Obrázok v zdrojovom letáku
Prací gél
Lovela Baby
16 pd
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 9,59 €.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6265 aktuálnych ponúk · 17 obchodov · Strana 120
Obrázok v zdrojovom letáku
Lovela Baby
16 pd
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 9,59 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tento
2 roly
S Clubcard
S Clubcard; 3-vrstvové; 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 2,69 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Swiffer
36 ks
S Clubcard
S Clubcard; 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 8,09 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Coccolino
70 pd
S Clubcard
S Clubcard; viac druhov. Bežná cena: 10,29 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Ambi Pur
185 ml
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 6,39 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Calgon
1 kg
S Clubcard
S Clubcard; 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena: 12,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Savo
100 pd
S Clubcard
S Clubcard; viac druhov. Bežná cena: 21,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Finest
0.75 l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 5,99 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.7 l
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 23,99 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Trelio
0.75 l
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 5,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Relax
1 l
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 2,65 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hell
250 ml
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 0,99 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Xixo
250 ml
S Clubcard
30. 9. – 6. 10. 2026. Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,79 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
1.5 l
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 2,39 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Caprio
700 ml
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,05 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mattoni
1.5 l
S Clubcard
S Clubcard pri kúpe 6 ks a viac, cena za 1 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 0,79 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 4,75 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tassimo Jacobs
112 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 8,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Popradská
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 14,49 EUR (1 kg = 28,98 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Starbucks
450 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 16,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Jacobs
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 6,49 €. Platí od 23. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lucaffé
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 13,49 EUR (1 kg = 26,98 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Nescafé
155 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 29. 9. – 2. 11. 2026. Bežná cena 3,99 EUR (1 kg = 25,74 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Kimbo
1000 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Zľava 28 %. Bežná cena 27,99 EUR (1 kg = 27,99 EUR).
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.