Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
90 g
1,33 € 14,74 €/kg
S Clubcard
2+1 zadarmo s Clubcard. Cena 1,33 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 1,99 € (1 kg = 22,11 €). Ponuka platná od 30. 9. do 6. 10. 2026 s použitím karty Clubcard v predajniach Tesco a prostredníctvom služby Tesco Online Nákupy. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Slovakia
100 g
1,64 € 16,40 €/kg
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2.19 EUR; bežná jednotková cena 21.90 EUR/kg.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Slovakia
160 g
1,09 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 1,89 €.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Slovakia
130 g
1,29 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,15 €.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Šariš
0.5 l
0,69 € 1,38 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Neplatí pre hypermarkety: Detva, Senica, Vráble.
+ vratná záloha 0,13 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Urpiner
0.5 l
0,75 € 1,50 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.33 l
0,89 € 2,70 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,15 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
0,83 € 1,66 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 1,19 EUR. Záloha za vratný obal 0,13 EUR.
+ vratná záloha 0,13 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
0,89 € 1,78 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 1,19 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
0,69 € 1,38 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 0,99 EUR. Záloha za vratný obal 0,13 EUR.
+ vratná záloha 0,13 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.568 l
1,49 € 2,62 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 2,05 EUR (1 l = 3,61 EUR).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.33 l
0,99 € 3,00 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 1,25 EUR (1 l = 3,79 EUR). Označenie ** bez viditeľného vysvetlenia.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
0,34 € 0,68 €/l
S Clubcard
Fľaša. Cena s Clubcard. Bežná cena 0,60 EUR (1 l = 1,20 EUR).
+ vratná záloha 0,13 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.5 l
0,69 € 1,38 €/l
S Clubcard
Viac druhov, plechovka. Cena s Clubcard. Bežná cena 1,25 EUR (1 l = 2,50 EUR).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
1.5 l
0,99 € 0,66 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,39 €. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.44 l
1,79 € 4,07 €/l
S Clubcard
3+1 zadarmo s Clubcard. Cena 1,79 € za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 2,39 €. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
0.33 l
0,89 € 2,70 €/l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,19 EUR (1 l = 3,61 EUR). Záloha za vratný obal 0,13 EUR.
+ vratná záloha 0,13 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Zlatý Bažant
0.5 l
0,55 € 1,10 €/l
S Clubcard
S Clubcard. Plechovka. Bežná cena: 0,85 € (1 l = 1,70 €). Záloha za vratný obal 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Birell
0.5 l
0,65 € Jednotková cena neoverená
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,25 €. Záloha za vratný obal 0,15 €.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
0,59 € 5,90 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 0,86 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Pom-Bär
110 g
2,09 € 19,00 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,99 EUR. Platnosť od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Nestlé
321,4 g
5,99 € 18,64 €/kg
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 8,99 EUR. Platnosť od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Fit
40 g
0,69 € 17,25 €/kg
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,86 EUR.
Tesco 30. 9. – 6. 10. 2026
Obrázok v zdrojovom letáku
Tatrakon
400 g
1,69 € 4,23 €/kg
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,19 EUR.