Obrázok v zdrojovom letáku
Mandarínky
1 kg
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 13
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Voľný predaj. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tatra
250 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milko
140 g
Podmienky over v letáku
Viac druhov. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bradač
0.5 l
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Bežná cena: 1,29 € (1 l = 2,58 €).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Ceresit
4 × 450 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Bežná cena: 15,99 EUR (1 kg = 8,88 EUR). Podmienka označená *** je v spodnej časti obrázka orezaná a nečitateľná.
Obrázok v zdrojovom letáku
Varta
2 ks
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,49 EUR (1 ks = 1,24 EUR). Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.
Obrázok v zdrojovom letáku
EMOS
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 3,49 EUR. Neplatí pre produkty vo výpredaji. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Nitra Prior, Vráble.
Obrázok v zdrojovom letáku
S Clubcard
S Clubcard. 4 stupne. Neplatí pre hypermarket Veľký Meder. Bežná cena: 29,99 EUR. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Malíř Plus
14 + 2 kg
S Clubcard
S Clubcard. Tónovateľný, paropriepustný, rýchloschnúci. Bežná cena: 12,99 EUR (1 kg = 0,81 EUR). Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kärcher
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. 1000 W, 15 l nádoba, patrónový filter, 4 m kábel, 2 m hadica. Bežná cena: 84,99 EUR. Označenie **** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Diamond
S Clubcard
S Clubcard. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Reikel
4 diely
S Clubcard
S Clubcard. 23. 9. – 6. 10. 2026. Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Trikolor
5 l
S Clubcard
S Clubcard. Viac farieb, vodoodolná, rýchloschnúca. Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Balakryl
0.7 kg
S Clubcard
S Clubcard. Hladký matný vzhľad, ľahko sa aplikuje a rozotiera. Označenie *** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Reikel
S Clubcard
S Clubcard. 18 V, Li-ion, 2 rýchlosti: 0–400/0–1 400 ot./min, LED osvetlenie. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Reikel
S Clubcard
S Clubcard. Neplatí pre produkty vo výpredaji. 900 W, voľnobežné otáčky 11 000 ot./min. Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tefal
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 59,99 EUR. **Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Nitra Prior, Pezinok, Podunajské Biskupice, Vráble.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tefal
1.5 l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 34,99 EUR. 1 500 W. Platnosť od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané hypermarkety; zoznam predajní je vo výreze neúplný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tefal
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 39,99 EUR. 700 W, nepriľnavý povrch. Platnosť od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané hypermarkety; zoznam predajní je vo výreze neúplný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tefal
S Clubcard
S Clubcard. Neplatí pre produkty vo výpredaji. 1 800 W, nepriľnavá plocha, systém odvápňovania, objem nádržky 200 ml. Význam označenia ** nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
S Clubcard
S Clubcard. 45 × 36,5 × 24,5 cm, viac druhov. Význam označenia **** nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Gokana
S Clubcard
S Clubcard. Otočný o 360°, s prísavkou, kompatibilný s Magsafe. Význam označenia *** nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tefal
S Clubcard
Cena s Clubcard. 1470 W, 1,8 l, 5 programov, nastaviteľná teplota (150 – 190 °C), automatické otváranie veka. Bežná cena: 89,99. Podmienky označené ** nie sú viditeľné.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.