Obrázok v zdrojovom letáku
Proteínová sušienka
Go Active
50 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Bez pridaného cukru.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 44
Obrázok v zdrojovom letáku
Go Active
50 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Bez pridaného cukru.
Obrázok v zdrojovom letáku
Candi
200 g
Podmienky over v letáku
Klasik/kyslé. Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitki
150 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Sedita
50 g
S Potraviny Kraj
Cena s aplikáciou. Rôzne druhy. Cena bez aplikácie: 0,78 €. Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
300 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Amoretta
106 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
M&M's
45 g
S vernostnou kartou
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 0,99 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Alaska
18 g
S vernostnou kartou
3+3 zadarmo s aplikáciou. Ľubovoľná kombinácia. Cena za 1 kus pri kúpe 6 ks s aplikáciou: 0,09 €. Cena bez aplikácie alebo pri kúpe menej ako 6 ks s aplikáciou: 0,18 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Meltie
300 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Meltié
140 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Meltié
39–43 g
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov. Rôzne druhy. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa: 0,68 €.
2 ks za 0,98 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnetic
50 g
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 0,29 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Meltié
161 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Emco
55 g
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Rôzne druhy. Cena bez aplikácie: 0,69 € (1,26 €/100 g). Označenie 1): príslušná poznámka nie je viditeľná.
Obrázok v zdrojovom letáku
Cafe d'Or
1 kg
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 13,99 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Cafe d'Or
216 g
Podmienky over v letáku
Varianty vanilka/slaný karamel. Bežná cena: 2,99 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Go Active
65 g
S Lidl Plus
Rôzne druhy. Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 1,15 € (1,77 €/100 g).
Obrázok v zdrojovom letáku
Dallmayr
200 g
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 7,99 € (39,95 €/kg).
Obrázok v zdrojovom letáku
IBK Trade
30 g
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 2,49 €. Pri gramáži je odkaz 1), ktorého vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Remsey
40 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Eduscho
250 g
Pri kúpe viacerých kusov
1+1 zadarmo. Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov: 2,99 € (11,96 €/kg). Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa: 5,99 € (23,96 €/kg). Platnosť 1.10.–7.10.
2 ks za 5,98 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Top
150 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Top
300 g
Podmienky over v letáku
Varianty: sezam, soľ, cibuľka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Top
150 g
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov. Rôzne druhy. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa: 1,99 €* (13,27 €/kg).
2 ks za 0,00 €
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.