Obrázok v zdrojovom letáku
Mliečny ryžový dezert s polevou
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Vanilka alebo čokoláda. Neplatí pre supermarket Leopoldov. Bežná cena: 0,64 EUR (1 kg = 3,20 EUR).
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 9
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Vanilka alebo čokoláda. Neplatí pre supermarket Leopoldov. Bežná cena: 0,64 EUR (1 kg = 3,20 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Balená. Bežná cena 1,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Plátky. Bežná cena 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
Podmienky over v letáku
Ilustračné foto. * Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bonitas
30 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 2,49 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
Balené. Cena s Clubcard. Bežná cena: 3,99 EUR. Neplatí pre supermarkety: Leopoldov, Turany, Zákamenné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Finest
150 g
S Clubcard
Viac druhov. Cena s Clubcard. Bežná cena: 4,99 EUR. Neplatí pre supermarkety: Leopoldov, Turany, Zákamenné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,95 EUR (1 kg = 14,75 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
1 ks
Podmienky over v letáku
Priemer črepníka 17 cm. Ilustračné foto. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
86 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
85 g
Pri kúpe viacerých kusov
3+1 zadarmo. Kúpte 4 ks a zaplaťte 0,66 EUR za 1 ks. Cena za 1 ks platí pri kúpe 4 ks. Bežná cena za 1 ks 0,88 EUR (1 kg = 10,35 EUR). Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
4 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
86 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
105 g
Podmienky over v letáku
Neplatí pre supermarket Leopoldov. Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
Podmienky over v letáku
Chladené, balené, max. 20 % tuku. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých. * Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 g
Podmienky over v letáku
Chladený, balený. Platnosť 1. 10. – 6. 10. 2026. Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rudohorská, Bošany, Brezová pod Bradlom, Komjatice, Leopoldov, Nesvady, Nová Dubnica, Rohožník, Stará Ľubovňa, Turany, Zvolen-Sekier. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
400 g
Podmienky over v letáku
Chladená, balená. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladená, balená. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Hyza
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Kukkonia
1 kg
Podmienky over v letáku
Chladené, balené. Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.