Obrázok v zdrojovom letáku
Duo vajce
Koro
270 g
S XTRA
XTRA cena 1,79 €; cena bez XTRA 1,89 €. Vytlačené jednotkové ceny: KC 6,63 €/kg / A 7,00 €/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
4806 aktuálnych ponúk · 13 obchodov · Strana 19
Obrázok v zdrojovom letáku
Koro
270 g
S XTRA
XTRA cena 1,79 €; cena bez XTRA 1,89 €. Vytlačené jednotkové ceny: KC 6,63 €/kg / A 7,00 €/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Koliba
200 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Z lásky k tradícii
400 g
S XTRA
XTRA cena 0,99; bez zvýhodnenia 1,09. Printed comparable prices: 1 kg KC: 2,48 / A: 2,73. Hviezdičková podmienka nie je viditeľná. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bambino
20 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nika
90 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nicolaus
1 l
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Heffron
0.7 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Tullamore D.E.W.
0.7 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 35 - 40 % alk.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kensington
0.7 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 37,5 % alk.
Obrázok v zdrojovom letáku
Magnesia
1.5 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Koniferum
0.7 l
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy, 37,5 % alk. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; Poľsko
Obrázok v zdrojovom letáku
Radegast
0.5 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy; 4,3 - 5,1 % alk.
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajec
1.5 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Relax
1 l
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Študentská pečať
225 - 250 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA -40 %: 2.99 EUR; ďalšia uvedená cena 3.29 EUR (-34 %). Jednotková cena od KČ: 11,96 / A: 13,16 EUR/kg. Význam označení KČ a A a podmienky XTRA nie sú v zábere vysvetlené.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bersi
300 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Davidoff
90 - 100 g
S vernostnou kartou
Rôzne druhy. XTRA cena 7.49; bežná cena 11.99. Vytlačené jednotkové ceny: 1 kg od KC: 74,90 / BC: 119,90. Označené hviezdičkou; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
900 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Schwartau
340 g
S Kaufland Card
Rôzne druhy. XTRA -35 %; cena s Kaufland Card 2.59 EUR, akciová cena bez karty 2.99 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 7.62 EUR/kg, A 8.79 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré nie sú v zábere.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lindt Lindor
137 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mentos
3 x 37.5 - 38 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Jednotková cena od 11,32 za kg.
Obrázok v zdrojovom letáku
Opavia
220 g
S XTRA
XTRA cena 1.19; bežná cena 1.49. Od štvrtka 1. 10. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Orbit
5 x 14 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 2.29; cena bez XTRA 2.49. Od štvrtka 1. 10. Pri jednotkovej cene je vytlačená hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.