Obrázok v zdrojovom letáku
Cisárske párky
Mecom
200 g
S Clubcard
Balené. Cena s Clubcard. Bežná cena 3,59 EUR (1 kg = 17,95 EUR). Neplatí pre supermarket Leopoldov.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 7
Obrázok v zdrojovom letáku
Mecom
200 g
S Clubcard
Balené. Cena s Clubcard. Bežná cena 3,59 EUR (1 kg = 17,95 EUR). Neplatí pre supermarket Leopoldov.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tauris
75 g
S Clubcard
Balená. Clubcard cena. Bežná cena 2,39 € (1 kg = 31,87 €). Zľava 37 %.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Finest
350 g
Podmienky over v letáku
Chladená, balená. Cena pre všetkých. Neplatí pre supermarket Trenčín Max. Pri názve je hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
350 g
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých. Neplatí pre supermarket Trenčín Max. Pri názve je hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých. Pri názve je hviezdička; jej vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Corgoň
0.55 l
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Plechovka. Bežná cena 0,79 EUR (1 l = 1,44 EUR).
+ vratná záloha 0,15 € / ks
Obrázok v zdrojovom letáku
Spišiacka
0.7 l
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Bežná cena 12,99 EUR. Neplatí pre supermarkety: Bošany, Brezová pod Bradlom, Komjatice, Martin-Ľadoveň, Martin-Priekopa, Nesvady, Nová Dubnica, Rohožník, Stará Turá, Trenčianske Teplice.
Obrázok v zdrojovom letáku
Sedita
240 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,79 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
0.75 l
S Clubcard
Viac druhov. S Clubcard. Bežná cena 5,19 EUR (1 l = 6,92 EUR). Platí 30. 9. – 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob. **Neplatí pre vybrané supermarkety; zoznam prevádzok v poznámke je orezaný a nie je celý čitateľný.
Obrázok v zdrojovom letáku
Sedita
50 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,90 EUR (1 kg = 18,00 EUR). Platí 23. 9. – 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,55 EUR (1 kg = 2,75 EUR). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dobrota
500 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Hviezdička pri názve; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Fritex
200 g
S Clubcard
Viac druhov. S Clubcard. Bežná cena 1,39 EUR (1 kg = 6,95 EUR). Platí 23. 9. – 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
91 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Moderná gazdinka
450 g
S Clubcard
S Clubcard. Balené. Bežná cena 2,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
Podmienky over v letáku
viac druhov
Obrázok v zdrojovom letáku
Naturella
16 ks
Podmienky over v letáku
Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lenor
59 pd
Podmienky over v letáku
22. 9. – 5. 10. 2026; alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hami
210 g
Podmienky over v letáku
22. 9. – 5. 10. 2026. Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rudohorská, Bošany, Brezová pod Bradlom, Komjatice, Leopoldov, Nová Dubnica, Stará Ľubovňa, Turany.
Obrázok v zdrojovom letáku
Domestos
2 × 50 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
670 g
Podmienky over v letáku
Pevný podiel 340 g.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
Podmienky over v letáku
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 g
Podmienky over v letáku
Údené alebo neúdené.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.