Obrázok v zdrojovom letáku
Oplátka s kakaovým krémom a orechovo-arašidovou náplňou v mliečnej čokoláde
Oshee
37 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Neplatí pre supermarket Leopoldov. Bežná cena: 2,49 EUR (1 kg = 67,30 EUR).
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 8
Obrázok v zdrojovom letáku
Oshee
37 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Neplatí pre supermarket Leopoldov. Bežná cena: 2,49 EUR (1 kg = 67,30 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Alpro
125 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Bežná cena: 1,45 EUR (1 kg = 11,60 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Dialine
60 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 0,97 EUR (1 kg = 16,17 EUR). Platí 30. 9. – 13. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Preto Radoma
140 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 1,89 EUR (1 kg = 13,50 EUR). Platí od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Good Calories
170 g
S Clubcard
S Clubcard. Neplatí pre supermarket Levoča. Bežná cena 3,35 EUR (1 kg = 19,71 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
145 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena: 0,65 EUR (1 kg = 4,48 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Go for Expert
750 ml
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,49 €. Zľava 13 %. Platnosť 29. 9. – 5. 10. 2026.
Obrázok v zdrojovom letáku
Pro Formula
200 ml
S Clubcard
S Clubcard. Platí 29. 9. – 5. 10. 2026. Bežná cena: 2,29 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Fred&Flo
72 ks
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Platí 29. 9. – 12. 10. 2026. Bežná cena: 1,25 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Stockwell & Co.
40 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 0,65 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco Lungo
10 ks
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,79 EUR. Neplatí pre supermarkety: B. Bystrica Rudohorská, Bošany, Brezová pod Bradlom, Komjatice, Leopoldov, Nová Dubnica, Rohožník, Ružomberok-Adria, Turany, Zvolen-Sekier.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 ml
S Clubcard
1+1 zadarmo. Clubcard ceny. Cena 0,73 € za 1 ks platí pri kúpe 2 ks. Platnosť 30. 9. – 13. 10. 2026. Bežná cena za 1 ks 1,45 €. Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
2 ks za 0,00 €
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 0,65 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,25 €.
Obrázok v zdrojovom letáku
Charlotte
400 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 3,75 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
280 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,45 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 0,97 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,45 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
475 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Mrazené. Bežná cena: 8,19 EUR (1 kg = 17,24 EUR). Označenie ** pri názve; vysvetlenie nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
600 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,25 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,95 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,25 EUR. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
400 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
250 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,49 EUR (1 kg = 5,96 EUR).
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.