšej spotrebe vďaka mikrodýzovej technológii

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
UŠETRI 1.99 €; text pod údajom o úspore je orezaný a nečitateľný.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Na brúsenie nožov a nožníc vrátane uhlovej pomôcky; zrnitosť: 1 000/6 000. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Z kvalitnej kameniny; priemer 20,5 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
kus; do 5 kg s presnosťou na gram; automatické vypnutie, vynulovanie, dovažovacia funkcia; od pondelka 5. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
kus; 5 rôznych vložiek; čepele z nehrdzavejúcej ocele; 150 W; aj online; od pondelka 5. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Z kvalitnej kameniny; priemer: 27 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,00 EUR
0,00 EUR
Cena za kus. A: rozsah merania: 0 – 150 mm/0 – 6″; rozlíšenie: 0,1 mm/0,01 in. B: rozsah merania: 0 – 360°; presnosť: 0,1°.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus. A: rozsah merania: -38 až +365 °C. B: rozsah merania vlhkosti: 0,2 – 60 %; rozsah merania teploty: 0 – 50 °C. Aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
A: Ø cca 11 + 15 cm, 2-dielna súprava. B: cca 20 + 30 + 47 cm, 3-dielna súprava, nosnosť: max. 3/5/10 kg. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
Kus. Aj online. Univerzálne použiteľná kmitavá technika na pílenie, delenie, škrabanie a brúsenie; beznástrojová výmena príslušenstva pomocou rýchleho upnutia. Menovitý príkon: 250 W; voľnobežné otáčky: 22 000/min.; oscilačný uhol: 3°. Od pondelka 5. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Tyčové svetlo + predné svetlo. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. A: max. nosnosť: 20 kg, 4 kusy v balení, 1 kus = 0,62. B: max. nosnosť: 22 kg, 2 kusy v balení, 1 kus = 1,25. C: max. nosnosť: 25 kg, 6 kusov v balení, 1 kus = 0,42. D: max. nosnosť: 20 kg, 1 kus. E: max. nosnosť: 40 kg, 1 kus. F: max. nosnosť: 5 kg, 8 kusov v balení, 1 kus = 0,31.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
24,99 EUR
0,00 EUR
2 voliteľné stupne vykurovania (2 000 W/3 000 W); nastaviteľný termostat na udržanie teploty. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Varianty: A: Ø cca 3 mm x 200 m, nosnosť max. 12 kg; B: Ø cca 8 mm x 50 m, nosnosť max. 60 kg; C: Ø cca 4 mm x 160 m, nosnosť max. 20 kg; D: Ø cca 5 mm x 100 m, nosnosť max. 35 kg; E: Ø cca 6 mm x 70 m, nosnosť max. 45 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. A: pre lepiace tyčinky s Ø 7 mm, max. teplota: 200 °C. B: Ø 7 mm, dĺžka: 10 cm, 100 kusov v balení, 1 kus = 0,03. Aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. 6-dielna súprava: oblúkovka, obojručná píla, chvostovka.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10. Cca 44 x 28 x 18 cm; nosnosť: max. 150 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
A: na laky s obsahom rozpúšťadiel; B: na akrylové a disperzné farby; C: na laky, ochranný gél a farbu na drevo; D: na emulzné farby, laky a lazúry.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
14,99 EUR
0,00 EUR
Dĺžka kábla: 5 m. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
3-dielna súprava. A: veľkosti: 150 mm, 200 mm, 250 mm. B: veľkosti: 175 mm, 240 mm, 300 mm. Aj online. Od pondelka 5. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus/súpravu/balenie. A: kľúče na odvzdušnenie, vnútorný štvorhran 5 mm, 4-dielna súprava. B: nádoba na odvzdušnenie, max. 80 ml. C: automatický odvzdušňovač so samotesniacim závitom. D: čistiaca kefa, cca 120 cm. E: rozety na podlahy a rúrky s Ø 8 – 22 mm, 8 kusov v balení, 1 kus = 0,62 EUR. F: kryty na rúrky s Ø 15 – 18 mm, dĺžka 20 cm, 6 kusov v balení, 1 kus = 0,83 EUR. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
13,99 EUR
0,00 EUR
15-dielna súprava; rozsah teploty: 200 – 480 °C; rýchlosť zohrievania: 180 sek. (480 °C).

