Obrázok v zdrojovom letáku
Pánska mikina
ESMARA MEN
1 kus
Podmienky over v letáku
veľ.: M - XXL
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 54
Obrázok v zdrojovom letáku
ESMARA MEN
1 kus
Podmienky over v letáku
veľ.: M - XXL
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Rozmery: 190 x 65 x 8,5 cm. Bežná cena 29.99 EUR; ušetríte 3 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Rozmery: 140 x 200 cm. Bežná cena 16.99 EUR; ušetríte 1 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Materiál: 100 % recyklovaný polyester; rozmery: 130 x 170 cm. XTRA CENA; ušetríte 1 EUR; bežná cena 8.99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Individuálne prispôsobenie výšky; rozmery: 70 x 90 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Rozmery: 53 x 44 x 12 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10. Materiál: 100 % polyester; rozmery: 220 x 240 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
LIVARNO
1 kus
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10. 7-zónový vlnitý prierez; stupeň tvrdosti: H2 stredný; rozmery: 90 x 200 x 10 cm.
Obrázok v zdrojovom letáku
nimm2
90-100 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Becherovka
0.7 l
Podmienky over v letáku
38 % alk.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dupetky
70-80 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy; vytlačená jednotková cena za 1 kg od 6,88.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bánovecká Milsy
108-110 g
Pri kúpe viacerých kusov
Kúpte 2, zaplaťte 1 (1+1). Cena za 1 kus 0.95 platí pri kúpe 2 kusov. Cena za 2 kusy 1.89. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1.89. Rôzne druhy.
2 ks za 1,89 €
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
V celku, pultový predaj. Od nedele 4.10. do stredy 7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
180 ml
S XTRA
XTRA cena 0.85 EUR; akciová cena bez XTRA 0.99 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 4.72 EUR/l, A 5.50 EUR/l. Od nedele 4.10. do stredy 7.10. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kus
Podmienky over v letáku
Od nedele 4.10. do stredy 7.10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milko
140 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 0.45 EUR; bežná cena 0.55 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 3.21 EUR/kg, BC 3.93 EUR/kg. Od nedele 4.10. do stredy 7.10. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Martignac
0.7 l
Podmienky over v letáku
38 % alk.
Obrázok v zdrojovom letáku
250 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
4 x 100 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Corona
0.33 l
Podmienky over v letáku
Svetlý ležiak 11 % alebo nealkoholické svetlé pivo. Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Opavia Disco
169 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 1.59 EUR; cena bez XTRA 1.79 EUR (10.59 EUR/kg). Od nedele 4. 10. do stredy 7. 10. Pri porovnávacej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
125 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Slovakia
400 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Nestlé KitKat
3 x 41.5 g
Podmienky over v letáku
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.