Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
120 g
2,79 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
S Clubcard; sklenená; viac druhov; výška 29 cm; doba horenia 36 h. Bežná cena 3,19 EUR. Neplatí pre hypermarket Bratislava Saratovská. Ceny platia od 16. 9. do 1. 11. 2026 alebo do vypredania zásob. ****Ďalšia výnimka pre hypermarkety je na spodnom okraji orezaná.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
1,09 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 1,39 EUR. Rozmery: 110 × 42 × 42 mm, na 2 batérie R6, dĺžka svietenia 1200 hodín, viac farieb svetla. Podmienky poznámky *** nie sú viditeľné.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
5,69 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 6,39 EUR. Veľkosť 35 cm. Podmienky poznámky **** nie sú viditeľné.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
5,39 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Viac druhov, hmotnosť sviečky 30 g, doba horenia 9 h. S Clubcard: 5,39 €. Bežná cena: 6,09 €. Zľava 11 %. Podmienky poznámky **** nie sú viditeľné.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
5,39 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Ø 15 cm. S Clubcard: 5,39 €. Bežná cena: 5,99 €. Zľava 10 %. Podmienky poznámky **** nie sú viditeľné.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
15,99 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
S Clubcard: 15,99 €. Bežná cena: 19,99 €. Zľava 20 %. Podmienky poznámky *** nie sú viditeľné.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Hello
200 g
0,79 € 3,95 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 1,05 (1 kg = 5,25). Význam označenia ** nie je viditeľný.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Schauma
400 ml
2,99 € 7,48 €/l
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Ceny platia od 22. 9. do 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Chilly
200 ml
3,39 € 16,95 €/l
S Tesco Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 4,29 €.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Taft x Gliss
150 ml
6,15 € 41,00 €/l
S Tesco Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 7,49 €. Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Kamenné námestie, Bratislava Saratovská, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Komárno, Nitra Prior, Pezinok, Senica, Trebišov, Veľký Meder, Vráble, Žilina Obvodová.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Fa
250 ml
1,59 € 6,36 €/l
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 3,19 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Sunar
100 g
0,89 € 8,90 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,99 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Nivea Baby
200 ml
2,65 € 13,25 €/l
S Clubcard
S Clubcard. 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 2,95 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Fred&Flo
44–54 ks
6,09 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 6,49 EUR. Vytlačená jednotková cena s Clubcard: 0,14 – 0,11 EUR/ks.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Hami
125 g
1,15 € 9,20 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 1,45 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Hami
200 g
1,39 € 6,95 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. 29. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 1,75 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Nutrilon
800 g
20,69 € 25,86 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 24,99 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Garnier
400 ml
6,69 € 16,72 €/l
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 26. 10. 2026. Neplatí pre hypermarket Bratislava Kamenné námestie. Bežná cena: 7,49 EUR (1 l = 18,72 EUR).
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Tampax
16 ks
2,89 € 0,18 €/ks
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 8. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 4,89 EUR (1 ks = 0,31 EUR).
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Garnier
22 ks
5,99 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 7,99 EUR. Platnosť 8. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Rexona
200 ml
3,49 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 4,15 EUR. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Colgate
3 ks
2,69 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 4,09 EUR. Platnosť 22. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané hypermarkety; zoznam je orezaný, čitateľné sú Fiľakovo a Nitra Prior.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Springforce
1 rola
0,65 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. 2-vrstvový. Bežná cena 0,75 €.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Domestos
3 × 50 g
3,89 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena 7,69 €.