Obrázok v zdrojovom letáku
Dezert
Ferrero Raffaello
150 g
S KC
XTRA -33 %; cena KC 3,99 €, cena A 4,19 €. Porovnávacia cena KC: 26,60 €/kg; A: 27,93 €/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 63
Obrázok v zdrojovom letáku
Ferrero Raffaello
150 g
S KC
XTRA -33 %; cena KC 3,99 €, cena A 4,19 €. Porovnávacia cena KC: 26,60 €/kg; A: 27,93 €/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.
Obrázok v zdrojovom letáku
Haribo
470 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. XXL. +5 bodov navyše. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Madison
36 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
250 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tchibo Gold Selection
2 x 180–200 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Balenie obsahuje 2 kusy; jeden kus len 5.50 EUR. Jednotková cena od 27.48 EUR/kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Orion Margot
70-80 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 0.54; cena bez karty 0.79. Vytlačené jednotkové ceny: od 6.75 EUR/kg s KC a 9.88 EUR/kg bez karty. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
BeBe Rodinné
130 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Belin
40 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
ADY
670 g
Podmienky over v letáku
pevný podiel 220 g
Obrázok v zdrojovom letáku
Novofruct
660 g
Podmienky over v letáku
pevný podiel 400 g
Obrázok v zdrojovom letáku
Raciol
5 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Segafredo Zanetti
500 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
SOS
1 kg
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonduelle
440 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 390 g. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
312 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 175 g. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nestlé Fitness
300 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dr. Ensa
200 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
1 l
Podmienky over v letáku
XTRA -26 %. VEGAN. Bežná cena 2,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
350 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA -20 %. Bežná cena 2.26 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5.11 EUR/kg, BC 6.46 EUR/kg. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
1 l
S XTRA
Od štvrtka 1. 10. XTRA -22 %. Bežná cena 2.19.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
250 ml
S XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 4.49 EUR; bežná jednotková cena 17.96 EUR/l. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
290 g
S XTRA
Pevný podiel 145 g. XTRA -20 %. Bežná cena 1.99 EUR; bežná jednotková cena 13.72 EUR/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
200 ml
S XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 0.99 EUR; bežná jednotková cena 4.95 EUR/l. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
500 g
S XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 2.39 EUR; bežná jednotková cena 4.78 EUR/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.