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Varianty A: nože na presné rezanie, 11-dielna súprava; B: račňový skrutkovač s bitmi, 38-dielna súprava; C: skrutkovače, 18-dielna súprava; D: nástrčné kľúče na jemnú mechaniku, 23-dielna súprava; E: súprava na opravu smartfónov, 17-dielna súprava. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve. Ceny sú bez dekorácie.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR
25-dielna súprava. Aj online. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10.; aj online; rôzne priehradky na náradie, spotrebný a drobný materiál a vyberateľná nosná vložka s držiakom bitov; max. nosnosť: 7 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,00 EUR
0,00 EUR
S indikátorom dĺžky kábla a označením priemeru. Aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
36-dielna súprava z chróm-vanádiovej ocele (Cr-V) a ocele S2. Ponuka platí od 5. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Od pondelka 5. 10.; 10/16-dielna súprava; ľubovoľné vertikálne usporiadanie nástenných prvkov.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
A: s ohybným hriadeľom, na ¼″ bity, 23-dielna súprava. B: s T-rukoväťou, 24-dielna súprava.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
Odporúčaná cena 4,60 €; ušetríte až 0,11 €. Platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Odporúčaná cena 8,50 €, ušetríte až 2,51 €. Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve. Názov v cenovom texte je čiastočne orezaný.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,49 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 5. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
5,79 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; v celku; bez kosti; dlhodobo zlacnené.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
3,99 EUR
Blok. 100 g iba 0.75 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,18 EUR
0,24 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus 3 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 4 kusov = 0,18 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,24 €. Cena za 4 kusy = 0,72 €. Od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
2,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
6,59 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Cena za 1 kg; bez kosti a kože; s Lidl Plus kupónom nad 20 €; cena bez kupónu 4.49 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,19 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. + záloha za obal 0.15 €. Ušetri 25 %: úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,19 EUR
2,69 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Cena za 1 kg. Cena bez Lidl Plus 1.49 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. 70 × 90 cm + 140 × 200 cm. Platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
2-dielna súprava; materiál: bavlna; veľkosti dámske: S – L, pánske: M – XXL.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
8 x 0.5 l = 4 l. Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,00 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus 2 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 3 kusov = 2,00 €. Cena za 3 kusy = 5,98 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 2,99 €. Platí od 8. 10. do 11. 10. 2026, do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
3,79 EUR
Dlhodobo zlacnené. Platí od 8. 10. do 11. 10. 2026, do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,49 EUR
0,00 EUR
30 % alkoholu. Platí od 8. 10. do 11. 10. 2026, do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,00 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Rôzne odrody. S Lidl Plus 2 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 3 kusov = 4,00 €. Cena za 3 kusy = 11,98 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 5,99 €. Platí od 8. 10. do 11. 10. 2026, do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
2,49 EUR
Cena za hmotnosť
cena za 1 kg

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
1,99 EUR
Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
2,69 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Cena za 1 kg. S Lidl Plus 1.29 EUR (-52 %); bez Lidl Plus 1.49 EUR (-45 %).

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,49 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,59 EUR
0,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,89 EUR
kus

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
2,49 EUR
Od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,89 EUR
2,99 EUR
Cena za hmotnosť
cena za 1 kg

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,89 EUR
8,89 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
6,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg; z mladého býka.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
3,19 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 1 kg.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
6,59 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus kupónom nad 20 €. Bez kupónu cena 4.49 €/kg. Bez kosti a kože. Platnosť od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,49 EUR
9,99 EUR
Doba zrenia 28 dní.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,39 EUR
s bifidokultúrou

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,45 EUR
S bifidokultúrou, rôzne druhy. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,59 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,90 EUR
1,19 EUR
Od štvrtka 8. 10. do 11. 10.; 33 % tuku.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,29 EUR
0,39 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,45 EUR
0,69 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
1,15 EUR
Tenké plátky, 94 % mäsa. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,89 EUR
Rôzne druhy, 30 % t. v s. Platí od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
2,19 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,95 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
2,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
1,69 EUR
plátky

