Prejsť na obsah

Produkty v akcii

Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.

Aktuálne ponuky
Vybrať kategóriu 25 skupín pre jednoduchší nákup
Filtre a vyhľadávanie

6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 5

Tesco –
pivo – výrez z letáku Tesco

pivo

Heineken

0.5 l

0,97 €1,94 €/l

S Clubcard

Clubcard ceny. 3+1 zadarmo. Cena 0,97 € za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 1,29 €. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Význam dvoch hviezdičiek nie je viditeľný.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
Pivo 10° – výrez z letáku Tesco

Pivo 10°

Krušovice

0.5 l

0,45 €0,90 €/l

S Clubcard

Clubcard ceny. 6+4 zadarmo. Cena 0,45 € za 1 ks platí pri kúpe 10 ks. Bežná cena za 1 ks 0,75 €. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

+ vratná záloha 0,13 € / ks

V letáku
Tesco –
Koktail – výrez z letáku Tesco

Koktail

Le COQ

0.33 l

1,37 €4,15 €/l

S Clubcard

Clubcard ceny. 2+1 zadarmo. Cena 1,37 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 2,05 € (1 l = 6,21 €).

V letáku
Tesco –
minerálna voda – výrez z letáku Tesco

minerálna voda

MINERA

1.5 l

0,33 €0,22 €/l

S Clubcard

Clubcard ceny. 4+2 zadarmo. Cena 0,33 € za 1 ks platí pri kúpe 6 ks. Viac druhov. Bežná cena za 1 ks 0,49 € (1 l = 0,33 €). Záloha za vratný obal 0,15 €.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
Jemne sýtená voda – výrez z letáku Tesco

Jemne sýtená voda

Salvator

2 l

0,40 €0,20 €/l

S Clubcard

23. 9. – 6. 10. 2026. Jemne sýtený. Clubcard ceny: 4+2 zadarmo. Cena 0,40 € za 1 ks platí pri kúpe 6 ks. Bežná cena za 1 ks 0,59 € (1 l = 0,30 €). Význam hviezdičky nie je viditeľný.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
DrWitt – výrez z letáku Tesco

DrWitt

0.75 l

1,17 €1,56 €/l

S Clubcard

Viac druhov. 2+1 zadarmo s Clubcard; cena 1,17 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Bežná cena za 1 ks 1,75 € (1 l = 2,33 €). Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
Pivo 12° – výrez z letáku Tesco

Pivo 12°

Urpiner

0.5 l

0,75 €1,50 €/l

S Clubcard

Cena s Clubcard. Bežná cena 0,99 EUR (1 l = 1,98 EUR). Plechovka. Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rudohorská, Komjatice, Leopoldov.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
Radler 0,0% – výrez z letáku Tesco

Radler 0,0%

Zlatý Bažant

0.5 l

0,69 €1,38 €/l

S Clubcard

Cena s Clubcard. Viac druhov. Neplatí pre supermarkety Komjatice a Leopoldov. Platnosť od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku
Tesco –
Pivo ’73 – výrez z letáku Tesco

Pivo ’73

Zlatý Bažant

0.5 l

0,69 €1,38 €/l

S Clubcard

Cena s Clubcard. Platnosť od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. Hviezdičková výnimka pre supermarkety je v obrázku neúplná: „Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rud…“.

+ vratná záloha 0,13 € / ks

V letáku
Tesco –
Unicum 40 % – výrez z letáku Tesco

Unicum 40 %

0.7 l

16,99 €24,27 €/l

S Clubcard

Cena s Clubcard. Bežná cena 23,99 EUR. Neplatí pre supermarket Trenčianske Teplice. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

V letáku
Tesco –
Coca-Cola – výrez z letáku Tesco

Coca-Cola

1.5 l

1,69 €1,13 €/l

S Clubcard

Viac druhov. Cena s Clubcard. Bežná cena 2,39 EUR. Záloha za vratný obal 0,15 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.

+ vratná záloha 0,15 € / ks

V letáku

Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.