Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
1 kg
5,52 €Jednotková cena neoverená
Pri kúpe viacerých kusov
Ovocné. Cena za 1 kg pri kúpe 2 bal. a viac. Pri kúpe 1 bal. cena s DPH 5.87 EUR. Akcia je platná iba pri osobnom nákupe v ktoromkoľvek stredisku METRO Cash & Carry SR s.r.o. Uvedená cena je s DPH.
2 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
200 × 6 g
8,60 €7,17 €/kg
Podmienky over v letáku
2 druhy. Cena za 1 bal. Uvedená cena je s DPH.
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
700 ml
od 6,63 €Jednotková cena neoverená
Ďalšie podmienky
Karamel, vanilka, čokoláda, trstinový cukor; rôzne druhy. Balenie 1 × 700 ml. Cena za 700 ml od. Cena s DPH označená hviezdičkou.
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
48 × 20 g
0,11 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Viac druhov. Balenie 48 × 20 g. Cena za 20 g pri kúpe 2 balení a viac; pri kúpe 1 balenia 0,12 EUR za 20 g. Spotrebiteľské ceny interpretované ako menšie sumy označené hviezdičkou; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
1 l
1,01 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 1 l. Uvedená cena je s DPH.
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
240 × 7.5 g
8,48 €4,71 €/kg
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 bal. pri kúpe 4 bal. a viac. Pri kúpe 1 bal. cena s DPH 10.38 EUR (5.76 EUR/kg). Akcia je platná iba pri osobnom nákupe v ktoromkoľvek stredisku METRO Cash & Carry SR s.r.o. Uvedená cena je s DPH.
4 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
750 g
od 9,70 €Jednotková cena neoverená
Ďalšie podmienky
Rôzne druhy. Cena za 750 g od.
Obrázok v zdrojovom letáku
RIOBA
500 × 4 g
8,65 €4,33 €/kg
Podmienky over v letáku
Pyramídky. Cena za 2 kg. Ďalšia akciová cena aj na cukor trstinový pyramídky, bal. 500 × 4 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
aro
6 ks
12,18 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Objem: 240 ml. Vhodné do umývačky riadu. Materiál: sodalime. Balenie: 6 ks; cena za 6 ks. Vytlačené ceny 9,90 a 12,18*; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
aro
6 ks
12,18 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Objem: 290 ml. Materiál: sklo sodalime. Cena za 1 balenie (6 ks). Cena s DPH označená hviezdičkou.
Obrázok v zdrojovom letáku
Schwarz & Budil
200 g
7,72 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 200 g. Vytlačené ceny 6,49 a 7,72*. Vysvetlenie hviezdičky a označenie DPH nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tchibo
200 g
6,65 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 200 g. Vytlačené ceny 5,59 a 6,65*. Vysvetlenie hviezdičky a označenie DPH nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
200 g
8,81 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 200 g. Vytlačené ceny 7,40 a 8,81*. Význam hviezdičky a označenie DPH nie sú vo výreze viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nescafé
200 g
8,15 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 200 g. Vytlačené ceny 6,85 a 8,15*. Význam hviezdičky a označenie DPH nie sú vo výreze viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
3,92 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 250 g. Vytlačené ceny 3,29 / 3,92*. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné; cena s DPH odvodená z dvojice cien.
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská káva
250 g
3,44 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 250 g. Vytlačené ceny 2,89 / 3,44*. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné; cena s DPH odvodená z dvojice cien.
Obrázok v zdrojovom letáku
Eduscho
250 g
4,28 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Cena za 250 g s DPH.
Obrázok v zdrojovom letáku
Davidoff
250 g
7,37 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Neplatí pre veľkoobchodné stredisko Zvolen. Cena za 250 g s DPH.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lavazza
250 g
6,77 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 250 g. Ďalšie akciové ceny aj na iné druhy. Vytlačené ceny 5,69 a 6,77*; vysvetlenie hviezdičky a označenie DPH nie sú vo výreze viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Illy
250 g
8,68 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Cena za 250 g. Vytlačené ceny 7,29 a 8,68*; vysvetlenie hviezdičky a označenie DPH nie sú v zábere. Porovnávacia cena: 100 g = 2,92/3,47*.
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion
od 1,46 €Jednotková cena neoverená
Ďalšie podmienky
Cena za 1 ks od. Variant 102524: hrnček Jumbo Vlnka sklo 0,5 l za 1,46 EUR s DPH; variant 98440: hrnček sklo číry Vlnka 0,3 l za 1,59 EUR s DPH. Ceny s DPH sú označené hviezdičkou.
Obrázok v zdrojovom letáku
1.7 l
18,33 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 1 ks. Kód tovaru: 106180. Cena s DPH je označená hviezdičkou.
Obrázok v zdrojovom letáku
aro
6 ks
7,08 €Jednotková cena neoverená
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 balenie (6 šálok, každá 150 ml), materiál porcelán. Pri kúpe 6 ks cena 7.08 EUR s DPH za balenie; pri kúpe 3 ks 7.45 EUR s DPH za balenie; pri kúpe 1 ks 7.82 EUR s DPH za balenie. Akcia pri kúpe 3 a 6 ks platí aj pri osobnom nákupe v ktoromkoľvek stredisku METRO Cash & Carry SR s.r.o.
6 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Eta
1.5 l
36,78 €Jednotková cena neoverená
Podmienky over v letáku
Cena za 1 ks s DPH. Regulácia teploty 40 – 100 °C; dvojplášťové prevedenie.