Obrázok v zdrojovom letáku
Ovocné víno
0.75 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; Poľsko
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6163 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 76
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; Poľsko
Obrázok v zdrojovom letáku
Radegast
0.5 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 4,3 - 5,1 % alk.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajec
1.5 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Relax
1 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Študentská pečať
225 - 250 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA -40 %: 2.99 EUR; ďalšia uvedená cena 3.29 EUR (-34 %). Jednotková cena od KČ: 11,96 / A: 13,16 EUR/kg. Význam označení KČ a A a podmienky XTRA nie sú v zábere vysvetlené.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bersi
300 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Davidoff
90 - 100 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 7.49; bežná cena 11.99. Vytlačené jednotkové ceny: 1 kg od KC: 74,90 / BC: 119,90. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
900 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Schwartau
340 g
S Kaufland Card
Rôzne druhy. XTRA -35 %; cena s Kaufland Card 2.59 EUR, akciová cena bez karty 2.99 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 7.62 EUR/kg, A 8.79 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú v zábere.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lindt Lindor
137 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mentos
3 x 37.5 - 38 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Jednotková cena od 11,32 za kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Opavia
220 g
S XTRA
XTRA cena 1.19; bežná cena 1.49. Od štvrtka 1. 10. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Orbit
5 x 14 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 2.29; cena bez XTRA 2.49. Od štvrtka 1. 10. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
tic tac
38.5 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Franz Josef Exclusive
160 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 1.49; cena bez vernostnej zľavy 1.99. Vytlačené jednotkové ceny: KC 9.31/kg, A 12.44/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. XTRA -47 %. Bežná cena 0.85 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mánya
1 kg
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Bona Vita
600 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
350 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitas
30 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rio Mare
160 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 104 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mylord Premium
300 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Nowaco
1 kg
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.