Obrázok v zdrojovom letáku
Granátové jablko
1 ks
Podmienky over v letáku
1. 10. – 4. 10. 2026. Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 12
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
Podmienky over v letáku
1. 10. – 4. 10. 2026. Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých. Platí 1. 10. – 4. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
S Clubcard
Cena s kupónom v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 0.55 EUR. Voľný predaj. Platí 1. 10. – 4. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 g
Podmienky over v letáku
Balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
2 kg
Podmienky over v letáku
Balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
S Clubcard
1+1 zadarmo s Clubcard. Uvedená cena 2,24 € za 1 ks platí pri kúpe 2 ks. Bežná cena za 1 ks 4,49 € (4,49 €/kg). Platí od 1. 10. do 4. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Opavia BeBe Dobré ráno
50 g
S Clubcard
Cena 0,55 € s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena s Clubcard bez kupónu 0,69 € (13,80 €/kg), bežná cena 0,87 € (17,40 €/kg). Platí od 1. 10. do 4. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nestea
1.5 l
S Clubcard
Viac druhov. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena s Clubcard bez kupónu 1,69 € (1 l = 1,13 €). Bežná cena 2,25 € (1 l = 1,50 €). Neplatí pre supermarket Leopoldov.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Giana
185 g
S Clubcard
Viac druhov. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena s Clubcard bez kupónu 1,24 € (1 kg = 6,70 €). Bežná cena 2,49 € (1 kg = 13,46 €).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
140 g
S Clubcard
Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard bez kupónu 0,29 EUR (1 kg = 2,07 EUR). Bežná cena 0,39 EUR (1 kg = 2,79 EUR). Viac druhov. Platnosť 1. 10. – 4. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
S Clubcard
Chladená, balená. Cena za 1 kg s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu: 4.49 EUR/kg. Víkendová ponuka od štvrtka do nedele; dátum je čiastočne orezaný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Efko
670 g
S Clubcard
Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard bez kupónu: 1,99 € (1 kg = 5,53 €). Bežná cena: 3,95 € (1 kg = 10,97 €). Pevný podiel 360 g. Neplatí pre supermarkety: Bratislava Hálova, Bratislava Rínok Rača, Leopoldov, Palárikovo.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mlyn Pohronský Ruskov
1 kg
S Clubcard
Viac druhov. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 0,45 €. Platnosť od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Výnimka pre supermarkety je v spodnej časti obrázka neúplná.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 l
S Clubcard
Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 1,59 EUR (1,59 EUR/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena s Clubcard bez kupónu 0,69 EUR (3,45 EUR/kg). Bežná cena 0,71 EUR (3,55 EUR/kg).
Obrázok v zdrojovom letáku
Baron
700 g
S Clubcard
Balené. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard bez kupónu: 2,19 €. Bežná cena: 3,29 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Müllermilch
400 g
S Clubcard
Viac druhov. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. S Clubcard bez kupónu: 0,69 €. Bežná cena: 1,39 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tento
8 rolí
Podmienky over v letáku
29. 9. – 5. 10. 2026; 3-vrstvový, viac druhov. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Franz Josef Kaiser Exclusive
170 g
Podmienky over v letáku
Viac druhov. Pevný podiel 120 g. Cena pre všetkých. Platnosť od 30. 9. od 8.00 hod. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
S Clubcard
Chladené, balené. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 3.49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
500 g
S Clubcard
Balené. Cena s digitálnym kupónom iba v aplikácii Clubcard. Cena pre všetkých bez kupónu 1.19 EUR (1 kg = 2.38 EUR).
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.