Obrázok v zdrojovom letáku
Kačica celá
1 kg
Podmienky over v letáku
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 166
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
S Lidl Plus
S Lidl Plus
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Alesto
Ďalšie podmienky
XXL balenia; cena od 3,99 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Budvar
0.568 l
Podmienky over v letáku
Svetlé výčapné pivo. Záloh za obal 0,15 €. Úspora k odporúčanej bežnej maloobchodnej predajnej cene výrobcu.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Hellmann’s
625 ml
S Lidl Plus
Lidl Plus cena 2,59 €. Vybrané druhy; úspora pri porovnaní s produktom v štandardne ponúkanej veľkosti z dňa 18. 9. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Zvolenský
200 g
S Lidl Plus
Lidl Plus; rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Nicolaus
700 ml
Pri kúpe viacerých kusov
Rôzne príchute. Cena za 700 ml od uvedenej sumy pri kúpe 12 bal. a viac; druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 bal. cena 7.74 EUR; 100 ml = 1.11 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Fine Life
8 ks
Podmienky over v letáku
Cena za 1 bal.
Obrázok v zdrojovom letáku
LE & CO
200 g
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 200 g pri kúpe 8 bal. a viac. Pri kúpe 1 bal. cena 2.05 EUR; 100 g = 1.02 EUR.
8 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
750 ml
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 750 ml pri kúpe 6 balení, mix. Pri kúpe 1 balenia cena 3.95 EUR s DPH (100 ml = 0.53 EUR s DPH). Pôvod: Taliansko. Ceny s DPH. Akcia platí iba pri osobnom nákupe v ktoromkoľvek stredisku METRO Cash & Carry SR s.r.o.
6 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
2 × 250 g
Podmienky over v letáku
Cena za 1 balenie. Cena s DPH. Akcia platí iba pri osobnom nákupe v ktoromkoľvek stredisku METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Obrázok v zdrojovom letáku
Fine Life
1 kg
Podmienky over v letáku
Priečny priemer 40/60 mm. Balenie: sieť 1 kg. Cena za 1 kg. Cena s DPH. Akcia platí iba pri osobnom nákupe v ktoromkoľvek stredisku METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tarrington House
Podmienky over v letáku
Cena za 1 ks. Objem: 6,8 l; príkon: 1800 W; ovládanie: digitálne; teplota: 80–200 °C; časovač: do 60 min; programy: 8 prednastavených režimov. Pri cene 61,38 je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné. Označenie DPH nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Rôzne farby, výška: 22 cm. Hmotnosť náplne (parafín): 40 g. Cena za 1 ks.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Rozmery: 10 × 10 × 21 cm. 4 varianty. Cena za 1 ks.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
Podmienky over v letáku
Do vypredania zásob. Viac druhov a farieb kvetov. Výška: 16 cm. Hmotnosť náplne (parafín): 40 g. Cena za 1 ks.
Obrázok v zdrojovom letáku
12 ks
Podmienky over v letáku
Cena za 1 balenie. Balenie: 12 ks zubov v rôznych veľkostiach. Ilustračné foto; balenie obsahuje len zuby.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bosch
1 ks
Podmienky over v letáku
Cena za 1 ks. Varianty: červený, šedý.
Obrázok v zdrojovom letáku
METRO Professional
Podmienky over v letáku
Kuchársky nôž; materiál: nehr. oceľ; 16 cm. Cena za 1 ks. Kód tovaru: 238539. Cena 6,90 bez DPH; 8,49 s DPH. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
METRO Professional
Podmienky over v letáku
Rozmery: 29 × 14 × 1,5 cm; materiál: FSC akáciové drevo; povrchová úprava: olejovaná. Cena za 1 ks. Kód tovaru: 83464. Cena 1,59 bez DPH; 1,96 s DPH. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
METRO Professional
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 ks pri kúpe 3 ks: 7,33*. Pri kúpe 1 ks: 8,15*. Materiál: kaučukové drevo, keramický mlecí mechanizmus. Objem: 66 ml, výška: 19 cm. Nastaviteľný mlecí mechanizmus pre jemné aj hrubé mletie. Spotrebiteľské ceny odvodené z menších cien s hviezdičkou; označenie DPH nie je v zábere.
3 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
METRO Professional
Ďalšie podmienky
Materiál: kov. Rôzne druhy. Cena za 1 ks od. Cena platí pre 83461/MPRO KOŠÍK FRIT FE 13 cm MINI ČN. Spotrebiteľská cena odvodená z menšej ceny s hviezdičkou; označenie DPH nie je v zábere.
Obrázok v zdrojovom letáku
12 ks
Ďalšie podmienky
Cena za 1 bal. od. Balenie: 12 ks. Rôzne veľkosti: 30 ml, 140 ml, 270 ml, 230 ml, 320 ml, 420 ml. Cena platí pre 10512/ARO POHÁR MAROCCO 30 ml 12 ks. Spotrebiteľská cena odvodená z menšej ceny s hviezdičkou; označenie DPH nie je v zábere.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.