Obrázok v zdrojovom letáku
Cukríky
tic tac
38.5 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
4806 aktuálnych ponúk · 13 obchodov · Strana 20
Obrázok v zdrojovom letáku
tic tac
38.5 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Franz Josef Exclusive
160 g
S XTRA
Rôzne druhy. XTRA cena 1.49; cena bez vernostnej zľavy 1.99. Vytlačené jednotkové ceny: KC 9.31/kg, A 12.44/kg. Pri jednotkovej cene je hviezdička, ktorej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy. XTRA -47 %. Bežná cena 0.85 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mánya
1 kg
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
Bona Vita
600 g
Podmienky over v letáku
rôzne druhy
Obrázok v zdrojovom letáku
350 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitas
30 g
Podmienky over v letáku
Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rio Mare
160 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 104 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Mylord Premium
300 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Nowaco
1 kg
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 kg
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Plate Foods
1 kg
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
690 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Vinica
350 g
S vernostnou kartou
XTRA cena 0.69; bežná cena 0.78.
Obrázok v zdrojovom letáku
K Classic
275 g
S vernostnou kartou
XTRA cena 0.69; cena bez XTRA 0.75.
Obrázok v zdrojovom letáku
7 Days
5 x 37 g
S vernostnou kartou
XTRA -36 %. Bežná cena 2.33. Vytlačené jednotkové ceny: KČ 8.05/kg, BC 12.59/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky mimo viditeľnej časti.
Obrázok v zdrojovom letáku
Radoma
140 g
S vernostnou kartou
XTRA cena 1.19; cena bez karty 1.49. Vytlačené jednotkové ceny: KČ 8.50/kg, A 10.64/kg. Hviezdička odkazuje na podmienky mimo viditeľnej časti.
Obrázok v zdrojovom letáku
MECOM
700 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.; 92 % podiel mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
Z lásky k tradícii
500 g
Podmienky over v letáku
Od štvrtka 1. 10.; +5 bodov navyše; 80 % podiel mäsa.
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
100 g
S Kaufland Card XTRA
XTRA -31 %. Bežná cena 0.95 EUR; bežná jednotková cena 9.50 EUR/kg. Rôzne druhy.
Obrázok v zdrojovom letáku
30 kusov
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
K-Classic
500 ml
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Koliba
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
250 g
Podmienky over v letáku
+5 bodov navyše.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.