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,54 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
2,19 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Rôzne druhy. Ponuka platí od 8.10. do 11.10.2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
Sušené mrazom. V ponuke aj Broskyne sušené mrazom, 30 g za 2,29 €. Úspora 42 % k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,35 EUR
1,69 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy; zľava 20 %.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,79 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Úspora 22 % k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,49 EUR
Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,79 EUR
Rôzne druhy. Od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
1,29 EUR
Rôzne druhy. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,33 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus 2 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 3 kusov = 1,33 €. Cena za 3 kusy = 3,98 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 1,99 €. Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
S citrónovou príchuťou. Úspora 43 % z najnižšej bežnej predajnej ceny, t. j. bez akciových cien, zistenej zberom cien dňa 25. 8. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. V stojane.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. Úspora 31 % z najnižšej bežnej predajnej ceny, t. j. bez akciových cien, zistených zberom cien dňa 25. 8. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,35 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus: 2 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 3 kusov = 0,35 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,52 €. Cena za 3 kusy = 1,04 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,59 EUR
0,79 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,29 EUR
0,00 EUR
5 x 50 g = 250 g. 1 kus iba 0,46 €. Ušetri 40 %. Úspora na jednotkovej cene v porovnaní s produktom v štandardne ponúkanej veľkosti z dňa 4. 9. 2026.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,24 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Rôzne druhy. S Lidl Plus 2 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 3 kusov = 0,24 €. Cena za 3 kusy = 0,70 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,35 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,39 EUR
0,00 EUR
Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,35 EUR
0,45 EUR
Zľava 22 %.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,89 EUR
1,19 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,69 EUR
Rôzne druhy; vytlačené jednotkové ceny: 100 g = 1,23/1,14/0,98 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,35 EUR
0,49 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
3,69 EUR
S brusnicovým dipom.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,79 EUR
2,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,75 EUR
0,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,60 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus: 2 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 3 kusov = 0,60 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 0,89 €. Cena za 3 kusy = 1,78 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,79 EUR
Jemná.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,00 EUR
Ochutený.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
2,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,69 EUR
1,89 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,49 EUR
0,75 EUR
Dlhodobo zlacnené

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,45 EUR
0,00 EUR
Úspora 46 % oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
2,49 EUR
Rôzne druhy. Dlhodobo zlacnené.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
1,65 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,15 EUR
1,89 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy. Zľava -39 %. Printed comparable prices: 100 g = 0,97/0,90/0,88 EUR for 118/128/130 g variants respectively.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,00 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus: 1 + 1 zadarmo. Cena za kus pri kúpe 2 kusov = 2,00 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 3,99 €. Cena za 2 kusy = 3,99 €. Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
2,65 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
Rôzne druhy. 4 x 38 g = 152 g. 1 kus iba 0,20 €. Úspora 33 % oproti odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR
rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,19 EUR
2,95 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,49 EUR
3,99 EUR
s čerešňovým likérom

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
3,69 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,39 EUR
2,75 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,79 EUR
3,59 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
4,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,49 EUR
1,99 EUR
Dlhodobo zlacnené. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,29 EUR
8,19 EUR
20/38 % alkoholu; rôzne druhy; dlhodobo zlacnené.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,39 EUR
0,59 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy; od štvrtka 8. 10. do 11. 10.; + záloh za obal 0,15 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,59 EUR
0,00 EUR
Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,69 EUR
0,99 EUR
Rôzne druhy.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,65 EUR
0,00 EUR
Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,99 EUR
10,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; -18 %. 37,5 % alkoholu. Platnosť 8. 10. – 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,49 EUR
8,69 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Ponuka platí od 8.10. do 11.10.2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
7,29 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; -17 %; 40 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,49 EUR
7,89 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 37,5 % alkoholu; 3x destilovaná.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
12,99 EUR
16,39 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus -20 %. 40 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,11 EUR
14,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 40 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,49 EUR
7,79 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 35 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,89 EUR
6,55 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; rôzne druhy; 27/38 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,49 EUR
5,59 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 17 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
10,99 EUR
14,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; -26 %; 38 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,49 EUR
10,75 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 5-ročná; 40 % alkoholu. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
16,99 EUR
19,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus. Zľava 15 %. Od štvrtka 8. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
8,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 35/37,5 % alkoholu.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,99 EUR
9,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus; 3-ročná; 40 % alkoholu. Ponuka platí od 8. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,39 EUR
0,00 EUR
4 kusy v balení; doba horenia: 13 hod.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
kus; doba horenia: 30 hod.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
kus

