Obrázok v zdrojovom letáku
Parená knedľa
Dobrota
400 g
Podmienky over v letáku
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 68
Obrázok v zdrojovom letáku
Dobrota
400 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Nowaco
400 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
380 g
S Kaufland Card XTRA
Cena XTRA 4,89 €. Cena bez karty 5,09 €; jednotková cena bez karty 13,39 €/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, jej vysvetlenie nie je vo výreze viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Grotto
215 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
PICK
250 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše. 100 g vyrobených zo 159 g mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mecom
300 g
S KC
Rôzne druhy. XTRA cena s KC: 0.99 EUR; akciová cena bez KC: 1.09 EUR. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lunter
180 g
S KC
Rôzne druhy. XTRA cena s KC: 0.89 EUR; akciová cena bez KC: 0.99 EUR. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
100 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
K Classic
250 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Perla
450 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Tami
1 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
180 g
S XTRA
Cena XTRA 0,99 €; bežná akciová cena 1,19 €. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5,50 €/kg / A 6,61 €/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hochwald
1 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
bepe
400 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Koro
270 g
S XTRA
XTRA cena 1,79 €; cena bez XTRA 1,89 €. Vytlačené jednotkové ceny: KC 6,63 €/kg / A 7,00 €/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Koliba
200 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Z lásky k tradícii
400 g
S XTRA
XTRA cena 0,99; bez zvýhodnenia 1,09. Printed comparable prices: 1 kg KC: 2,48 / A: 2,73. Hviezdičková podmienka nie je viditeľná. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bambino
20 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nika
90 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nicolaus
1 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Heffron
0.7 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Tullamore D.E.W.
0.7 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 35 - 40 % alk.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kensington
0.7 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 37,5 % alk.
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
1.5 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.