Obrázok v zdrojovom letáku
Vodka Extra jemná 37,5 %
Nicolaus
0.7 l
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 9,99 EUR.
Porovnajte aktuálne ponuky z letákov a naplánujte si nákup.
6075 aktuálnych ponúk · 18 obchodov · Strana 6
Obrázok v zdrojovom letáku
Nicolaus
0.7 l
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 9,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Trelio
0.75 l
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 5,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tassimo Jacobs
112 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 8,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Slovakia
130 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 2,15 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
100 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,86 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Milka
350 g
S Clubcard
Cena s Clubcard. Bežná cena 5,49 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Nestlé
321.4 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť 23. 9. – 6. 10. 2026. Bežná cena 8,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Sokra
125 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Pevný podiel 90 g. Bežná cena 1,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Snico
450 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena 1,95 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Dr. Oetker
38-46 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena 0,39 EUR. S Clubcard: 1 kg = 8,68–7,17 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Radoma Ryba Žilina
140 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 1,99 EUR.
Obrázok v zdrojovom letáku
Gastro
120 g
S Clubcard
S Clubcard. Platnosť od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
10 ks
S Clubcard
S Clubcard. Veľkosť L. Platnosť od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Galbani
500 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 6,99 € (1 kg = 13,98 €).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tesco
1 l
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Häagen-Dazs
460 ml
S Clubcard
S Clubcard. Mrazený, viac druhov. Bežná cena: 7,99 EUR (1 l = 17,37 EUR). Vysvetlenie dvoch hviezdičiek nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Rajo
200 g
S Clubcard
S Clubcard. Viac druhov. Bežná cena: 1,99 EUR (1 kg = 9,95 EUR). Vysvetlenie hviezdičky nie je viditeľné.
Obrázok v zdrojovom letáku
Lučina
150 g
S Clubcard
S Clubcard. Bežná cena: 2,99 EUR (1 kg = 19,93 EUR).
Obrázok v zdrojovom letáku
Tauris
150 g
S Clubcard
Balená. Clubcard ceny: 2+1 zadarmo. Cena 2,00 € za 1 ks platí pri kúpe 3 ks. Bežná cena za 1 ks 2,99 € (1 kg = 19,93 €). Neplatí pre supermarket Leopoldov.
Obrázok v zdrojovom letáku
Marlenka
800 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Penam Terra
500 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Ceny platia od 30. 9. do 6. 10. 2026 alebo do vypredania zásob.
Obrázok v zdrojovom letáku
Bauli
50 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých. Neplatí pre supermarket Trenčianske Teplice.
Obrázok v zdrojovom letáku
Vitacelia
250 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Obrázok v zdrojovom letáku
Baker Street
400 g
Podmienky over v letáku
Cena pre všetkých.
Ceny vychádzajú zo schválených ponúk v letákoch. Dostupnosť a podmienky overte v konkrétnej predajni. Bez prihlásenia sa zoznam ukladá v tomto prehliadači; účet umožní používať ho na viacerých zariadeniach.