Obrázok v zdrojovom letáku
Extra tenké tyčinky
Top
250 g
Podmienky over v letáku
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 45
Obrázok v zdrojovom letáku
Top
250 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
BakaD'Or
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
BakaD'Or
200 g
Podmienky over v letáku
Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
BakaD'Or
150 g
Podmienky over v letáku
Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Miva
60 g
Pri kúpe viacerých kusov
Cena za 1 kus pri kúpe 2 kusov. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa: 0,55 € (0,92 €/100 g). Platnosť 1.10.–7.10.
2 ks za 0,78 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Zlatý úľ
900 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Thymos
5/25 g
Podmienky over v letáku
Bežná cena: 0,49 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dobrušia
500 g
Podmienky over v letáku
Bežná cena: 0,55 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Thymos
18/30 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Culineo
120 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Cottage Garden
510 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Riso
340 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Vifood
60 g
Podmienky over v letáku
Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pečivárne Liptovský Hrádok
250 g
Podmienky over v letáku
Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hellmann’s
405 ml
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 2,99 € (7,39 €/l). Platnosť 1.10.–7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Vitani
1 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Marletto
6 × 35 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Marletto
900 ml
Podmienky over v letáku
Vybrané druhy. Zľava 28 %. Odkaz na poznámku 1), ktorej znenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Marletto
6 × 120 ml
Podmienky over v letáku
Varianty klasik/mandľa. Vytlačená cena za kus: 0,59 €/ks.
Obrázok v zdrojovom letáku
Marletto
120 ml
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 1,29 € (10,75 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Marletto
150 ml
S Biedronka
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 0,99 € (6,60 €/l). Platnosť 1.10.–7.10., od štvrtka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Marletto
1 l
Podmienky over v letáku
Vybrané druhy. Platnosť 1.10.–7.10., od štvrtka. Pri objeme je odkaz na poznámku 1), ktorej obsah nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mroźna Kraina
500 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Mr. Potato
750 g
Podmienky over v letáku
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.