Obrázok v zdrojovom letáku
Hotové jedlo
Plate Foods
1 kg
Podmienky over v letáku
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6163 aktuálnych ponúk · 16 obchodov · Strana 77
Obrázok v zdrojovom letáku
Plate Foods
1 kg
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
690 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Vinica
350 g
S vernostnou kartou
XTRA cena 0.69; bežná cena 0.78.
Obrázok v zdrojovom letáku
K Classic
275 g
S vernostnou kartou
XTRA cena 0.69; cena bez XTRA 0.75.
Obrázok v zdrojovom letáku
7 Days
5 x 37 g
S vernostnou kartou
XTRA -36 %. Bežná cena 2.33. Vytlačené jednotkové ceny: KČ 8.05/kg, BC 12.59/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky mimo viditeľnej časti.
Obrázok v zdrojovom letáku
Radoma
140 g
S vernostnou kartou
XTRA cena 1.19; cena bez karty 1.49. Vytlačené jednotkové ceny: KČ 8.50/kg, A 10.64/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky mimo viditeľnej časti.
Obrázok v zdrojovom letáku
MECOM
700 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.; 92 % podiel mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
Z lásky k tradícii
500 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.; +5 bodov navyše; 80 % podiel mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
100 g
S Kaufland Card XTRA
XTRA -31 %. Bežná cena 0.95 EUR; bežná jednotková cena 9.50 EUR/kg. Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
30 kusov
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
500 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Koliba
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
250 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mana
150 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Král Sýrů
120 g
S vernostnou kartou
XTRA -52 %. Cena bez zvýhodnenia XTRA 1.49 EUR (-28 %), jednotková cena 12.42 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré na obrázku nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
180 g
S vernostnou kartou
XTRA -50 %. Bežná cena 1.49 EUR; bežná jednotková cena 8.28 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré na obrázku nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Liptov
110 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Lučina
180 g
Podmienky over v letáku
+ 5 bodov navyše
Obrázok v zdrojovom letáku
Galbani
500 g
S Kaufland Card
Cena s Kaufland Card 3.89 EUR; bez karty 4.19 EUR (8.38 EUR/kg). Text poznámky označenej hviezdičkou nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milko Matko
130 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Activia
4 x 120 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Activia
280 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Zott Monte
150 g
S Kaufland Card XTRA
Cena XTRA 0.79; cena bez karty 0.99. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5.27 EUR/kg, A 6.60 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
450 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.