Prejsť na obsah

Produkty v akcii

Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.

Aktuálne ponuky
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie

5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 71

Kaufland –
Kozí syr 50 % – výrez z letáku Kaufland

Kozí syr 50 %

Deli Q

100 g

1,89 €18,90 €/kg

S XTRA

Pultový predaj. Cena za 100 g. Cena XTRA 1,89 EUR; bežná cena 2,29 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 18,90 EUR/kg, BC 22,90 EUR/kg. Podmienky označené hviezdičkou nie sú na obrázku viditeľné.

V letáku
Kaufland –
Šunka od kosti – výrez z letáku Kaufland

Šunka od kosti

100 g

0,99 €9,90 €/kg

S vernostnou kartou

Pultový predaj. XTRA -16 %. Cena KC: 0,99 EUR/100 g; cena A: 1,09 EUR/100 g (10,90 EUR/kg). 90 % podiel mäsa. Pri jednotkovej cene je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.