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR
kus. Ponuka tovaru v letáku platí od 28. 9. do vypredania zásob. Ceny sú bez dekorácie. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
kus; doba horenia: 20 hod.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Doba horenia: 5 hod. Ponuka tovaru v letáku platí od 28. 9. do vypredania zásob. Ceny sú bez dekorácie. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,75 EUR
0,00 EUR
Doba horenia: 20 hod. Cena za kus.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
doba horenia: 50 hod.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,79 EUR
0,00 EUR
Doba horenia: 50 hod. Ponuka platí od 28. 9. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,29 EUR
0,00 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
Doba horenia: 45 hod.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
0,85 EUR
0,00 EUR
Doba horenia: 60 hod. Cena za kus.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Varianty B/C: uzamykateľné veko, vrátane 2 kľúčov. Ponuka platí od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Farba svetla: teplá biela. A: E27, 7,3 W, 806 lm, 2 kusy v balení, 1 kus = 1 EUR. B: E27, 4,2 W, 470 lm, 3 kusy v balení, 1 kus = 0,66 EUR. C/D: E14, 4,2 W, 470 lm, 3 kusy v balení, 1 kus = 0,66 EUR. E: E14, 4,9 W, 470 lm, 3 kusy v balení, 1 kus = 0,66 EUR. Ponuka platí od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
6,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus zľava 28 %. Ø cca 9 x 10 cm. Ponuka platí od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
69,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob. Aj online. 7-zónový vlnitý strih s penovou vrstvou pre príjemný, vyvážený pocit pri ležaní. 90 x 200 x 17 cm. Variant A: H2, do 80 kg, stredný komfort pri ležaní. Variant B: H3, do 100 kg, tvrdý komfort pri ležaní.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
19,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob. Aj online. Kvalitná pamäťová pena. 2 výšky: pre perfektné zosúladenú polohu v spánku. Rozmery: 40 x 60 x 12/14 cm.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
16,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob. Aj online. Vankúš: 70 x 90 cm. Výplň z peria a páperia.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Cena od
Pre matrace do 20 cm; materiál: polyester, bavlna. A: 90 – 100 × 200 cm za 3,99 €; B: 140 – 160 × 200 cm za 4,99 €; C: 180 – 200 × 200 cm za 5,99 €. Aj online. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
2-dielna súprava; materiál: bavlna; veľ.: dámske: S – L, pánske: M – XXL. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
2-dielna súprava; materiál: bavlna, viskóza; veľ.: XS – L. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,00 EUR
0,00 EUR
kus; veľ.: S - L; aj online; od štvrtka 8. 10.; do vypredania zásob

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
11,99 EUR
0,00 EUR
kus; veľ.: XS - L; aj online; od štvrtka 8. 10.; do vypredania zásob

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,99 EUR
0,00 EUR
kus; veľ.: S - L; od štvrtka 8. 10.; do vypredania zásob

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Materiál: bavlna, elastan. Veľ.: S - XL. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
3 kusy v balení, 1 kus = 2,50. Veľ.: S - L. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob. Vytlačená cena za kus nezodpovedá cene balenia.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Materiál: modal, bavlna, elastan. Veľ.: XS - XL. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Kus/2-dielna súprava. A: navonok transparentný vzhľad, zvnútra obzvlášť mäkké a hrejivé. B: termopančuchy a silonky: môžu sa nosiť na sebe alebo samostatne. Veľ.: S - L. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
3 kusy v balení; veľ.: M - XXL; aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,99 EUR
0,00 EUR
3 páry v balení, 1 pár = 1,-; veľ.: 35/38 – 43/46. Dámske a pánske. Ponuka platí od 8. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
15,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 8. 10.; kus; hydrofóbny vrchný materiál; veľ.: M - XXL; aj online.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,00 EUR
0,00 EUR
kus; veľ.: M - XXL; aj online

