Obrázok v zdrojovom letáku
Mleté hovädzie mäso
Krajina mäsa
500 g
Podmienky over v letáku
Platí 1. 10. – 7. 10., od štvrtka do stredy.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 50
Obrázok v zdrojovom letáku
Krajina mäsa
500 g
Podmienky over v letáku
Platí 1. 10. – 7. 10., od štvrtka do stredy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Heny
Podmienky over v letáku
Cena za 1 kg. Platí 1. 10. – 7. 10., od štvrtka do stredy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Krajina mäsa
Podmienky over v letáku
Vákuové balenie. Cena za 1 kg. Platnosť 1. 10. – 7. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Istermeat
Podmienky over v letáku
Cena za 1 kg. Welfare chov. Tovar je dostupný vo vybraných predajniach (zoznam na strane 48). Platnosť 1. 10. – 7. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kukonia
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g. Platnosť 1. 10. – 7. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Krajina mäsa
Podmienky over v letáku
Vákuové balenie. Cena za 1 kg. Platnosť 1. 10. – 7. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bref
2 ks
S Biedronka
Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie: 2.95 € (1.48 €/ks). Maximálne množstvo na nákup: 2 kusy v jeden deň. Platnosť 1.10.–7.10., od štvrtka do stredy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Istermeat
Podmienky over v letáku
Vákuové balenie. Cena za 1 kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bref
2 ks
S BILLA aplikácia
Cena s aplikáciou. Maximálne množstvo na nákup: 2 kusy v jeden deň. Cena bez aplikácie: 2,95 € (1,48 €/ks).
Obrázok v zdrojovom letáku
Eduscho
250 g
Pri kúpe viacerých kusov
1+1 ZADARMO. Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov: 2,99 € (11,96 €/kg). Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa: 5,99 € (23,96 €/kg).
2 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Heny
Podmienky over v letáku
Cena za 1 kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Voľné. Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Cena za 1 kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Delikate
200 g
Podmienky over v letáku
Platnosť od 1. 10. do 7. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
LEGO
1 kus
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy; v ponuke aj iné druhy. Platí od 1. 10. do 7. 10. 2026, iba do vypredania zásob. Predaj v obvyklom množstve pre jednu domácnosť.
Obrázok v zdrojovom letáku
LEGO
1 kus
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy; v ponuke aj iné druhy. Platí od 1. 10. do 7. 10. 2026, iba do vypredania zásob. Predaj v obvyklom množstve pre jednu domácnosť.
Obrázok v zdrojovom letáku
LEGO
1 kus
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy; v ponuke aj iné druhy. Platí od 1. 10. do 7. 10. 2026, iba do vypredania zásob. Predaj v obvyklom množstve pre jednu domácnosť.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 balenie
Podmienky over v letáku
Materiál: plast. Objem: 0,5 l, 0,75 l, 1 l, 1,25 l alebo 2 l. Balenia s rôznym počtom kusov (2, 3, 4 alebo 5 kusov). Vytlačená cena za 1 kus: 0,50 – 1,25 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
1,1 l
Podmienky over v letáku
Materiál: nehrdzavejúca oceľ, sklo. 1 kus. Vhodný na plyn, sklokeramiku, indukciu a elektro.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 balenie
Podmienky over v letáku
Modrý na papier, žltý na plast a zelený na sklo. Objem jedného koša: 25 l. Vrátane koša na bio odpad.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kus
Podmienky over v letáku
Rozmery: 34 x 26 x 5 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kus
Podmienky over v letáku
Rozmery: 29 x 23 x 4,5 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kus
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
BRIO
1 kus
Podmienky over v letáku
Priemer 24 cm. V ponuke aj iné druhy.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.