Obrázok v zdrojovom letáku
Pralinky
K-GOLD EDITION
200 g
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Bežná cena 2.99 € (14.95 €/kg). Pri cenách je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
5996 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 64
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
200 g
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Bežná cena 2.99 € (14.95 €/kg). Pri cenách je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Gold Edition
150 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA -17 %. Bežná cena 1.99; bežná jednotková cena 13.27/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
100 g
S XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 2,77 €. Bežná jednotková cena 27,70 €/kg. Pri cenovom texte je hviezdička, vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
125 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
400 g
S XTRA
Od štvrtka 1. 10. Cena XTRA; bežná cena 6,44 EUR (16,10 EUR/kg). Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-GOLD EDITION
100 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
125 g
S Card XTRA
S Card XTRA. Platnosť od 1. 10. do 4. 11. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
900 g
Podmienky over v letáku
Od 1. 10. do 7. 10. 2026. Pri nákupe s Kaufland Card XTRA získate 5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bona Vita
375 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA -23 %. Bežná cena 2,59 EUR; bežná jednotková cena 6,91 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.
Obrázok v zdrojovom letáku
merci
175 g
S XTRA
XTRA -20 %. Bežná cena 4,79 EUR; bežná jednotková cena 27,37 EUR/kg. Hviezdičková podmienka nie je v obrázku vysvetlená.
Obrázok v zdrojovom letáku
Elesko
0.75 l
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. XTRA -25 %. Bežná cena 3.99 EUR; bežná jednotková cena 5.32 EUR/l. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bardejovské Topľanské
400 g
S Kaufland Card
XTRA; rôzne druhy. KC: 2,63 EUR/kg, BC: 3,48 EUR/kg. * vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Eduscho
2 x 250 g
S Kaufland Card
XTRA; KC: 14,98 EUR/kg, BC: 19,98 EUR/kg. * vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Maggi
30-46 g
S Kaufland Card
XTRA; rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Obule Bistro
1 l
S Kaufland Card
XTRA; rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Body & Future
1 l
S Kaufland Card XTRA
Rôzne druhy. XTRA -25 %. Bežná cena 2.13 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
K Classic
1 kg
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Bežná cena 3.49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
K Classic
500 g
S vernostnou kartou
XTRA -20 %. Rôzne druhy. Bežná cena 1.99 EUR. Printed comparable prices: 1 kg KC: 3.18 / BC: 3.98. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
10 x 10 g
S Kaufland Card XTRA
Cena s Kaufland Card XTRA. Bežná cena 0.79 EUR. Bežná jednotková cena 7.90 EUR/kg. Pri ponuke je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Violife
500 g
S Kaufland Card XTRA
Cena s Kaufland Card XTRA. Bežná cena 4,99 €. Bežná jednotková cena 9,98 €/kg. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kofola
2 l
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. + záloha za obal 0,15.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Giana
650 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 380 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
250 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. + 5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Zbojnícka
0.7 l
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10. Rôzne druhy. +5 bodov navyše.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.