Obrázok v zdrojovom letáku
Dezinfekčný sprejový čistič na kúpeľne
Sanytol
500 ml
Podmienky over v letáku
Označenia 1) a 2); príslušné poznámky nie sú viditeľné.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 40
Obrázok v zdrojovom letáku
Sanytol
500 ml
Podmienky over v letáku
Označenia 1) a 2); príslušné poznámky nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Air Wick
250 ml
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Označenie 1); príslušná poznámka nie je viditeľná.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mr Magic
1 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Finish
60 ks
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Ludwik
900 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Colgate
75 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Eveline
50 ml
S BILLA aplikácia
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 4,69 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Sensodyne
75 ml
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 4,45 € (5,94 €/100 ml).
Obrázok v zdrojovom letáku
Spokar
1 ks
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 2,75 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Corega
2 × 40 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Eveline
1 ks
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Be Beauty
400 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Rexona
200 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Garnier
150 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Old Spice
50 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy nie sú uvedené; platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Palmolive Men
500 ml
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 3,99 € (7,98 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Dixi Man
1 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Indulona
400 ml
S vernostnou kartou
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 5,65 € (14,13 €/l). Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
AXE
400 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Linda
400 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Dixi
400 ml
Podmienky over v letáku
Pri cene 2,49 € je hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Be Beauty
400 ml
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 1,99 € (4,98 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Elseve
250 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 1. 10. – 7. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Elseve
200 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 1. 10. – 7. 10.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.