Obrázok v zdrojovom letáku
Zmesová nátierka
Mana
150 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
4806 aktuálnych ponúk · 13 obchodov · Strana 21
Obrázok v zdrojovom letáku
Mana
150 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Král Sýrů
120 g
S vernostnou kartou
XTRA -52 %. Cena bez zvýhodnenia XTRA 1.49 EUR (-28 %), jednotková cena 12.42 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré na obrázku nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
180 g
S vernostnou kartou
XTRA -50 %. Bežná cena 1.49 EUR; bežná jednotková cena 8.28 EUR/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky, ktoré na obrázku nie sú viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Liptov
110 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Lučina
180 g
Podmienky over v letáku
+ 5 bodov navyše
Obrázok v zdrojovom letáku
Galbani
500 g
S Kaufland Card
Cena s Kaufland Card 3.89 EUR; bez karty 4.19 EUR (8.38 EUR/kg). Text poznámky označenej hviezdičkou nie je viditeľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milko Matko
130 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Activia
4 x 120 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Activia
280 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Zott Monte
150 g
S Kaufland Card XTRA
Cena XTRA 0.79; cena bez karty 0.99. Vytlačené jednotkové ceny: KC 5.27 EUR/kg, A 6.60 EUR/kg. Pri jednotkových cenách je hviezdička; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
450 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Zvolenský
145 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Actimel
12 x 100 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. +5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kids World
70 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy; s hračkou; 1 balenie. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
pultový predaj
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milsy Gastro
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Deli Q
100 g
S XTRA
Pultový predaj. Cena za 100 g. Cena XTRA 1,89 EUR; bežná cena 2,29 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 18,90 EUR/kg, BC 22,90 EUR/kg. Podmienky označené hviezdičkou nie sú na obrázku viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
S XTRA
Pultový predaj. Cena XTRA 0,95 EUR; akciová cena bez XTRA 1,05 EUR. Vytlačené jednotkové ceny: KC 9,50 EUR/kg, A 10,50 EUR/kg. Podmienky označené hviezdičkou nie sú na obrázku viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj. 100 g vyrobených zo 103 g mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj.
Obrázok v zdrojovom letáku
100 g
Podmienky over v letáku
Pultový predaj.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.