Prejsť na obsah

Produkty v akcii

Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.

Aktuálne ponuky
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie

5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 172

Metro –
džús – výrez z letáku Metro

džús

Hello

250 ml

0,32 €Jednotková cena neoverená

Podmienky over v letáku

Rôzne druhy. Balenie: 18 × 250 ml; cena za 250 ml. Neplatí pre veľkoobchodné stredisko Zvolen. Cena s DPH.

V letáku
Metro –
Kofola – výrez z letáku Metro

Kofola

2 l

1,29 €0,65 €/l

Podmienky over v letáku

Rôzne druhy; balenie 6 × 2 l. Cena za 2 l. Záloh 0,15 EUR za 1 ks. Dvojice cien pravdepodobne predstavujú ceny bez DPH/s DPH; označenie DPH nie je vo výreze viditeľné.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Kinley – výrez z letáku Metro

Kinley

1.5 l

1,67 €1,12 €/l

Pri kúpe viacerých kusov

Balenie 6 × 1,5 l. Cena za 1,5 l pri kúpe 2 balení a viac; druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 1,73 EUR s DPH za kus. Záloh 0,15 EUR za 1 ks.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Coca-Cola – výrez z letáku Metro

Coca-Cola

1.5 l

1,65 €1,09 €/l

Pri kúpe viacerých kusov

Balenie 6 × 1,5 l. Cena za 1,5 l pri kúpe 3 balení a viac; druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 1,71 EUR s DPH za kus. Záloh 0,15 EUR za 1 ks.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Mirinda, Pepsi Cola, 7Up – výrez z letáku Metro

Mirinda, Pepsi Cola, 7Up

Mirinda, Pepsi, 7Up

2 l

1,67 €0,84 €/l

Pri kúpe viacerých kusov

Balenie 6 × 2 l. Cena za 2 l pri kúpe 3 balení a viac; druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 1,77 EUR s DPH za kus. Záloh 0,15 EUR za 1 ks.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Prírodná minerálna voda jemne perlivá, perlivá – výrez z letáku Metro

Prírodná minerálna voda jemne perlivá, perlivá

Magnesia

500 ml

0,49 €Jednotková cena neoverená

Pri kúpe viacerých kusov

Pri kúpe 3 bal. a viac; druhy možno kombinovať. Balenie 12 × 500 ml; cena za 500 ml. Pri kúpe 1 bal. cena 0.51 EUR za kus, jednotková cena 0.11 EUR/100 ml. Záloh za 1 kus. Význam hviezdičiek a označenie DPH nie sú vo výreze viditeľné.

3 ks za 0,00 €

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Prírodná minerálna voda – výrez z letáku Metro

Prírodná minerálna voda

Hamsik

1.5 l

0,54 €0,36 €/l

Podmienky over v letáku

Rôzne druhy. Balenie 6 × 1,5 l; cena za 1,5 l. Spotrebiteľská cena odvodená z menšej ceny označenej hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Prírodná minerálna voda perlivá, jemne perlivá – výrez z letáku Metro

Prírodná minerálna voda perlivá, jemne perlivá

Baldovská

2 l

0,40 €0,20 €/l

Pri kúpe viacerých kusov

Cena za 2 l pri kúpe 3 balení a viac; balenie 6 × 2 l. Druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 0,43 EUR za fľašu. Spotrebiteľské ceny odvodené z menších cien označených hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.

18 ks za 0,00 €

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
minerálna voda – výrez z letáku Metro

minerálna voda

Mattoni

1.5 l

0,49 €0,32 €/l

Pri kúpe viacerých kusov

Cena za 1,5 l pri kúpe 3 balení a viac; balenie 6 × 1,5 l. Druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 0,52 EUR za fľašu. Spotrebiteľské ceny odvodené z menších cien označených hviezdičkou; vysvetlivka DPH nie je vo výreze viditeľná.

18 ks za 0,00 €

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Pramenitá voda – výrez z letáku Metro

Pramenitá voda

Zlatá studňa

1.5 l

0,70 €0,46 €/l

Podmienky over v letáku

Cena za 1,5 l pri kúpe 2 balení a viac; balenie 6 × 1,5 l. Druhy možno kombinovať. Pri kúpe 1 balenia cena 0,74 EUR za kus. Záloh 0,15 EUR za 1 ks.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Prírodná minerálna voda – výrez z letáku Metro

Prírodná minerálna voda

Mattoni Esence

750 ml

0,68 €Jednotková cena neoverená

Podmienky over v letáku

Rôzne druhy. Balenie 6 × 750 ml; cena za 750 ml. Záloh za 1 ks. Vysvetlenie hviezdičiek nie je viditeľné; cena s DPH odvodená z dvojice 0,57/0,68 EUR.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Ochutená pramenitá voda – výrez z letáku Metro

Ochutená pramenitá voda

Rajec

1.5 l

0,87 €Jednotková cena neoverená

Pri kúpe viacerých kusov

Pri kúpe 4 bal. a viac; druhy možno kombinovať. Balenie 6 × 1,5 l; cena za 1,5 l. Pri kúpe 1 bal. cena 0,94 EUR s DPH, 1 l = 0,63 EUR s DPH. Záloh za 1 ks. Vysvetlenie hviezdičiek nie je viditeľné; cena s DPH odvodená z dvojice 0,73/0,87 EUR.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Metro –
Ochutená prírodná minerálna voda – výrez z letáku Metro

Ochutená prírodná minerálna voda

Magnesia Red

1.5 l

1,17 €Jednotková cena neoverená

Podmienky over v letáku

Rôzne druhy. Balenie 6 × 1,5 l; cena za 1,5 l. Záloh za 1 ks. Pri cenách je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné; cena s DPH odvodená z dvojice 0,95/1,17 EUR.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.