Obrázok v zdrojovom letáku
Ice Coffee mliečny nápoj s kávovým extraktom
Tesco
250 ml
S Clubcard
Clubcard ceny. 1+1 zadarmo. Cena 0,73 € za 1 ks platí pri kúpe 2 ks. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 124
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 ml
S Clubcard
Clubcard ceny. 1+1 zadarmo. Cena 0,73 € za 1 ks platí pri kúpe 2 ks. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
Cena s Clubcard.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
S Clubcard
Cena s Clubcard.
Obrázok v zdrojovom letáku
Charlotte
400 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 3,75 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
280 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,45 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,45 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
475 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 8,19 EUR (1 kg = 17,24 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
600 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,25 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,95 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,25 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
400 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Vanilka alebo čokoláda. Bežná cena: 0,64 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Balená. Bežná cena 1,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Plátky. Bežná cena 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Glutaline
120 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,29 EUR (1 kg = 10,75 EUR). Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Význam označenia **** nie je na obrázku čitateľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
ASP
300 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,99 EUR (1 kg = 9,97 EUR). Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Oshee
37 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,49 EUR. ***Neplatí pre hypermarkety: Bratislava Saratovská, Fiľakovo, Nitra Prior, Veľký Meder, Vráble.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dialine
60 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Alpro
125 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 1,45 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Preto Radoma
140 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 1,89 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Good Calories
180 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Vegánske. Význam označenia ** nie je zobrazený.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo Lakto Free
145 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 0,65 EUR.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.