Obrázok v zdrojovom letáku
Banánová tyčinka v poleve
Candy & Roxy
20 g
Podmienky over v letáku
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5994 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 217
Obrázok v zdrojovom letáku
Candy & Roxy
20 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Merci
250 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Lindt
150 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion
35 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion
35 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
95 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
44 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Študentská pečať
90 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
90; 95; 100 g
Podmienky over v letáku
Mliečna a Bubbly mliečna 90 g; Bubbly biela 95 g; jahodová a Oreo 100 g. Uvedené jednotkové ceny: 16,56 €/kg, 15,68 €/kg, 14,90 €/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lindt
100 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Kinder
50 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
S KORUNA Klub
Cena s KORUNA Klub. Ďalšia uvedená cena 4,19 EUR (41,90 €/kg).
Obrázok v zdrojovom letáku
Jojo
170 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Bon Pari
90 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Klum
240 g
S KORUNA Klub
Cena s KORUNA Klub. Uvedená ďalšia cena 1,85 EUR (7,71 €/kg). Zľava -19 %.
Obrázok v zdrojovom letáku
150 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Candy
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Pedro
200 g
S KORUNA Klub
Cena s KORUNA Klub. Uvedená zľava -25 %. Cena bez klubu 1,69 EUR (8,45 €/kg).
Obrázok v zdrojovom letáku
Verbena
60 g
Podmienky over v letáku
Ponuka platí od 25. 9. do 7. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Damla
90 g
Podmienky over v letáku
Ponuka platí od 25. 9. do 7. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mentos
38; 37.5 g
Podmienky over v letáku
Ponuka platí od 25. 9. do 7. 10. 2026. Fruit, Mint 38 g: 14,47 €/kg; Pineapple, Berry good, sour tones 37,5 g: 14,67 €/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pedro
150 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion
38 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion
28 g
Podmienky over v letáku
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.