Obrázok v zdrojovom letáku
Korbáčiky
CBA
80 g
Podmienky over v letáku
neúdené, údené
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 99
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
80 g
Podmienky over v letáku
neúdené, údené
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
90 g
Podmienky over v letáku
vanilkový, kakaový
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA Frizanto
350 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA Frizanto
1000 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA Frizanto
500 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
450 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
400 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
400 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA Premium
100 g
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g; alebo balenie 350 g za 4,59 €, 1 kg = 13,11 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
500 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g. Alebo balenie 76 g za 0,89 € (1 kg = 11,71 €), alebo balenie 300 g za 3,09 € (1 kg = 10,30 €).
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA Premium
100 g
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
120 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
300 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
150-260 g
Podmienky over v letáku
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 13,27 €/kg, 7,65 €/kg a 11,37 €/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Alpinella
100 g
Podmienky over v letáku
vybrané druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
150 g
Podmienky over v letáku
vybrané druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
25 - 37 g
Podmienky over v letáku
Vybrané druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
250-300 g
Podmienky over v letáku
Vybrané druhy. Vytlačené jednotkové ceny podľa variantu: 17,96 €/kg, 14,97 €/kg, 16,33 €/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lindt Excellence
100 g
Podmienky over v letáku
70 % cocoa, orange intense
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.