Obrázok v zdrojovom letáku
Chlebíčková šunka
Mecom
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 106
Obrázok v zdrojovom letáku
Mecom
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tauris
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g. 71 % mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tauris
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kunín
130 g
Podmienky over v letáku
vanilka, kakao
Obrázok v zdrojovom letáku
Mecom
Podmienky over v letáku
Cena za 100 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
500 g
Podmienky over v letáku
crema, gold
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion
170 g
Podmienky over v letáku
vybrané druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Sedita
50 g
Podmienky over v letáku
klasik, čokoládové
Obrázok v zdrojovom letáku
CBA
100 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
10 × 30 g
S Clubcard
S Clubcard. 16. 9. – 1. 11. 2026. Plastové, výška 5 cm, doba horenia 9 h. Bežná cena: 2,79 EUR. Obmedzenie predajní označené * nie je úplne čitateľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
30 g
S Clubcard
Sklenená, viac farieb, výška 17 cm, doba horenia 9 h. S Clubcard: 0,89 €. Bežná cena: 0,99 €. Platnosť 16. 9. – 1. 11. 2026. **Neplatí pre vybrané supermarkety; zoznam výnimiek je na pravom okraji orezaný.
Obrázok v zdrojovom letáku
S Clubcard
Viac druhov, hmotnosť sviečky 30 g, doba horenia 9 h. S Clubcard: 5,39 €. Bežná cena: 6,09 €. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Platnosť 16. 9. – 1. 11. 2026. *Neplatí pre vybrané supermarkety; zoznam výnimiek je na pravom okraji orezaný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Colgate
75 ml
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena 1,35 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lenor
495 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena 10,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Springforce
1 rola
S Clubcard
S Clubcard. 2-vrstvový. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena 0,75 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Taft x Gliss
150 ml
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena 7,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hami
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena 1,75 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Sunar
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena 0,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pedigree
12 × 100 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 8,39 EUR (1 kg = 6,99 EUR). Ceny platia od 29. 9. do 12. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Friskies
175 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 2,35 EUR (1 kg = 13,43 EUR). Ceny platia od 29. 9. do 12. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Whiskas
12 x 85 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 8,49 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dreamies
60 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,15 €. Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rudo horská, Brezová pod Bradlom, Leopoldov, Nová Dubnica, Turany, Varín, Zákamenné, Žilina Tempo.
Obrázok v zdrojovom letáku
Whiskas
1.4 kg
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 8,99 € (1 kg = 6,42 €).
Obrázok v zdrojovom letáku
Friskies
1.7 kg
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 7,89 EUR.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.