Prejsť na obsah

Produkty v akcii

Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.

Aktuálne ponuky
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie

4806 aktuálnych ponúk · 13 obchodov · Strana 18

Kaufland –
Mliečny nápoj – výrez z letáku Kaufland

Mliečny nápoj

Müller

400 g

0,70 €3,48 €/kg

Pri kúpe viacerých kusov

Rôzne druhy. Kúpte 4, zaplaťte 2. Cena 0,70 za 1 kus platí pri kúpe 4 kusov; cena za 4 kusy 2,78. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 1,39.

4 ks za 2,78 €

V letáku
Kaufland –
Zmes korenia – výrez z letáku Kaufland

Zmes korenia

Vitana

13-33 g

0,43 €Jednotková cena neoverená

Pri kúpe viacerých kusov

Od štvrtka 1. 10. Rôzne druhy. Kúpte 6, zaplaťte 3 (3+3). Cena za 1 kus platí pri kúpe 6 kusov. Cena za 6 kusov 2.55 EUR. Cena za 1 kus pri kúpe 1 kusa 0.85 EUR.

6 ks za 2,55 €

V letáku
Kaufland –
Mont Brie Blue 69 % – výrez z letáku Kaufland

Mont Brie Blue 69 %

Deli Q

1,59 €15,90 €/kg

S Kaufland Card

Pultový predaj; cena za 100 g. XTRA -20 %. Cena za 1 kg: KC 15,90 EUR / BC 19,90 EUR. Bežná cena 1,99 EUR za 100 g. Pri údaji o jednotkovej cene je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

V letáku
Kaufland –
Dobošový rez – výrez z letáku Kaufland

Dobošový rez

380 g

4,89 €12,87 €/kg

S Kaufland Card XTRA

Cena XTRA 4,89 €. Cena bez karty 5,09 €; jednotková cena bez karty 13,39 €/kg. Pri jednotkových cenách je uvedená hviezdička, jej vysvetlenie nie je vo výreze viditeľné.

V letáku
Kaufland –
Tofu – výrez z letáku Kaufland

Tofu

Lunter

180 g

0,89 €4,94 €/kg

S KC

Rôzne druhy. XTRA cena s KC: 0.89 EUR; akciová cena bez KC: 0.99 EUR. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.