Obrázok v zdrojovom letáku
Pivo svetlé výčapné 10°
Platan
0.5 l
Podmienky over v letáku
Referenčná cena 0,79 € označená hviezdičkou; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 43
Obrázok v zdrojovom letáku
Platan
0.5 l
Podmienky over v letáku
Referenčná cena 0,79 € označená hviezdičkou; vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Urpiner
0.5 l
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 0,95 € (1,90 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Veľkopopovický Kozel
0.5 l
Podmienky over v letáku
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Urpín
0.5 l
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 0,89 € (1,78 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Urpiner
0.5 l
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 0,85 € (1,70 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Zlatý Bažant
0.5 l
Podmienky over v letáku
Varianty: citrón alebo citrón-baza-mäta.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Černá Hora
0.5 l
Podmienky over v letáku
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajec
1.5 l
S vernostnou kartou
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 1,35 € (0,90 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
1.5 l
S vernostnou kartou
Cena s aplikáciou. Cena bez aplikácie: 0,84 € (0,56 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Dr. Witt
0.75 l
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 1,49 € (1,99 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Riviva
1 l
Podmienky over v letáku
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Teekanne
0.5 l
Podmienky over v letáku
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Riviva
0.2 l
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Rôzne druhy. Cena bez aplikácie: 0,39 € (1,95 €/l).
Obrázok v zdrojovom letáku
Fizz Up
1.5 l
S Biedronka
Cena s aplikáciou Biedronka. Cena bez aplikácie: 0,99 € (0,66 €/l).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Caprio Plus
0.7 l
S Aplikácia Kaufland
Cena s aplikáciou Kaufland. Cena bez aplikácie: 1,99 € (2,85 €/l). 1.10.–7.10., od štvrtka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Red Bull
250 ml
Podmienky over v letáku
1.10.–7.10., od štvrtka. Označenie poznámky 1); text poznámky nie je viditeľný.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Sprite
1.5 l
Podmienky over v letáku
1.10.–7.10., od štvrtka.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Coca Cola
0.33 l
Podmienky over v letáku
1.10.–7.10., od štvrtka.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Vital Fresh
0.75 l
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Chladený produkt. Pri objeme je uvedený odkaz 1), ktorého vysvetlenie nie je viditeľné.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Merci
400 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitki
116 g
Podmienky over v letáku
1,29 €*; vysvetlenie hviezdičky nie je čitateľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitki
170 g
Podmienky over v letáku
Marhuľa/jahoda.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitki
260 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Candi
300 g
S Lidl Plus
Cena s aplikáciou Lidl Plus. Cena bez aplikácie: 1,45 € (4,84 €/kg).
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.