Domov /
Produkty v akcii
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 115
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Franz Josef Kaiser Exclusive
170 g
1,35 € 11,25 €/kg
Podmienky over v letáku
Viac druhov. Pevný podiel 120 g. Cena pre všetkých. Platnosť od 30. 9. od 8.00 hod. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
2,89 € 2,89 €/kg
S Clubcard
Chladené, balené. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 3.49 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
500 g
1,09 € 2,18 €/kg
S Clubcard
Balené. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 1.19 EUR (1 kg = 2.38 EUR).
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
1,19 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Tatra
250 g
1,49 € 5,96 €/kg
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Milko
140 g
0,53 € 3,79 €/kg
Podmienky over v letáku
Viac druhov. Cena pre všetkých.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
4,59 € Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.7 l
27,99 € 39,99 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
0.7 l
12,90 € 18,43 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Stock
0.5 l
8,49 € 16,98 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
0.7 l
11,69 € 16,70 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
R. Jelínek
0.5 l
6,79 € 13,58 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Karpatské
0.5 l
6,29 € 12,58 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
3,99 € 5,72 €/l
S COOP Jednota vernostná karta
Cena s kartou 3,99 €. Cena bez karty 4,29 €. Uvedená jednotková cena 1 l = 5,72 sa vzťahuje na cenu bez karty.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
6,99 € 13,98 €/l
Podmienky over v letáku
Viac druhov.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
0,55 € 1,10 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
1.5 l
1,29 € 0,86 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
0.7 l
1,59 € 2,27 €/l
Podmienky over v letáku
viac druhov
Obrázok v zdrojovom letáku
Cappy
1 l
1,89 € 1,89 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Cappy
1 l
1,69 € 1,69 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Red Bull
250 ml
1,29 € 5,16 €/l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Lay's
163 g
1,79 € 10,98 €/kg
Podmienky over v letáku
Vybrané druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Opavia
50 g
0,65 € 13,00 €/kg
Podmienky over v letáku
Viac druhov.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hamé
300 g
1,29 € 4,63 €/kg
S COOP Jednota
Cena s kartou 1,29 EUR; cena bez karty 1,39 EUR.