Prejsť na obsah

Produkty v akcii

Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.

Aktuálne ponuky
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie

5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 56

Kaufland –
Vajíčkový šalát – výrez z letáku Kaufland

Vajíčkový šalát

100 g

0,69 €6,90 €/kg

S vernostnou kartou

Pultový predaj. XTRA -30 %: 0.69 EUR; alternatívna cena 0.79 EUR (-20 %). Vytlačené jednotkové ceny: KC 6.90 EUR/kg, A 7.90 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.

V letáku
Kaufland –
Muffiny – výrez z letáku Kaufland

Muffiny

K-Classic

4 x 90 g

2,95 €8,19 €/kg

Pri kúpe viacerých kusov

Rôzne druhy. Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo (1+1). *** Fairtradové kakao; vysvetľujúca poznámka na spodnom okraji je neúplná.

2 ks za 2,95 €

V letáku
Kaufland –
čokoláda – výrez z letáku Kaufland

čokoláda

Merci

100, 112 g

3,49 €31,16 €/kg

Pri kúpe viacerých kusov

Kúpte jeden kus a druhý dostanete od nás zadarmo. 1+1. Rôzne druhy. Platí od soboty 3. 10. do nedele 4. 10. Jednotková cena je uvedená od 31,16 EUR/kg.

2 ks za 3,49 €

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.