Obrázok v zdrojovom letáku
Kokosový kyslomliečny výrobok
Alpro
120 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarket Tesco Extra Spišská Nová Ves. Bežná cena 1,79 EUR.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 125
Obrázok v zdrojovom letáku
Alpro
120 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Neplatí pre hypermarket Tesco Extra Spišská Nová Ves. Bežná cena 1,79 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
86 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ponuka platí pre obchody s vlastnou pekárňou. Vytlačená jednotková cena 1 kg = 0,92 nezodpovedá cene a hmotnosti.
Obrázok v zdrojovom letáku
85 g
Pri kúpe viacerých kusov
3+1 zadarmo. Kúpte 4 ks a zaplaťte 0,66 EUR za 1 ks. Cena za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 0,88 EUR (1 kg = 10,35 EUR). Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
4 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
86 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
180 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. ** Vysvetlenie označenia nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
105 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
430 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. ** Odkaz na poznámku, ktorej znenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina One
4 × 85 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 3,15 EUR (1 kg = 9,26 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Felix
12 × 85 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 6,99 EUR (1 kg = 6,85 EUR). Zľava 28 %.
Obrázok v zdrojovom letáku
Felix
6 × 48 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,99 EUR (1 kg = 10,38 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Purina One
750 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 5,59 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Gourmet
4 × 85 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 3,79 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
DentaLife
140 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť: 22. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 5,19 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Gourmet
8 x 85 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 5,89 EUR (1 kg = 8,66 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Felix
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 4,49 EUR (1 kg = 22,45 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Haribo
160–200 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 1,99 EUR. Tlačená jednotková cena s Clubcard: 1 kg = 8,63–6,90 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Súťaž pri kúpe 3 produktov Haribo a registrácii účtenky na www.haribo-sutaz.sk; termín súťaže 23. 9.–31. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rama
200 ml
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,59 EUR. Neplatí pre hypermarkety: Brezno, Devínska Nová Ves, Fiľakovo, Hlohovec, Komárno, Revúca, Šaľa, Topoľčany, Trebišov, Veľký Meder, Vranov nad Topľou, Vráble. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rama
200 ml
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,49 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rama
250 ml
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,99 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Brunos
10 kg
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 5,09 EUR. Text ponuky uvádza 10 kg, obal zobrazuje 10 l.
Obrázok v zdrojovom letáku
Reno
1.24 kg
S Clubcard
S Clubcard; viac druhov. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 1,60 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Pedigree
12 × 100 g
S S Clubcard
12 × 100 g, viac druhov; S Clubcard cena
Obrázok v zdrojovom letáku
Friskies
175 g
S S Clubcard
S Clubcard cena
Obrázok v zdrojovom letáku
Propesko
10 kg
S S Clubcard
S Clubcard
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.