Obrázok v zdrojovom letáku
Chalupársky šalát
Piknik
140 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 14,21 EUR).
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 123
Obrázok v zdrojovom letáku
Piknik
140 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 14,21 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
S Clubcard
Pultový predaj, cena za 100 g. Bežná cena: 1,09 EUR (1 kg = 10,90 EUR). S Clubcard. Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.
Obrázok v zdrojovom letáku
S Clubcard
Pultový predaj, cena za 100 g. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 19,90 EUR). S Clubcard. Akcia neplatí pre obchody uvedené v pravidlách vo vnútri letáka.
Obrázok v zdrojovom letáku
Baron
S Clubcard
Pultový predaj*, cena za 100 g. Bežná cena: 1,09 EUR za 100 g (1 kg = 10,90 EUR). S Clubcard: 1 kg = 8,50 EUR. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Fjord Bohemia
Podmienky over v letáku
Chladené, balené, cena za 100 g. Cena pre všetkých. ** Odkaz na poznámku, ktorej text nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
360 g
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
Podmienky over v letáku
Chladené, balené, max. 20 % tuku. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladený, balený. Zrejúci 21 dní. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonduelle
550 g
S Clubcard
S Clubcard. Mrazené. Bežná cena 4,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Häagen-Dazs
460 ml
S Clubcard
S Clubcard. Mrazený, viac druhov. Bežná cena 7,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Matyšák
750 ml
S Clubcard
S Clubcard. Dva druhy. Bežná cena: 4,49 EUR (1 l = 5,99 EUR). Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Penam Terra
500 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
91 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Vitacelia
250 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
350 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dobrota
500 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Označenie **; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Baker Street
400 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Obrázok v zdrojovom letáku
Marlenka
800 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých
Obrázok v zdrojovom letáku
Go for Expert
750 ml
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,49 €. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pro Formula
200 ml
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 2,29 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Fred&Flo
72 ks
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 1,25 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Stockwell & Co.
40 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 0,65 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Lungo
10 ks
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,79 EUR.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.