Obrázok v zdrojovom letáku
Kytica chryzantém
Podmienky over v letáku
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 42
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Ø 12, výška cca 55 – 70 cm
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Ø 16 cm, výška cca 29 – 34 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Ø 12 cm, výška cca 40 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Ø 12 cm, výška cca 15 – 25 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Rôzne farby.
Obrázok v zdrojovom letáku
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Polaris
2 l
Podmienky over v letáku
Pri referenčnej cene 0,35 € je hviezdička; vysvetlenie nie je na obrázku uvedené.
Obrázok v zdrojovom letáku
WAJDA
0.75 l
S vernostnou kartou
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 2,49 € (3,32 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Chateau Topoľčianky
0.75 l
Podmienky over v letáku
Zľava 21 %. Bežná cena: 3,29 €. Prečiarknutá cena označená ako najnižšia cena za 30 dní.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
Podmienky over v letáku
Zľava 25 %. Bežná cena: 3,99 €. Prečiarknutá cena označená ako najnižšia cena za 30 dní.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
S Biedronka
Cena s aplikáciou Biedronka. Zľava 30 %. Cena bez aplikácie: 4,99 € (6,66 €/l). Platnosť 1.10.–7.10., od štvrtka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Vinha Do Palacete
0.75 l
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 2,99 € (3,99 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Kensington
0.7 l
Podmienky over v letáku
Varianty Dry Silver/Pink.
Obrázok v zdrojovom letáku
Becherovka
0.5 l
S vernostnou kartou
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 8,19 € (16,38 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Sérum
0.7 l
Podmienky over v letáku
26,99 €: bežná cena.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.7 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Metaxa
0.7 l
S Biedronka
Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie: 14,99 € (21,42 €/l). Platnosť 1.10.–7.10., od štvrtka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hanácka
0.7 l
S Biedronka
Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie: 9,99 € (14,28 €/l). Platnosť 1.10.–7.10., od štvrtka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Holba
0.5 l
S Kaufland
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 0,95 € (1,90 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Desperados
0.5 l
Podmienky over v letáku
Pod ponukou je uvedené „1,19 €*“; význam hviezdičky nie je viditeľný.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Zlatý Bažant
0.5 l
Podmienky over v letáku
Referenčná cena 0,79 € označená hviezdičkou; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
+ vratná záloha 0,13 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Zlatý Bažant
0.5 l
Podmienky over v letáku
Referenčná cena 1,19 € označená hviezdičkou; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.