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,49 EUR
0,00 EUR
Materiál: bavlna; veľ.: M - XL.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus; veľ.: M - XL; aj online. Od štvrtka 8. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
7,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus; veľ.: M - XL; aj online. Od štvrtka 8. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
9,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus; veľ.: M - XXL; hrejivá plyšová podšívka; aj online. Od štvrtka 8. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Veľ.: 25 - 30. Ponuka platí od 8. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
aj online; kus; materiál: bavlna; veľ.: 62/68 - 86/92

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
0,00 EUR
3 páry v balení. Veľ.: 23/26 - 31/34. Ponuka platí od 8. 10. do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
0,00 EUR
2-dielna súprava; materiál: bavlna; veľ.: 98/104 - 122/128; dievčenské, chlapčenské

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
5,99 EUR
0,00 EUR
Od štvrtka 8. 10.; 2-dielna súprava; veľ.: 62/68 - 86/92.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
17,99 EUR
29,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus kupónom -40 %. Maximálny odber je 2 kusy na nákup. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Veľ.: 98/104 – 122/128. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
3,99 EUR
0,00 EUR
Veľ.: 98/104 – 122/128. Dievčenské, chlapčenské. Od štvrtka 8. 10. do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
29,99 EUR
0,00 EUR
Od piatka 9. 10. do vypredania zásob. Aj online. Na vŕtanie do dreva, kovu, plastov, aj na skrutkovanie; s 20 V batériou (2,4 Ah) aj nabíjačkou (1 A).

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
69,99 EUR
0,00 EUR
Od piatka 9. 10. do vypredania zásob. Aj online. Automatický systém mazania reťaze. Max. výkon motora: 2 kW (2,71 HP); zdvihový objem: 53 cm³; nastaviteľná dĺžka pílenia: 44 cm; vodiaca lišta: 18″ (45 cm); max. rýchlosť reťaze: 22,1 m/s.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
4,99 EUR
5,99 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus -16 %. Od piatka 9. 10. do vypredania zásob. Počasiu odolná, UV odolná, mrazu odolná, vodu odpudzujúca. A: cca 3 × 4 m, vrátane 14 m upevňovacieho lana. B: 2× cca 2 × 3 m, 1 kus = 2,50, vrátane dvoch 10 m upevňovacích lán.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
6,99 EUR
0,00 EUR
Cena za kus/balenie. A/B: 250 ml, 1 l = 27,96 EUR. C: 30 mm × 100 m, 2 kusy v balení, 1 kus = 3,50 EUR. Od piatka 9. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
Do interiéru a exteriéru. Od piatka 9. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
12,99 EUR
0,00 EUR
Od piatka 9. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
89,99 EUR
0,00 EUR
Aj online. Odolná proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Pôdorys: 3,2 m². 180 × 180 × 180 cm. Od piatka 9. 10., do vypredania zásob.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,20 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
S Lidl Plus 4 + 2 zadarmo. 3,5 % tuku. Cena za kus pri kúpe 6 kusov = 1,20 €. Cena za kus pri kúpe 1 kusa = 1,79 €. Cena za 6 kusov = 7,16 €. Akcia od 10. 10. do 11. 10.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
2,50 EUR
0,00 EUR
S vernostnou kartou · Lidl Plus
Varené lúpané. S Lidl Plus 1 + 1 zadarmo. Cena za balenie pri kúpe 2 balení = 2,50 €. Cena za balenie pri kúpe 1 balenia = 4,99 €. Cena za 2 balenia = 4,99 €.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
8,99 EUR
12,99 EUR
37,5 % alkoholu, rôzne druhy. -30 %.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,99 EUR
2,99 EUR

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,09 EUR
1,45 EUR
Maslový/celozrnný/pšeničný. Dlhodobo zlacnené. Ponuka platí od 10. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.

Platí od 5. 10. 2026 do 11. 10. 2026
1,09 EUR
1,39 EUR
Cena za hmotnosť
Cena za 100 g. Ponuka platí od 10. 10. do 11. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Odber možný v obvyklom množstve.
Nenašiel sa žiadny zodpovedajúci produkt.