Obrázok v zdrojovom letáku
Polievka pre mačky
Purina Felix
6 x 48 g
S vernostnou kartou
Mix príchutí. XTRA -23 %. Bežná cena 2.99 EUR. Jednotková cena KC: 7.95 EUR/kg; BC: 10.38 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je na obrázku vysvetlená.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 61
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina Felix
6 x 48 g
S vernostnou kartou
Mix príchutí. XTRA -23 %. Bežná cena 2.99 EUR. Jednotková cena KC: 7.95 EUR/kg; BC: 10.38 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je na obrázku vysvetlená.
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina Felix
60 x 85 g
S XTRA
XTRA -25 %. Bežná cena 27,99 EUR; bežná jednotková cena 5,49 EUR/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina ONE
40 x 85 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA -20 %. Bežná cena 16,99 EUR; bežná jednotková cena 5,00 EUR/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina Felix
200 g
S XTRA
XTRA -24 %. Bežná cena 4,49 EUR; bežná jednotková cena 22,45 EUR/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
PreVital
85 g
S XTRA
Od štvrtka 1. 10.; XTRA -23 %. Bežná cena 0.85 EUR; bežná jednotková cena 10.00 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina Felix
60 g
S XTRA
Od štvrtka 1. 10.; XTRA -20 %. Bežná cena 1.63 EUR; bežná jednotková cena 27.17 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dreamies
60 g
S XTRA
Od štvrtka 1. 10.; XTRA -25 %. Bežná cena 1.99 EUR; bežná jednotková cena 33.17 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tento
10 kusov
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; + 5 bodov navyše
Obrázok v zdrojovom letáku
Bref
3 x 50 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
4 kusy
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
bevola
200 kusov
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Ambi Pur
185 ml
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Cif
750 ml
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
Obrázok v zdrojovom letáku
Reno
1240 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina Gourmet Gold
8 x 85 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lenor
71 praní
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. V ponuke aj ďalšie varianty.
Obrázok v zdrojovom letáku
Somat
100 kusov
Podmienky over v letáku
V ponuke aj ďalšie varianty.
Obrázok v zdrojovom letáku
Ariel
38-63 praní
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. 1 pranie len 0.16, 0.17 alebo 0.26 podľa variantu.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pampers
66 ks
Podmienky over v letáku
v ponuke aj ďalšie varianty
Obrázok v zdrojovom letáku
Syoss
250 - 440 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Nutrilon
1 kg
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Hami
250 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Nivea
100 ml
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
L'Oréal Paris
1 balenie
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.