Prejsť na obsah

Produkty v akcii

Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.

Aktuálne ponuky
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie

6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 108

Tesco –
Unicum 40 % – výrez z letáku Tesco

Unicum 40 %

0.7 l

16,99 €24,27 €/l

S Clubcard

Cena s Clubcard. Bežná cena 23,99 EUR. Neplatí pre supermarket Trenčianske Teplice. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

V letáku
Tesco –
Coca-Cola – výrez z letáku Tesco

Coca-Cola

1.5 l

1,69 €1,13 €/l

S Clubcard

Viac druhov. Cena s Clubcard. Bežná cena 2,39 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
Zipser šunka – výrez z letáku Tesco

Zipser šunka

Tauris

150 g

2,00 €13,33 €/kg

S Clubcard

Balená. Clubcard ceny: 2+1 zadarmo. Cena 2,00 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Bežná cena za 1 ks 2,99 € (1 kg = 19,93 €). Neplatí pre supermarket Leopoldov.

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.